Dieter ontmoet een opvallende zestiger in 'Hello Goodbye'

maandag 28 juni 2010

Achter elke ontmoeting of afscheid in de vertrek-of aankomsthal van Zaventem schuilt een uniek verhaal. Waar gaan die mensen naar toe? Wat hebben ze te vertellen? Waarom lachen of huilen ze? Wie laten ze achter? Dieter Coppens is oprecht geïnteresseerd in de verhalen van de mensen en weet met zijn spontaniteit de meest grappige, maar ook aangrijpende verhalen los te weken. Hij praat met de mensen, luistert naar hen en laat vooral plaats voor emoties en integriteit.

Dieter ontmoet de moeder, grootmoeder en de vriendin van de 17-jarige Lies. Zij ging samen met vriendinnen naar Valencia. Lies’ mama heeft er geen problemen mee dat haar dochter lesbisch is, aangezien zij zelf ook een vriendin heeft. Ook voor de grootmoeder is het geen probleem, maar zij verkiest we het mannelijke geslacht.


De opvallendste figuur van deze aflevering is een volledig in het groen geklede zestiger. Op twee weken tijd zal hij maar liefst naar zeven verre bestemmingen vliegen, waaronder Hawaï, Miami, Moskou en Hongkong. Daar zal hij voor de plaatselijke musea tentoonstellingen in goede banen leiden. Per reis kiest deze kranige man resoluut voor één kleur. Enkel zijn onderbroek mag grijs zijn. Hiermee wil hij zich afzetten tegen de trendy mensen in de kunstwereld die hij de pibs noemt: 'people in black'.

Een jongeman wacht samen met zijn vader op diens broer, die hij al twaalf jaar niet meer gezien heeft. Beide mannen maakten samen de oorlog in Afghanistan mee. De broer van de duidelijk getekende man verloor daar een been en twee andere broers lieten het leven tijdens de oorlog. Het duo valt mekaar huilend in de armen wanneer ze mekaar na al die jaren terugzien.

Een jong meisje wacht op haar danslerares uit Mumbai. Zelf volgde ze in India kathakles: een Indische klassieke dansvorm. Aangezien Dieter absoluut niet weet wat hij zich daarbij moet voorstellen, krijgt hij een uitgebreide demonstratie.

Joke en haar vriendin Marie, die samen podologie studeren, gaan naar Senegal. Daar gaan ze stage lopen in een voetkliniek voor diabetici. De hele familie en ook het vriendje van Joke komen de meisjes uitzwaaien. Het wordt een emotioneel afscheid.

De kleine Basiel wacht samen met zijn mama en hondje Bruma op enkele pups uit Spanje. Bruma is zelf afkomstig uit Spanje, maar de pups moesten eerst drie maanden oud zijn vooraleer ze naar België mochten komen. Basiel kan haast niet wachten om een kleine pup in zijn armen te nemen.

'Hello Goodbye', dinsdag 29 juni om 21.10 uur op vtm.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

WK Fifa Voetbal 2026 - Sporza

Liveverslag van Mexico - Zuid-Afrika, wedstrijd op speeldag één in groep A van het WK voetbal 2026 in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Mexico City Stadium in Mexico-Stad, Mexico. Presentatie: Karl Vannieuwkerke. Commentaar: Peter Vandenbempt.

'Sporza: FIFA WK voetbal 2026', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:05
    Villa Politica
    02:10
    VRT NWS laat
  • 00:20
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 23:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:15
    The Good Doctor
    05:20
    Geen uitzending
  • 00:25
    Blind getrouwd: Australië
    00:50
    Geen uitzending
  • 01:10
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 00:55
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:05
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 00:50
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:25
    De douane in actie
    01:25
    Stukken van mensen
  • 00:25
    Fire Country
    01:25
    This Is Us
  • 00:15
    Oep z'n bakkes
  • 00:35
    Interior Design Masters
    02:25
    911 Crisis Center
  • 00:50
    FBI: International
    02:15
    Geen uitzending
  • 00:57
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Extra
  • 01:20
    Mijn tuin
    01:32
    Het appartement
  • 01:20
    A la carte
    02:10
    Loïc: Zot van Koken
  • 00:50
    Miss Scarlet and the Duke
    02:00
    The Count of Monte Cristo
  • 01:20
    American Housewife
    01:40
    Below Deck Mediterranean
  • 01:15
    EenVandaag
    01:40
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:30
    Nieuwsuur
    06:45
    MAX Geheugentrainer
  • 01:10
    Curaçao en het wonder van het WK
    01:50
    3 op Reis: De reis van je leven