'Alloo Live', 'Lisa', 'Camping Coppens' en 'Viva Vermeire' trekken het najaar van VTM verder op gang!

Heel wat nieuwkomers dit najaar bij VTM, maar ook een pak vertrouwde gezichten én programma's. Maar wanneer krijgt Vlaanderen dit allemaal te zien? Een overzicht én een vooruitblik naar het vervolg van 'Camping Coppens'!
Vanaf maandag 30 augustus schiet het najaar bij VTM uit de startblokken met splinternieuwe titels en terugkerende successen als 'Snackmasters' op maandag in combi met de nieuwe topreeks 'Red Light', 'The Best Of' op dinsdag en 'Belgium’s Got Talent' op vrijdagavond. Maar er is meer.
Zo hebben de kijkers vanaf maandag 6 september opnieuw een dagelijkse afspraak met de telenovelle 'Lisa'. Luk Alloo zoekt vanaf donderdag 9 september live uit of er achter elke deur écht een verhaal schuilt in het nieuwe 'Alloo Live'. Diezelfde dag ontdekken de kijkers ook hoe Staf Coppens en zijn gezin hun eerste razend drukke zomer op Camp Grinsby hebben beleefd in 'Camping Coppens - Onze Zweedse Zomer'. En vanaf 5 september wordt de zondagavond ingevuld met de leukste momenten uit de tv-carrière van Jacques Vermeire in nieuwe afleveringen van 'Viva Vermeire'.
Hoe beleefden Staf Coppens en zijn gezin de eerste zomer in Zweden?
- vanaf donderdag 9 september -
Exact één jaar geleden kondigden Staf Coppens en zijn gezin groot nieuws aan. Ze zouden hun hele hebben en houden naar Zweden verhuizen, om daar een eigen camping te openen midden in de natuur. Het - soms hobbelige - traject daar naartoe en de integratie van het gezin in een nieuw land werd het afgelopen voorjaar druk bekeken. Maar hoe hebben Staf en Monique hun eerste razend drukke zomer op Camp Grinsby beleefd? Welke obstakels hebben ze samen moeten overwinnen? Hoe brachten Beau en Nora de grote vakantie door? Dat toont het gezin vanaf 9 september elke donderdag om 20u35 in nieuwe afleveringen van Camping Coppens - Onze Zweedse Zomer.
VTM brengt verder hulde aan ‘de man van 1 miljard smoelen’
- vanaf zondag 5 september -
De week wordt met een humoristische noot afgesloten met ‘de man van 1 miljard smoelen’. Vanaf 5 september zijn er elke zondag om 19u50 nieuwe afleveringen van Viva Vermeire. Ras-entertainer Jacques Vermeire bracht het grootste deel van zijn tv-carrière bij VTM door. 'Viva Vermeire' is een compilatie uit zijn succesvolle zaalshows en het leukste uit het VTM- en VRT-archief met zijn vele verschijningen in ontelbare spel-, show- en panelprogramma’s. 'Viva Vermeire' gaat op zoek naar de vele levenslessen in het omvangrijke oeuvre van Jacques Vermeire.
Lees ook:
Dan start VTM het nieuwe seizoen van 'Lisa'
Unieke televisie in 'Alloo Live': 'Van dit programma droom ik al 20 jaar'
Vlaanderen kiest de top 5 van hun muzikale iconen in 'The Best Of'
Dit is de nieuwe jury van 'Belgium's Got Talent'
'Snackmasters' keert dit najaar terug bij VTM
DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossier- Dan start het nieuwe seizoen van 'Dancing With The Stars'!
- Pieter Timmers, Nora Gharib, Jonatan Medart en Yemi Oduwale vervolledigen line up 'Dancing With The Stars 2021'
- Mamma Mia! Broadway komt naar Vlaanderen met 'James De Musical'
- Frances Lefebure en Ruth Beeckmans gaan voor niets minder dan onbeperkte liefde in 'Cupido Ofzo'
- 'Sabena': de geschiedenis van onze nationale luchtvaartmaatschappij op Canvas
- Eddy Planckaert bijt de spits af van zevende seizoen 'Het Huis': 'Ik was vanaf mijn geboorte een coureur'
- Annemie Struyf volgt draagmoeders en wensouders in intieme en ontroerende reeks
- 10 krachtpatsers zoeken hun limieten op in 'De Sterkste Handen'
- Deze 9 bekende Vlamingen scherpen hun dartpijlen op VTM2!
- Play4 opent maandag de 'Klopjacht'
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Van 'Wittekerke' en 'De Kotmadam' naar 'Familie': Nicoline Dossche maakt haar opwachting in 'Familie'
- Ook VRT-radiocommentatoren niet meer naar de Tour
- Rutger Castricum zet politieke en maatschappelijke kwesties op scherp in nieuw programma 'Rutgers Lobby'
- Nieuw programma 'Keurmeesters': Omdat iedereen anders naar kunst kijkt
- En toen waren ze plots met 12... Twee extra kandidaten duiken op in 'De Mol'
- Dit staat op stapel bij STAR Channel in april
- Van verborgen schatten tot historische moordzaken in april op The HISTORY Channel
- Dit zie je in april bij National Geographic
- Dit staat in april op het vuur bij 24Kitchen
- Geniet van een maand met grote filmhits en premières bij Comedy Central
- Qmusic-ochtendshow 'Mattie & Marieke' start ruim anderhalf uur te laat door zomertijd
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Rene van Kooten in 'FM op 5'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is'
Kijktip van de dag

Karl Vannieuwkerke blikt samen met zijn gasten vooruit op de 110de editie van de Ronde van Vlaanderen. Wie volgt zondag 5 april de Sloveense wereldkampioen Tadej Pogačar in Oudenaarde op?
'Vive le Vélo, Leve de Ronde', om 21.35 uur op VRT 1.




































