Mentors zingen hun eigen songs voor het eerst samen met hun talenten in de Collabs van 'Lift You Up'

De audities zijn achter de rug, tijd voor 'Lift You Up' om een niveau hoger te schakelen. Vanaf vrijdag 21 februari begint de nieuwe talentenjacht aan de Collabs, waarin de mentors voor het eerst samen zullen zingen met hun talenten.
Daarvoor duiken ze in hun eigen repertoire en zingen ze samen één van hun grootste hits. Dat de talenten solo hun mannetje kunnen staan, hebben ze al bewezen. Maar houden ze ook stand naast hun favoriete artiest en vormen de twee zowel vocaal als visueel een ideale match?
Metejoor, Jasper, Laura en Bart stappen dus voor het eerst zelf de lift op met de eerste helft van hun zes resterende matches. De drie talenten zingen samen met hun mentor elk één van zijn of haar grootste hits en proberen zo de lift omhoog te stuwen. De fanzones blijven als eerste aan zet en krijgen de macht over de lift. Hoe beter de collab, hoe hoger die de lucht in schiet. Het talent met de laagste score valt onherroepelijk af. Tussen de twee anderen moet de mentor zelf een keuze maken. Wie neemt hij of zij mee naar de halve finale van 'Lift You Up', waarin ze samen een volledig nieuw nummer zullen zingen?
In de eerste Collabs leren Metejoor, Jasper, Laura en Bart hun talenten beter kennen tijdens een bijzondere ‘date’. Want net zoals de muzikale match is ook een persoonlijke klik van cruciaal belang. De winnaar van 'Lift You Up' zal met zijn of haar mentor niet alleen op het podium, maar ook backstage heel wat tijd doorbrengen. En dus laat de Zuid-Afrikaanse Cindy-Louise haar mentor Metejoor alvast kennismaken met haar mama, nodigen Diewke & Annabelle Jasper uit op restaurant, laat Laura Tesoro zich door Youssef onderdompelen in de Arabische cultuur en nodigt Bart Peeters al zijn talenten uit bij hem thuis.
Na een eerste kennismaking is het tijd om samen te knallen op de lift. Wie volgens Jaspers fanzone alvast een match made in heaven is, is Bernard (20, Kasterlee). Met zijn veelbesproken auditie liet die laatste al een verpletterende indruk na. Bernard is klaar om dat nog eens over te doen in de Collabs, waar hij met Jasper het gevoelige Annabelle zingt. De magie tussen de twee jaagt de lift meteen de hoogte in…
Verder in de Collabs brengt Jasper samen met Annelies (27, Oudenaarde) de Arid-hit ‘You Are’ en zingt hij met Diewke & Annabelle (17, Bilzen & Tongeren) voor het eerst in trio het breekbare ‘That’s Not How Dreams Are Made’.
Metejoor zingt samen met Otice (23, Bredene) ‘Wat Wil Je Van Mij’, brengt met Cindy-Louise (29, Breukelen) ‘Dit Is Wat Mijn Mama Zei’ en doet met Mats (27, Tienen) een feestje losbarsten op ‘Kijk Ons Nou’
Laura Tesoro is klaar voor een sterke performance met Maria (36, Oostakker) op ‘Beast’, zingt samen met Youssef (30, Brussel) een bijzondere versie met Arabische invloeden van ‘Strangers’ en performt samen met Wesley (22, Stavele) op ‘Up’.
Bart Peeters opent zijn Collabs als trio met Lullaby Embrace (24 en 33, Heusden-Zolder) op ‘Lepeltjesgewijs’, brengt nadien met Jochen (32, Aalst) ‘Brood Voor Morgenvroeg’ en sluit met Daan (25, Herentals) af met het minder bekende ‘Genstertje’.
'Lift You Up', vrijdag 21 februari om 20.40 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Geweld' thema van Zapp Doorbreekt 2026
- VRT kondigt nieuwe topfictie aan via Europese samenwerking
- Proximus lanceert nieuwe zender Pickx Crime op 1 april
- Kamal Kharmach deelt zijn kennis in 'Andermans Zaken' op VRT 1
- Onderwijseditie 'The Passion' brengt paasverhaal dichter bij jongeren
- Wantrouwen bereikt hoogtepunt in finale 'De Box': 'Hoe naïef kan je zijn?'
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': thuiszorgmedewerker vogelvrij voor agressie bij cliënt thuis
- Vader die zijn overleden zoon 8 weken lang in bed liet liggen, getuigt in 'Justice For All'
- 'Zembla' donderdag over afbouw gesloten jeugdzorg
- Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen
- Q-luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens en wint daarmee 'De Jacht op Vincent Live'
- Primeur op Paaspop: Qmusic presenteert de Q-rooftop bar met intieme rooftop sessies en live radio
- VRT reageert op de heisa rond filmpje van Studio Brussel-presentatoren
- FunX Awards 2026: Edison-winnaar CHO, Kaya Imani en Qlas treden op
- Ruud de Wild tijdelijk afwezig op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2
Kijktip van de dag

In de finale strijden de laatste drie kandidaten om de felbegeerde overwinning. Wie kan het beste omgaan met het onverwachte? Niets is zeker, zelfs het bedrag waar ze al weken voor strijden niet. Slechts één iemand zal uiteindelijk de prijs verzilveren.
'De Box', om 20.35 uur op VTM.



































