Numidia gaat 'Back to the Roots' in Marokko

donderdag 1 september 2022

In de nieuwe FunX YouTube-serie 'Back to the Roots' vliegt presentatrice Ouassima samen met Numidia naar het land waar haar roots liggen: Marokko. Hoe hebben haar Marokkaanse roots Numidia als artiest gevormd en hoe belangrijk is dat voor haar?

Marokko, de plek waar ze ieder jaar terugkeert om familie te bezoeken, Al Hoceima en Nador. Welke rol speelt haar Marokkaanse achtergrond in het dagelijks leven en hoe volgen haar familieleden het succes op afstand? Hoe zijn de reacties vanuit Marokko op Numidia en haar zangcarrière? In drie afleveringen krijgen Numidia en Ouassima antwoord op die vragen.


In de eerste aflevering gaan Numidia en Ouassima op familiebezoek in Nador, waar Numidia al lange tijd niet meer geweest is sinds haar bekendheid. Numidia: 'Ik ben blij dat ik weer naar mijn thuisland ga. Ik ben wel in Marokko geweest, maar nog niet naar de plek waar ik echt vandaan kom.'

Aflevering 2
In de tweede aflevering gaan Numidia en Ouassima naar Al-Hoceima, de plek waar ze is opgegroeid en waar Numidia vroeger met haar vader muziek maakte. Ze vertelt openhartig over haar carrièrestrijd in de studio's. 'Veel mensen in de industrie denken dat ik het maar makkelijk heb met mijn hits, maar ik heb me er echt doorheen gevochten', aldus Numidia.

Aflevering 3
Samen met een lokale band uit Al-Hoceima maakt Numidia muziek. Ze vertelt geëmotioneerd: 'Nu besef ik dat ik het stokje aan het overnemen ben van mijn vader die ook muziek maakt.' Dit avontuur geeft haar de boost om door te zetten.

Numidia  
Numidia El Morabet is geboren in Venlo en brak in 2017 door met haar hit Meli Meli. In 2020 behaalde ze met Tout Est Bon, samen met Boef, de nummer 1 van de DiXte1000. Inmiddels heeft ze in totaal meer dan 100 miljoen streams behaald, scoort ze de ene hit na de andere en heeft ze haar debuut gemaakt in de bioscoopfilm Marokkaanse Bruiloft.  

De serie 'Back to the Roots' is vanaf nu te zien op het YouTube-kanaal van NPO FunX.


Persbericht NPO FunX
https://www.funx.nl/

DOSSIER: Najaar 2022: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Met een mix van nostalgie en nieuwe hits zorgt het programma voor ambiance. Sam Gooris zet de tent op stelten met zijn klassiekers, terwijl Regi en Sylver de zachte kant van dance tonen. Betty van Big Brother zorgt voor sensatie en K3 sluit af met hun hit "Tele-Romeo". Met o.m. fragmenten en commentaar van Jo Vally, Kathleen Aerts en haar man Steven, Luc Steeno en Sylvie De Bie.

'Tien Om Te Zien: De Zomer Van', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:30
    Journaallus
    08:00
    De Raad van Soekie
  • 00:30
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: sta op met Radio 2
  • 23:45
    Geen uitzending
    08:00
    Annabet zapt terug
  • 01:10
    Geen uitzending
    08:00
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
  • 03:00
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:15
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:40
    Geen uitzending
    11:05
    Sturm der Liebe
  • 01:25
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:00
    TEAM OCHTEND
  • 03:05
    Geen uitzending
    07:35
    Dexter: New Blood
  • 01:00
    The Blacklist
    07:55
    Two and a Half Men
  • 01:50
    The Young Midwives of Essex
    07:30
    Grime & Punishment: Dirty Britain
  • 01:35
    Geen uitzending
    07:55
    Without a Trace
  • 01:07
    CEO van mijn leven
    08:00
    Wijzer Wonen
  • 04:48
    Leven als vakman
    06:44
    Roger
  • 04:40
    Ainsley Eats The Streets
    08:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 04:40
    Vienna Blood
    07:05
    Rosemary and Thyme
  • 01:45
    First Dates Australia
    07:10
    Zombie House Flipping
  • 01:40
    NOS Journaal met gebarentaal
    08:00
    NOS Journaal
  • 01:10
    Nieuwsuur
    08:00
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 01:10
    NPO Doc: De Surinaamse voetbaldroom
    07:50
    Waffel de wonderhond