Onbekende getuige fatale mishandeling Mallorca in 'Opsporing Verzocht'

dinsdag 9 november 2021

Dinsdag wordt in 'Opsporing Verzocht' een foto getoond van een onbekende man die mogelijk de fatale mishandeling van Carlo Heuvelman op Mallorca heeft gefilmd. De man staat op beeldmateriaal van andere getuigen. Daarop is te zien dat hij zijn telefoon in een 'filmhouding' vasthoudt.

Maren Wonder van de politie Midden-Nederland: 'Zulk materiaal is voor ons heel belangrijk, omdat we dat mogelijk kunnen gebruiken om de gebeurtenissen 100% duidelijk te krijgen. Maar ook als hij niet heeft gefilmd, is hij een cruciale ooggetuige.'


De 27-jarige Carlo Heuvelman raakte op 14 juli zo zwaar gewond tijdens een confrontatie met een groep Hilversumse verdachten, dat hij een aantal dagen later overleed. Sinds vandaag is er een beloning van 15.000 euro uitgeloofd. In 'Opsporing Verzocht' meer nieuws over het onderzoek.

Rotterdammer overleeft schot in gezicht
In de Rotterdamse wijk Delfshaven vond in de nacht van 14 op 15 oktober een moordpoging plaats. Een 45-jarige Rotterdammer werd van dichtbij onder vuur genomen op de 1e Schansstraat. De allereerste kogel raakte de Rotterdammer in het gezicht. Omdat het slachtoffer daarna opzij viel, miste een tweede kogel doel. Het slachtoffer overleefde wonderbaarlijk de aanslag op zijn leven. Een woordvoerder van de politie Rotterdam geeft meer informatie over de schutter.

Bewakingsbeelden gewelddadige overvallers Noord-Holland
Een week terug werd in 'Opsporing Verzocht' aandacht gevraagd voor de dood van de 72-jarige Sjaak Groot uit Berkhout. Groot werd afgelopen juni doodgeschoten tijdens een overval op zijn huis aan het Oosteinde. Een aantal uur na de uitzending kon een 27-jarige Alkmaarder worden aangehouden.

De zoektocht naar de andere betrokkenen van deze fatale overval gaat door. Zij maken mogelijk deel uit van een groep daders die in wisselende samenstellingen het afgelopen jaar meer uiterst gewelddadige overvallen in de regio tussen Alkmaar en Hoorn heeft gepleegd. In de uitzending van vanavond worden meer details gegeven en beelden getoond rond twee van die overvallen. Zo vertelt het vrouwelijke slachtoffer van een overval in de nacht van 3 op 4 juni in Heerhugowaard, dat haar zoon met een strijkijzer werd bewerkt.

Verder wordt onder andere aandacht besteed aan een overval op een Utrechtse snackbar en een KFC in Amsterdam.

'Opsporing Verzocht', dinsdag 10 november om 21.20 uur bij AVROTROS op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (foto: VTM - © DPG Media 2019)

Rik heeft het moeilijk nu hij weet dat het huwelijk van Nieke niet zal doorgaan en hij bovendien nog 'bompa' zal worden. Zowel hij als moeder Lisa gaan op zoek naar de geschikte bruidegom en vader voor Niekes kind. Zotte Raymond, de keuze van Rik, wordt door Ida en Lisa gekeurd, maar te licht bevonden. Moeder Lisa daarentegen verrast het hele gezelschap met haar voorstel.

'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Sporza: Baloise Ladies Tour
    13:30
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2025
  • 20:35
    Sporza: UEFA Euro 2025 Vrouwen
    08:00
    Zomerbeelden
  • 07:45
    Sisters
    08:00
    Sofia zapt terug
  • 15:20
    America's Funniest Home Videos
  • 12:55
    Familie Gillis: massa is kassa
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    The Goldbergs
    12:05
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 00:10
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:45
    SOS Piet
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:20
    Friends
    13:55
    De Zomerkeuken
  • 04:57
    Geen uitzending
    01:25
    FBI
  • 12:55
    Forged in Fire
    01:55
    The Summit Australia
  • 01:25
    The Fear Clinic
    01:30
    Botched
  • 11:50
    Doomsday Mom: The Lori Vallow Story
    01:15
    Rizzoli & Isles
  • 10:00
    Herhalingslus
    13:33
    CEO van mijn leven
  • 23:48
    Roger
    01:18
    Red de meubelen
  • 22:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
    01:05
    Veldvers
  • 06:30
    Death in Paradise
    01:10
    Around the World in 80 Days
  • 13:35
    Storage Wars
    01:30
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 23:10
    NOS Journaal Laat
    01:10
    NOS Journaal
  • 15:22
    Op de planken
    01:10
    Nieuwsuur
  • 01:50
    3 Op Reis
    14:00
    Wordt aangekondigd