'Alloo Live', 'Lisa', 'Camping Coppens' en 'Viva Vermeire' trekken het najaar van VTM verder op gang!

woensdag 25 augustus 2021

Heel wat nieuwkomers dit najaar bij VTM, maar ook een pak vertrouwde gezichten én programma's. Maar wanneer krijgt Vlaanderen dit allemaal te zien? Een overzicht én een vooruitblik naar het vervolg van 'Camping Coppens'!

Vanaf maandag 30 augustus schiet het najaar bij VTM uit de startblokken met splinternieuwe titels en terugkerende successen als 'Snackmasters' op maandag in combi met de nieuwe topreeks 'Red Light', 'The Best Of' op dinsdag en 'Belgium’s Got Talent' op vrijdagavond. Maar er is meer.


Zo hebben de kijkers vanaf maandag 6 september opnieuw een dagelijkse afspraak met de telenovelle 'Lisa'. Luk Alloo zoekt vanaf donderdag 9 september live uit of er achter elke deur écht een verhaal schuilt in het nieuwe 'Alloo Live'. Diezelfde dag ontdekken de kijkers ook hoe Staf Coppens en zijn gezin hun eerste razend drukke zomer op Camp Grinsby hebben beleefd in 'Camping Coppens - Onze Zweedse Zomer'. En vanaf 5 september wordt de zondagavond ingevuld met de leukste momenten uit de tv-carrière van Jacques Vermeire in nieuwe afleveringen van 'Viva Vermeire'.

Hoe beleefden Staf Coppens en zijn gezin de eerste zomer in Zweden?
- vanaf donderdag 9 september -

Exact één jaar geleden kondigden Staf Coppens en zijn gezin groot nieuws aan. Ze zouden hun hele hebben en houden naar Zweden verhuizen, om daar een eigen camping te openen midden in de natuur. Het - soms hobbelige - traject daar naartoe en de integratie van het gezin in een nieuw land werd het afgelopen voorjaar druk bekeken. Maar hoe hebben Staf en Monique hun eerste razend drukke zomer op Camp Grinsby beleefd? Welke obstakels hebben ze samen moeten overwinnen? Hoe brachten Beau en Nora de grote vakantie door? Dat toont het gezin vanaf 9 september elke donderdag om 20u35 in nieuwe afleveringen van Camping Coppens - Onze Zweedse Zomer.

VTM brengt verder hulde aan ‘de man van 1 miljard smoelen’
- vanaf zondag 5 september -
De week wordt met een humoristische noot afgesloten met ‘de man van 1 miljard smoelen’. Vanaf 5 september zijn er elke zondag om 19u50 nieuwe afleveringen van Viva Vermeire. Ras-entertainer Jacques Vermeire bracht het grootste deel van zijn tv-carrière bij VTM door. 'Viva Vermeire' is een compilatie uit zijn succesvolle zaalshows en het leukste uit het VTM- en VRT-archief met zijn vele verschijningen in ontelbare spel-, show- en panelprogramma’s. 'Viva Vermeire' gaat op zoek naar de vele levenslessen in het omvangrijke oeuvre van Jacques Vermeire.



DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Code van Coppens' (VTM)

Vergeet de Oscars, de MIA's en de Kastaars!: het is tijd voor de Code van Coppens Awards. Staf en Mathias huldigen de crème de la crème met prijzen als 'Most Iconic Look' en 'Beste Comedy'. Heel de familie Coppens is van de partij om prijzen uit te reiken, maar wie wint de felbegeerde 'Carrièreprijs'?

'Code van Coppens', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:40
    Flikken Maastricht
    02:25
    Journaallus
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 16:15
    Mega Maffe Monsterfreaks
    06:00
    Tik Tak
  • 15:20
    NYPD Blue
    07:00
    Jabaloe
  • 16:05
    24 Hours in A&E
    00:15
    Blind Getrouwd UK
  • 15:35
    A Family Nightmare: Secrets on Maple Street
    06:00
    Qmusic
  • 15:50
    Stargate Atlantis
    07:00
    Willy
  • 15:35
    A Blue Ridge Mountain Christmas
    05:30
    Holiday Road Trip
  • 16:15
    Home Improvement
    01:00
    SOS Piet
  • 15:40
    De Tafel van Tine
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 16:15
    Grey's Anatomy
  • 16:00
    Les Sentinelles
    05:00
    Geen uitzending
  • 16:00
    The Block Australia
    06:55
    Botched
  • 15:55
    Ms. Murder
    06:55
    Cold Justice
  • 15:00
    Herhalingslus
    08:00
    De Tafel van Athumi
  • 16:15
    De tip
    05:55
    Sixties To Six
  • 16:00
    Indian Summer
    05:45
    Sarah's Sweet Table
  • 15:50
    Father Brown
    01:05
    Smother
  • 16:00
    Below Deck
    06:40
    Storage Wars
  • 16:00
    Pauw & De Wit
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 16:15
    Kook mee met MAX
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 15:55
    Rudi het racevarken
    06:55
    Pop Papierstad