Axel Daeseleire laat zich oplichten in Boedapest in 'Axel Opgelicht'

woensdag 6 mei 2015

Vanaf donderdag gaat Axel Daeseleire in 'Axel Opgelicht' vier weken lang op zoek naar de hardnekkigste oplichters in toeristische steden. In de eerste aflevering trekt Axel met zijn team naar Boedapest.

Als citytrip weet de Hongaarse hoofdstad de laatste jaren steeds meer mensen te bekoren. Maar naast de authentieke architectuur en bruisende sfeer, krijgt de stad helaas ook met enkele valkuilen te maken: op allerlei verraderlijke manieren proberen oplichters de onoplettende toerist heel wat euro’s lichter te maken.

Axel Daeseleire: 'Tijdens mijn trip in Boedapest gedraag ik mij als een gewone toerist: ik kuier rond in de straten en over pleinen, ik neem taxi’s en ’s avonds ga ik mij amuseren op café. Maar wel telkens met een verborgen agenda én verborgen camera's... Ik laat mij oplichten, zodat jij het niet meer hoeft mee te maken.'

Taximeters die op onverklaarbare wijze de hoogte inschieten? Gloednieuwe smartphones die voor een fractie van de prijs worden verkocht en achteraf vals blijken te zijn? Twee vriendelijke dames die je uitnodigen voor een drankje en je op een listige manier met een torenhoge rekening opzadelen? Axel laat zich in Boedapest gewillig oplichten, om zo de gangbare oplichterspraktijken in de stad bloot te leggen.

Naast Boedapest, reist Axel de komende drie weken naar Bangkok, Marrakech en Parijs.

'Axel Opgelicht', donderdag 7 mei om 21.50 uur op VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend naar huis zal terugbrengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen, is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen. De jonge Jack Dawson brengt haar echter van dat plan af. Hij is een derdeklaspassagier voor wie de overtocht het begin van een nieuw en beter leven moet worden. Hoewel Jack en Rose uit totaal verschillende werelden komen, is het liefde met de grote L. Ze zijn vastbesloten om samen alle emotionele stormen te trotseren en het verzet van haar ouders het hoofd te bieden. Op een nacht vaart het schip echter tegen een ijsberg.

'Titanic', film uit 1997 met oa. Leonardo DiCaprio (Jack Dawson), Kate Winslet (Rose DeWitt Bukater), om 21.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:40
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:05
    Nachtlus
    06:00
    Radio2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 23:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:25
    Geen uitzending
    07:50
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
  • 03:05
    Geen uitzending
    07:20
    Een Echte Job NL
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:45
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:55
    Geen uitzending
    09:55
    Melrose Place
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:35
    Geen uitzending
    00:55
    Achter de schermen
  • 01:50
    Geen uitzending
    02:00
    Criminal Minds
  • 03:00
    Geen uitzending
    07:40
    Undercover in Nederland
  • 01:45
    Geen uitzending
    07:20
    Property Brothers
  • 01:20
    Geen uitzending
    07:55
    Without a Trace
  • 03:02
    Herhalingslus
    11:00
    Trends Talk
  • 03:43
    De tip
    00:00
    Oh What A Night
  • 03:55
    Guillaume's Paris
  • 03:35
    Silent Witness
    01:40
    Midsomer Murders
  • 03:35
    NCIS
    07:40
    Below Deck Down Under
  • 01:30
    NOS Journaal
    00:30
    WNL op Zondag
  • 02:25
    Nieuwsuur
    01:15
    Buitenhof
  • 03:20
    Tekst-TV
    05:30
    Pingu