Frances Lefebure en Ruth Beeckmans gaan voor niets minder dan onbeperkte liefde in 'Cupido Ofzo'

Met maar liefst vijf succesvolle koppels van de acht loste cupido letterlijk een schot in de roos in het eerste seizoen van 'Cupido Ofzo'. Het datingbureau opent vanaf woensdag 17 november opnieuw de deuren, met heel wat nieuwigheden.
Frances Lefebure en Ruth Beeckmans zijn de toegewijde koppelaars van dienst en helpen diegenen voor wie het extra moeilijk is om de juiste partner te vinden: jonge mensen met een beperking of een stoornis. De singles worden vanaf de eerste date gevolgd in hun zoektocht naar de liefde. Als die goed loopt, toont 'Cupido Ofzo' dit seizoen ook het verdere verloop van hun avontuur. De kijker volgt mee hoe ze niet alleen elkaar, maar ook elkaars leefwereld en vrienden en familieleden beter leren kennen. Ruth en Frances gaan bovendien nog een stapje verder, want voor wie de eerste date geen succes is organiseren ze een nieuwe date.
Frances en Ruth verwelkomen dit seizoen zes unieke, enthousiaste en innemende singles in hun datingbureau die op zoek zijn naar een fijne partner. De singles en hun dates hebben elk een verstandelijke beperking, een autismespectrumstoornis of een fysieke beperking. Daardoor is het voor hen erg moeilijk om de liefde te vinden. Ruth en Frances stippelen voor hen een leuk afspraakje op maat uit en begeleiden hen bij hun eerste stappen in het daten.
Ruth Beeckmans: 'Vorig seizoen schoot cupido meermaals raak en dat was zo schoon en hartverwarmend om te zien! Je bouwt echt een band op met de kandidaten en leeft erg mee met hen. Ik vind het dan ook geweldig dat ik ook dit seizoen weer een aantal kandidaten kan helpen met de zoektocht naar een prins of prinses op het witte paard.'
Frances Lefebure: 'Zoals iedereen weet ben ik de grootste supporter van de liefde. Voor iedereen. Ik ben dus ontzettend gelukkig dat ik mij mee met Ruth kan inzetten voor de toekomst van enkele mensen die hun geluk zoeken in ons datingbureau. Ik zal er alles aan doen om dat tot een mooi einde te brengen.'
Op deze dates richt Cupido zijn pijlen in aflevering 1
Dries & Sascha
Dries (22 jaar, Zottegem) - Autisme Spectrum Stoornis
'Moest ik een vriendin hebben, ik zou haar behandelen als mijn prinses.'
Dries is een vrolijke jongeman en woont afwisselend bij zijn mama en papa in Zottegem. Na zijn schoolcarrière neemt hij nu een sabbatjaar om uit te zoeken wat hij verder wil doen. Zijn allergrootste passie: superhelden. Hij verslindt niet alleen superheldenstrips en -films, hij schrijft ook zijn eigen superheldenverhalen.
Ondanks zijn autisme leert Dries makkelijk nieuwe mensen kennen. Hij is al vaak verliefd geweest, maar belandt meestal in de friendzone. Het is nog maar één keer uitgedraaid op een echte relatie. Zijn autisme maakt het soms moeilijk om op de juiste manier contact te maken met een meisje. Hij hoopt dat 'Cupido Ofzo' hem kan helpen om zijn zelfvertrouwen te herwinnen en zo de echte liefde te vinden.
Sascha (22 jaar, Kampenhout) - Autisme Spectrum Stoornis
'Ik wil m’n volle potentieel kunnen tonen en dat kan, denk ik, met een lief.'
Sascha heeft het de afgelopen jaren niet makkelijk gehad. Omwille van haar autisme is haar middelbare schoolcarrière niet van een leien dakje gelopen. Uiteindelijk is ze gestopt met school en probeert ze sinds twee jaar haar leven weer op de rails te krijgen. Ze werkt één dag per week in een woonzorgcentrum, is gek van dieren en kan al haar creativiteit kwijt in tekenen.
Sascha leert nog elke dag bij over zichzelf en wil graag haar volle potentieel tonen aan de wereld. Een lief zou volgens haar perfect in dat plaatje passen. Veel prikkels zijn altijd moeilijk geweest voor Sascha en dat maakt dat ze niet makkelijk nieuwe mensen ontmoet.
Ze zoekt een rustige partner die haar tijd geeft en haar wereld kan helpen verruimen. Misschien kunnen Ruth en Frances haar dat duwtje in de rug geven.
Stef & Tine
Stef (29 jaar, Geel) - fysieke beperking, spastische diplegie
'What you see is not what you get....ik ben zoveel meer dan iemand met een beperking.'
Stef woont samen met zijn kat Modest en hond Luna. Het grootste deel van zijn tijd is hij aan het werk als zelfstandig IT-consultant maar zijn grote passie is radiomaken. Zo presenteert hij elke zaterdag zijn eigen programma bij Radio Mol. Door zuurstoftekort bij de geboorte heeft Stef een fysieke beperking: spastische diplegie. Hierdoor heeft hij het moeilijk om te stappen en met zijn fijne motoriek. Dit houdt hem echter niet tegen om jaarlijks te gaan skiën of een avontuurlijk reis te maken. Hij is een echte doorzetter en plantrekker.
Stef heeft al één lange relatie gehad. Hij is op zoek naar iemand die hem kan aanvullen, iemand die net als hij positief in het leven staat. Een partner die ook een beperking heeft zou de relatie voor hem in evenwicht brengen. Voor zijn zoektocht wil hij graag de hulp van Frances en Ruth inschakelen.
Tine (24 jaar, Antwerpen) - fysieke beperking, CMT
'Een partner die begrijpt wat het is om te leven met een beperking zou ik echt heel fijn vinden.'
