'Man Bijt Hond' op bezoek bij de Engelenman

Wiljo Hooijmans (47) noemt zichzelf 'De Engelenman'. Hij schildert religieuze schilderijen. Dat begon toen de zoon van zijn beste vriendin verongelukte: uit zijn penseel kwamen als vanzelf Maria's gerold. Tijdens het schilderen raakt hij in een trance, hemelse flow noemt hij dat, dinsdag in het NCRV-programma 'Man bijt hond'. Hij weet nooit wat hij gaat schilderen, want het kwastje doet het werk.
In de nieuwe serie De Tank, over een bijzondere behandelkamer in het AMC waar patiënten een ‘hyperbare zuurstoftherapie’ krijgen, heeft Greet een leuk onderonsje met Bertus. Ze vertelt of ze wat voelt van de luchtdruk en zuurstof van de tank.
In 'Mooi bekeken' zoomt 'Man bijt hond' in op het leven van alledag. Vandaag: de vogeltelling van de halsbandparkieten aan de Plesmanlaan in Amsterdam.
De babbelbox staat in winkelcentrum Overvecht in Utrecht.
'Man bijt hond', dinsdag 30 maart 2010 om18.50 uur op Nederland 2