Humberto Tan start met zijn talkshow op zaterdag én zondag

De talkshow van Humberto Tan staat dit weekend in het teken van de Grand Prix van Zandvoort. In een geheel nieuwe studio ontvangt hij zaterdag onder andere Frits van Eerd, algemeen directeur van Jumbo Supermarkten, voor een exclusief gesprek over zijn bijzondere band met de familie Verstappen.
Van Eerd is sinds het begin van de carrière van Max nauw betrokken. Zondag blikken Giedo van der Garde en Jan Lammers terug op de race. Floor Jansen heeft de eer het volkslied te zingen voor de start en schuift direct daarna aan bij Humberto om te vertellen over dit unieke optreden.
De muziek wordt zaterdag verzorgd door Nielson. Hij stond afgelopen donderdag centraal in een indrukwekkende aflevering van 'Beste Zangers'. Hij treedt op met zijn vertolking van de wereldhit 'New Rules' van Dua Lipa. Zondag zingt Marlijn Weerdenburg 'Candle In The Wind', een eerbetoon aan de 25 jaar geleden overleden prinses Diana.
'Humberto Op Zaterdag', vanaf 3 september elke zaterdag te zien rond 22.40 uur bij RTL 4. Zondag start de talkshow rond de klok van 21.30 uur.
DOSSIER: Najaar 2022: alle plannen, alle zenders! (NL)
volledig dossier- 'The Masked Singer' is terug bij RTL 4!
- 'The Masked Singer' is terug bij RTL 4!
- Phara de Aguirre en Thomas Huyghe presenteren '25 jaar Canvas' quiz
- 'André Hazes': het echte verhaal van André bij Videoland
- Woensdag start nieuwe true crime-serie 'Net5 Moorddossier'
- André Hazes over docuserie: 'Ik schaam me gewoon voor mezelf als ik dit zie'
- Ga samen met André Kuipers op expeditie naar Mars!
- SBS6 volgt het luxueuze leven van zes selfmade vrouwen in nieuwe realityserie 'Goud Zuid'
- Gloednieuwe Internationale serie op FOX met Nederlandse acteur Raymond Thiry
- Dit zijn ze dan: de deelnemers van 'Special Forces VIPS' 2022