Highlights Comedy Central, Nickelodeon, MTV, Spike en Nick Jr. Vlaanderen

vrijdag 6 april 2018

In de gloednieuwe Britse versie van 'Roast Battle' op Comedy Central wordt presentator Jimmy Carr vergezeld door de juryleden Russell Brand en Katherine Ryan voor een onmisbare woordenoorlog tussen UK's beste comedy performers.

Op Nickelodeon is de gloednieuwe show 'De Viral Fabriek' te zien, waar bekende YouTubers op zoek gaan naar nieuw talent.


Op MTV kun je kijken naar de nieuwe show 'Amazingness', waar Dyrdek de wereld kennis laat maken met belachelijk getalenteerde jonge mensen vanuit het hele land die strijden om de Top Spot en een prijs van $10.000.

Kijk op Spike naar 'Bellator 196' met in deze editie onder andere het gevecht tussen James Gallagher en Adam Borics, maar ook het damesgevecht met Nederlands trots Denise Kielholtz, die tegenover Lena Ovchynnikova zal staan.

Ga mee op avontuur met Dora en haar vriendjes om een draak veilig thuis te brengen, je ziet het in de special van 'Dora and Friends' op Nick Jr.

Kijk voor alle info op comedycentral.be, nickelodeon.be, mtv.be en spiketv.nl.


TVvisie Extra

Ontvang onze dagelijkse nieuwsbrief in je mailbox.

Klik hier om je in te schrijven

Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Doorblader onze nieuwsberichten en kom alle nieuwtjes uit televisieland te weten!

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:00
    Lentebeelden
    12:20
    Dagelijkse Kost
  • 10:00
    Ketnet Junior
    18:55
    Where the wild men are
  • 12:00
    W817
    12:30
    En daarmee basta!
  • 12:00
    Echte verhalen: De buurtpolitie
    12:30
    Lisa
  • 10:40
    Geen uitzending
    13:45
    Blind getrouwd USA
  • 12:00
    Onderbreking
    14:30
    The Mechanics of Love
  • 01:40
    Geen Uitzending
    13:20
    Magnum
  • 12:00
    De buurtpolitie - Extra
    12:25
    Kabouter Plop
  • 11:00
    Joe
    14:45
    Zenderonderbreking
  • 10:25
    Geen uitzending
    13:30
    Feest van eigen bodem
  • 11:40
    Geen uitzending
    12:15
    The Block NZ
  • 11:40
    Bull
    12:25
    Friends
  • 12:00
    Property Brothers
    12:55
    The Doctors
  • 12:00
    De dagschotel
    12:15
    De hofleverancier
  • 08:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:00
    Léééf !
    13:00
    al-1-maar-hits
  • 11:55
    Mijn tuin
    12:15
    Zelf gedaan, goed gedaan
  • 12:00
    Onderzoekscommissie Kinderopvang - Studio Commissie
    14:00
    De Koepelzaal - Live
  • 11:00
    The Paddock
    05:30
    San Titar
  • 11:55
    Agatha Raisin
    12:55
    Hope Street
  • 11:35
    Shark Tank
    12:35
    Storage Wars
  • 12:00
    NOS Journaal (middag)
    13:19
    Opsporing Verzocht
  • 11:54
    Kook mee met MAX
    12:17
    BinnensteBuiten
  • 11:55
    Charlie and Lola
    12:06
    Sesamstraat