Tine werkt als technology consultant. Ze speelt trombone, zwemt graag en verslindt boeken. Haar vriendinnen spelen een belangrijke rol in haar leven en ze gaan dan ook vaak op stap. Tine is geboren met een erfelijke ziekte, een eiwitafwijking, waardoor haar zenuwen niet zo goed werken. Dit vertaalt zich in handen en benen die soms moeilijk te besturen zijn. Wandelen en fietsen lukken wel, voor langere afstanden heeft ze een rolstoel nodig.
Tine is de enige in haar vriendengroep die een beperking heeft en hoe hard zij haar ook proberen te begrijpen, ze kunnen niet weten wat ze meemaakt. Daarom zou ze het niet erg vinden als ze een partner zou hebben die net als zij een fysieke beperking heeft. Ze is op zoek naar een lief en communicatief persoon. Voor haar zoektocht rekent ze op de hulp van 'Cupido Ofzo'.
Klaas & Ellen
Klaas (21 jaar, Zichem) - Autisme Spectrum Stoornis
'Toen ik nog op school zat, ging dat precies allemaal makkelijk… een liefje vinden. Nu weet ik niet meer goed hoe ik daaraan moet beginnen.'
Klaas woont begeleid zelfstandig in een studio. Twee dagen per week werkt hij in een crèche en de rest brengt hij door in een dagcentrum. Klaas is opgegroeid in een groot gezin. Met 2 broers en een zus, katten, cavia’s en varkens in huis, is het altijd een gezellige drukte ten huize Pauwels. Nu hij alleen woont, mist hij wel iemand om zijn hart bij uit te storten en om zijn volwassen, zelfstandig leventje mee vorm te geven.
Op school had Klaas regelmatig een liefje. Toen ontmoette hij regelmatig nieuwe meisjes en ging hij het met briefjes ‘aanvragen’. Nu heeft hij geen idee meer hoe hij dat zou moeten aanpakken. Klaas hoopt dat Ruth en Frances iemand kunnen vinden die ook gek is van kindjes, die houdt van familiemomenten en avontuur.
Ellen (25 jaar, Ekeren) - Autisme Spectrum Stoornis + verstandelijke beperking
'Ik ben van het romantische type: kaarslicht, rozenblaadjes,... alles erop en eraan.'
Ellen woont nog thuis bij haar ouders en haar jongere zus en broer. Elke week is bij haar goed gevuld: werken in een kleuterschool, werken in een crèche en activiteiten in haar dagcentrum.
Ellen is een goedlachse, zelfstandige, zorgzame jonge vrouw die héél graag een vriend wil. Ze heeft in het verleden al liefjes gehad maar de perfecte jongen voor haar is daar nog niet uitgekomen. Als Ruth en Frances voor haar die romantische prins op het witte paard zouden vinden, zou voor haar het plaatje compleet zijn.
'Cupido Ofzo', vanaf woensdag 17 november om 21.45 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossier- Dan start het nieuwe seizoen van 'Dancing With The Stars'!
- Pieter Timmers, Nora Gharib, Jonatan Medart en Yemi Oduwale vervolledigen line up 'Dancing With The Stars 2021'
- Mamma Mia! Broadway komt naar Vlaanderen met 'James De Musical'
- Frances Lefebure en Ruth Beeckmans gaan voor niets minder dan onbeperkte liefde in 'Cupido Ofzo'
- 'Sabena': de geschiedenis van onze nationale luchtvaartmaatschappij op Canvas
- Eddy Planckaert bijt de spits af van zevende seizoen 'Het Huis': 'Ik was vanaf mijn geboorte een coureur'
- Annemie Struyf volgt draagmoeders en wensouders in intieme en ontroerende reeks
- 10 krachtpatsers zoeken hun limieten op in 'De Sterkste Handen'
- Deze 9 bekende Vlamingen scherpen hun dartpijlen op VTM2!
- Play4 opent maandag de 'Klopjacht'
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Vakbonden VRT gaan over tot staking tijdens Eurovisiesongfestival: 'Medewerkers beschermen'
- Dit zijn de gasten in een nieuw seizoen van 'De Geknipte Gast'
- Ook Candice Martens krijgt tweede kans in gloednieuwe reeks 'Blind Getrouwd: Second Chance'
- Streamz maakt eerste aflevering van 'Het Bestaat' zaterdag voor iedereen beschikbaar
- Willy Sommers verklapt eigen bezoek aan 'Maison Verhulst'
- Jade Mintjens probeert het begrip 'Girl math' uit te leggen: 'Mijn vriend snapt het niet!'
- 'Kotmadam Sergeant' krijgt bezoek van haar man Roland
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': verwaarloosde gebitten bij kwetsbare ouderen
- Seppe staat om 5 uur ’s ochtends al in kamerjas en op pantoffels aan zijn bedrijf in Knokke
- 'Emo wint het altijd van ratio': Jinnih en Danira botsen in tweestrijd aan De Ronde Tafel
- Peter Van de Veire danst opnieuw 24 uur tegen kanker
- Na het verhaal van zussen Femke en Janne in Q-studio: opbrengst van Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 gaat naar Bednet
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Alkmaar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest
Kijktip van de dag

Twintiger Emma trok naar Hawaii voor haar studies en verloor er haar hart aan surfen. Haar buurman en mede-Belg George vocht voor de VS in Irak en Afghanistan. Het duo neemt Karine mee in de wondere wereld van het prachtige eiland. Onder meer surfen, met haaien duiken en een ontroerend bezoek aan Pearl Harbor staan op het programma.
'Home Sweet Home: Vlamingen in Amerika', om 20.50 uur op VRT 1.



































