Olcay Gulsen presenteert 'Heb Ik Wat Van Je Aan?' bij Net5

dinsdag 23 augustus 2022
Foto: Net5 - © Talpa 2022

Maxime Meiland zoekt een jurk waarin ze op haar bruiloft de openingsdans kan dansen, Daphne Deckers heeft geen idee wat ze moet aantrekken naar een musicalpremière en Irene Schouten wil shinen op een gala.

In elke aflevering van het nieuwe fashionprogramma 'Heb Ik Wat Van Je Aan?' schieten steeds drie jonge modeontwerpers te hulp. Ze ontwerpen allemaal een outfit - en de bekende vrouwen kiezen zélf hun favoriet. Naast presentatrice Olcay Gulsen is ook modeontwerper Mart Visser aanwezig voor de modefinesses en om als mentor te fungeren voor de jonge ontwerpers.


Elke aflevering strijden drie nieuwe talentvolle designers om de gunst van één bekende Nederlandse vrouw. Het programma begint altijd met een briefing van de BN’er in kwestie. Voor welk event zoekt ze een outfit? Wat is de dresscode? Welke kleuren en modellen vindt ze mooi? Mag het over the top glitter and glamour zijn of liever ingetogen chique? Ze geeft precies aan wat ze wel en vooral niet wil - en de designers mogen haar maten nemen. Dan moeten ze meteen aan de slag, want over vier dagen moet de outfit al klaar zijn!

Op de laatste dag komt de vrouw waar ze zo hard voor hebben gewerkt naar het atelier om een definitieve keuze te maken. En dat doet ze natuurlijk niet alleen: ze heeft haar entourage - partner, moeder, beste vriendin of stylist - meegenomen. Ze showt alle drie de ontwerpen op een catwalk waarbij haar entourage hun ongezouten mening of waardering geeft… maar het is uiteindelijk de BN’er zélf die kiest! De aflevering eindigt uiteraard met beelden van het evenement waar ze in haar unieke creatie verschijnt, en dat is meteen de prijs voor de gekozen designer: een betere boost voor je carrière is er niet!

Bridget Maasland, Heleen van Royen, Anna Nooshin, Lucille Werner en Giovanca Ostiana zijn de andere deelnemende vrouwen.

'Heb Ik Wat Van Je Aan?' wordt geproduceerd door Talpa Entertainment Productions.

'Heb Ik Wat Van Je Aan?', vanaf woensdag 24 augustus wekelijks om 20.30 uur bij Net5.


DOSSIER: Najaar 2022: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Stephanie Planckaert met 'Families XXL'

Het nieuwe schooljaar gaat van start en bij de familie Luki brengen ze hun zevende kind naar school. De familie Leys staat voor een dilemma tijdens het winkelen: wordt het schoolgerief of toch speelgoed? Voor de familie Naudts, met hun acht dochters, brengt het nieuwe schooljaar eveneens extra kosten met zich mee. Stephanie bezoekt ook Kevin en Nena, die helaas minder goed nieuws hebben ontvangen over hun baby Yarne.

'Families XXL', om 21.20 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:00
    Zig & Sharko
    08:00
    De Raad van Soekie
  • 06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: sta op met Radio 2
    09:00
    Zomerbeelden
  • 06:00
    Tik Tak
    08:00
    Annabet zapt terug
  • 05:55
    Kabouter Plop
    08:00
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
  • 03:05
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:25
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:55
    Geen uitzending
    11:05
    Sturm der Liebe
  • 06:00
    Joe
    01:35
    Geen uitzending
  • 06:00
    TEAM OCHTEND
    09:00
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:35
    Dexter: New Blood
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:55
    Two and a Half Men
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:30
    Grime & Punishment: Dirty Britain
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:55
    Without a Trace
  • 02:47
    Herhalingslus
    08:00
    Wijzer Wonen
  • 05:58
    De tip
    06:44
    Roger
  • 05:45
    Foodies & The City
    08:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 06:00
    Ghosts
    07:05
    Rosemary and Thyme
  • 06:00
    Last Man Standing
    07:10
    Zombie House Flipping
  • 05:55
    Nederland in Beweging
    08:00
    NOS Journaal
  • 02:10
    Nieuwsuur
    08:00
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 06:00
    Nurdys
    07:50
    Waffel de wonderhond