Bundesliga komt weer exclusief naar Play Sports

vrijdag 30 mei 2025

Wir haben es geschafft! Telenet haalt de uitzendrechten van de Duitse Bundesliga binnen tot en met 2029. Zo komt het Duitse topvoetbal met al zijn sterren, en veel Belgen, na zeven jaar weer thuis bij Play Sports!

Goed nieuws voor voetbalfans, want de Bundesliga zit exclusief bij Play Sports! Vanaf volgend seizoen is er opnieuw Duits topvoetbal te zien op de Play Sports-kanalen en via de Play Sports-app en dit t.e.m het seizoen ’28-‘29. Ook een zekere selectie wedstrijden van de Bundesliga 2 komt aan bod.


Nog meer topwedstrijden…
De Bundesliga voegt nog meer vuur en passie toe aan het Play Sports-aanbod met, behalve een spannende titel- én degradatiestrijd, onder andere ‘Der Klassiker’ tussen FC Bayern München en Borussia Dortmund en de ‘Borussen derby’ tussen datzelfde Dortmund en Borussia Mönchengladbach. Verder staat na de promotie van Hamburger SV ook de ‘Nordderby’ met Werder Bremen én de Hamburgse stadsderby tegen FC St. Pauli weer op het programma.

…en véél Belgen
De Bundesliga brengt ook het hoogste aantal Belgen in een Europese topcompetitie naar Play Sports. Bevestigt trainer Vincent Kompany nadat hij zich dit seizoen tot Deutscher Meister kroonde met Bayern? Kunnen Loïs Openda, Arthur Vermeeren en Maarten Vandevoordt met RB Leipzig opnieuw een gooi doen naar Champions League voetbal? Breekt Julien Duranville eindelijk door bij Borussia Dortmund? Drukt Michy Batshuayi zijn stempel bij Eintracht Frankfurt? En komt Sebastiaan Bornauw (VfL Wolfsburg) verder dan een strijd voor het behoud?

Play Sports covert vanaf 22 augustus elk weekend de Bundesliga-wedstrijden en voorziet die ook regelmatig van de nodige studio-omkadering en deskundige analyse van onder andere Dennis Xhaët, Bart Raes, Filip Joos, Hein Vanhaezebrouck, Bob Peeters, Frank Boeckx,…

Peer Naubert, Managing Director en Chief Marketing Officer van Bundesliga International: 'De vraag naar de Bundesliga gaat verder dan de traditionele tv-kijker. Fans kijken onderweg - op de manier die ze willen, wanneer ze het willen. Daarom is Telenet, een van de grootste telecomoperatoren van België, de perfecte partner voor de Bundesliga. Met onze mix van Belgische topspelers en de aanwezigheid van coach Vincent Kompany die Bayern München zopas naar de titel loodste, zijn we verheugd om gebruik te kunnen maken van Telenet's innovatieve aanpak om voetbalfans in heel België te bereiken. Telenet overtuigde ons met de kwaliteit van hun productie en studioverslaggeving, evenals hun premium rechtenportfolio.'

Dieter Nieuwdorp, Chief Commercial Officer Residential & SOHO bij Telenet: 'Telenet (Play Sports) kijkt ernaar uit om de krachten te bundelen en samen te werken met de Bundesliga om het bereik en de populariteit van de Bundesliga in België te vergroten. Met talenten zoals Lois Openda en Arthur Vermeeren (RB Leipzig), en Arthur Theate (Eintracht Frankfurt), en Vincent Kompany als hoofdcoach van kersvers kampioen Bayern München, is de basis op het veld al gelegd voor een boeiende samenwerking ernaast.'


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bockie Gaat Naar School' (Play)

Bockies laatste dag op school is aangebroken. Hij neemt uitgebreid afscheid van zijn nieuwe vrienden. Ondertussen brengt hij nog een emotionele muzikale ode aan zijn mama en krijgt hij zijn rapport.

'Bockie Gaat Naar School', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    Dagelijkse kost
    18:30
    Blokken
  • 18:00
    Hacks
    19:05
    The Future of Nature
  • 18:05
    GameKeepers
    18:30
    Hallo Kroket
  • 18:20
    Florentina
    19:00
    VTM Nieuws
  • 17:45
    B&B zoekt Lief NL
    19:05
    Home and Away
  • 18:20
    How I Met Your Mother
    18:45
    Ghosts
  • 17:55
    Caught on Dashcam
    19:00
    Darts
  • 17:20
    The Royal Christmas Mix-up
    18:55
    A Christmas Break
  • 18:05
    Sturm der Liebe
    19:10
    De keuken van Sofie
  • 17:55
    Kijken en Kijken Kijken
    18:55
    Kamp Jeroom
  • 17:55
    FBI: Most Wanted
    19:40
    Superman & Lois
  • 18:10
    The Neighborhood
    18:40
    Storage Wars
  • 18:10
    Love It or List It
    19:10
    Say Yes to the Dress: Atlanta
  • 17:55
    The London Railway Murders
    18:45
    Accident, Suicide, or Murder
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:15
    De ambachter
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:00
    De Open Vuur Roadtrip naar Zweden
    18:35
    Chris Cooks Cymru
  • 18:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:55
    Below Deck Down Under
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:15
    NOS Sportjournaal
    18:30
    EenVandaag
  • 18:25
    Expeditie Nederland
    19:00
    BinnensteBuiten
  • 18:25
    De Faker op vakantie
    18:45
    Het Klokhuis