James Cooke sluit seizoen van 'JAMES & co' af met spectaculaire finale

Na een ijzersterk tweede seizoen vol onverwachte verrassingen, entertainment, extra content en onvergetelijke momenten sluit James Cooke zijn show af met een knal. Een seizoen bovendien waar de kijkcijfers van het eerste seizoen vlot werden overstegen.
Ook online was 'JAMES & co' overal aanwezig: Instagram, Facebook en TikTok samen konden rekenen op meer dan 68 miljoen views. De kijker vond massaal de weg naar feel good televisie waar 'JAMES & co' voor staat. Voor de laatste aflevering van dit seizoen trekt de gastheer alle registers open en trakteert hij de fans op nog meer goed nieuws: James en Play kondigen officieel een derde seizoen van 'JAMES & co' aan.
Achter de schermen werd er voor het tweede seizoen nog grootser uitgepakt. In het totaal verwelkomde James maar liefst 542 gasten in de studio. Het glitterende spaarvarken dat hoog in de lucht hing, maakte 8 vzw's blij, waarbij 64 vertegenwoordigers van deze organisatie hun hartverwarmende verhaal kwamen delen in de studio.
Wie 'JAMES & co' zegt, zegt ook spektakel en dat werd bewezen in de studio. Er waren in totaal 42 acts, ondersteund door 59 extra dansers. 16 volledig op maat gemaakte liedjes en maar liefst 319 unieke kostuums, als kers op de taart werd er voor 13,5 kg confetti de lucht in gejaagd.
Seizoensfinale JAMES & co met Tine Embrechts, Charlotte Sieben en Sam Gooris
Met een mix van muzikale nummers, emotionele familiemomenten en een waanzinnige recordpoging zal deze aflevering zorgen voor een mooie seizoensfinale.
Tine Embrechts wordt verrast door haar eigen familie in een uniek eerbetoon. Muziek zit de familie Embrechts in het bloed, maar een gezamenlijk optreden op een podium was tot nu toe een onvervulde wens. James brengt daar verandering in met ‘The Family Big Band’.
De familie brengt een herwerkte versie van Do You Love Me uit Tine haar favoriete film 'Dirty Dancing'. De grootste verrassing? De aanwezigheid van de mama van Tine, die er normaal gezien voor kiest om volledig uit de spotlights te blijven. Tine: 'Niet normaal dat je mijn mama zo ver hebt gekregen. Ze haat het om in de spotlight te staan.'
Sam Gooris staat reeds 36 jaar op de planken. De ambiancekoning blikt terug op zijn drukste periode ooit 17 optredens in 3 dagen en bedankt daarbij zijn ouders voor hun onvoorwaardelijke steun. Maar James heeft een nieuwe uitdaging voor hem klaarstaan: 3 optredens in 3 verschillende gemeenten in amper 3 minuten.
Actrice Charlotte Sieben steekt haar liefde voor de musical Moulin Rouge niet weg. Haar ambitie is groot: 'Ik zou zelfs een boom willen spelen in de musical.' James neemt die uitnodiging letterlijk en zorgt voor de avond van haar leven. Maar uiteraard niet als boom, wel krijgt Charlotte de absolute hoofdrol in haar eigen spectaculaire Moulin Rouge.
'JAMES & co', maandag 23 februari om 21.15 uur op Play.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Wereldrecord voor Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe: iconisch koppel uit 'Familie' verovert Guinness Book of Records
- Nieuw programma 'World's Bargain Dream Homes' op HGTV
- Kijkcijfers: dinsdag 23 juni 2026
- Vanaf augustus terug Belgisch én internationaal topvoetbal bij Proximus
- Ketnet start na bijna een decennium met nieuwe opnames van 'De Dokter Bea Show'
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Bekroonde jeugdfilm 'Koning van de Zwervers' bij KRO-NCRV op Zapp
- Mattie & Marieke stoppen als duo in de ochtend van Qmusic
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
- Nieuwe ochtendshow: Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
Multimedia SPOTLIGHT
-
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld'
Kijktip van de dag

Vluchtgedrag op het openbaar vervoer van Rotterdam zorgt voor verwondingen, een dakloze man misdraagt zich in Amsterdam Centraal Station en in Leiden denkt een foutparkeerder ertussenuit te kunnen knijpen.
'Overtreders', om 20.30 uur op VTM 2.



































