De vier partijleiders van het nieuwe coalitieakkoord woensdagavond in 'Op1'

woensdag 15 december 2021

Vanavond zijn de vier partijleiders, Mark Rutte, Sigrid Kaag, Gert-Jan Segers en Wopke Hoekstra gast in een speciale uitzending van 'Op1'. Live vanuit Hotel des Indes geven ze toelichting op de inhoud van het coalitieakkoord en vertellen ze over de moeizame weg daar naar toe.

Hoe vonden ze elkaar alsnog na ruim een half jaar rollebollen over straat? Hoe is het vertrouwen in elkaar dan toch hersteld? En waar halen ze al dat geld vandaan om die enorme investeringen te doen in klimaat, onderwijs, wonen en veiligheid?


In de studio in Amsterdam praten we daarna door over het akkoord en over het aanstaande nieuwe kabinet met onder meer Joost Vullings, Xander van der Wulp, Ed Nijpels, Felix Rottenberg en Wouke van Scherrenburg.

De uitzending van 'Op1' vanuit Den Haag wordt verzorgd door WNL, de presentatie is in handen van Sven Kockelmann. De uitzending van 'Op1' vanuit Amsterdam wordt verzorgd door Max, de presentatie daar is in handen van Elles de Bruin en Charles Groenhuijsen.

'Op1' met de vier partijleiders, woensdag 15 december om 22.23 uur op NPO 1.


TVvisie Extra

Ontvang onze dagelijkse nieuwsbrief in je mailbox.

Klik hier om je in te schrijven

Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Doorblader onze nieuwsberichten en kom alle nieuwtjes uit televisieland te weten!

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:00
    Lentebeelden
    12:20
    Dagelijkse Kost
  • 10:00
    Ketnet Junior
    18:55
    Where the wild men are
  • 12:15
    W817
    12:30
    En daarmee basta!
  • 12:00
    Echte verhalen: De buurtpolitie
    12:30
    Lisa
  • 10:40
    Geen uitzending
    13:45
    Blind getrouwd USA
  • 12:00
    Onderbreking
    14:30
    The Mechanics of Love
  • 01:40
    Geen Uitzending
    13:20
    Magnum
  • 12:10
    De buurtpolitie - Extra
    12:25
    Kabouter Plop
  • 11:00
    Joe
    14:45
    Zenderonderbreking
  • 10:25
    Geen uitzending
    13:30
    Feest van eigen bodem
  • 12:15
    The Block NZ
    13:15
    Geen uitzending
  • 11:40
    Bull
    12:25
    Friends
  • 12:00
    Property Brothers
    12:55
    The Doctors
  • 12:15
    De hofleverancier
    12:40
    Roger van Damme: Bakken
  • 08:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:00
    Léééf !
    13:00
    al-1-maar-hits
  • 12:15
    Zelf gedaan, goed gedaan
    12:23
    Voetenveger
  • 12:00
    Onderzoekscommissie Kinderopvang - Studio Commissie
    14:00
    De Koepelzaal - Live
  • 12:05
    Premier League World
    05:30
    San Titar
  • 11:55
    Agatha Raisin
    12:55
    Hope Street
  • 11:35
    Shark Tank
    12:35
    Storage Wars
  • 12:00
    NOS Journaal (middag)
    13:19
    Opsporing Verzocht
  • 12:17
    BinnensteBuiten
    12:57
    Politieke Partijen: JA21
  • 12:06
    Sesamstraat
    12:22
    Zin in Zappelin