Vals of helder? Hoe zal het duet met Natalia klinken in 'I Can See Your Voice'?

vrijdag 25 maart 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

Zaterdag start de muzikale spelshow 'I Can See Your Voice' waarin elke week twee kandidaten moeten raden of iemand kan zingen of niet. Maar... kunnen ze dit daadwerkelijk zien?

Jonas Van Geel daagt deze week Davina en Rachel uit, twee vurige fans van de nachtegaal uit Oevel: Natalia.



De dames krijgen deskundig advies van 4 panelleden: Vincent Fierens, Kamal Kharmach, Ingeborg Sergeant en Kürt Rogiers. Jonas polst alvast bij Ingeborg wie het beste naast Natalia zou staan: 'We zoeken iemand die heel veel power heeft, want dat heeft Natalia ook, en met internationale allures, want dat heeft Natalia óók, dus het mag zeker geen doetje zijn!', klinkt het resoluut.

De 7 performers die vandaag hun kans wagen, zijn: het popidool, de acrobate, de drummer, de graffiti artist, de chansonnier, miss extravaganza en de bokser.

'Ik ben nu al big fan van miss extravaganza', aldus Kürt Rogiers. 'Wat een uitstraling! Wat een lef om hier zo te staan! Heel knap!' Over de bokser zijn de meningen verdeeld: 'Zijn neus is te mooi om een bokser te zijn', vindt Kamal Kharmach. 'Boksers hebben van die rare neuzen en bloemkooloren, dus nee, dit is geen bokser!' Geen bokser dus volgens het panel, maar misschien wél een goede zanger…?

Na elke spelronde elimineren Davina en Rachel een performer waarvan ze denken dat die  niet kan zingen. Ook de kijker thuis kan het spel meespelen via de live voting app op VTM.be. De  performer die alle eliminatierondes overleeft, zingt een duet met Natalia. Als Davina en Rachel het bij het juiste eind hebben, winnen ze 2.500 euro. Zo niet, dan gaat de valse zanger(es) die iedereen misleidde met het bedrag aan de haal.

Zal Natalia een duet zingen met een nachtegaal? Of wordt het een martelgang voor de oren?

Dat valt te ontdekken in 'I Can See Your Voice' op zaterdag 26 maart om 20.30 uur bij VTM en ook op VTM GO.


DOSSIER: Voorjaar 2022: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (foto: VTM - © DPG Media 2019)

Rik heeft het moeilijk nu hij weet dat het huwelijk van Nieke niet zal doorgaan en hij bovendien nog 'bompa' zal worden. Zowel hij als moeder Lisa gaan op zoek naar de geschikte bruidegom en vader voor Niekes kind. Zotte Raymond, de keuze van Rik, wordt door Ida en Lisa gekeurd, maar te licht bevonden. Moeder Lisa daarentegen verrast het hele gezelschap met haar voorstel.

'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Sporza: Baloise Ladies Tour
    23:30
    Journaallus
  • 20:35
    Sporza: UEFA Euro 2025 Vrouwen
    23:00
    The Old Man & the Gun
  • 16:15
    Zig & Sharko
    08:00
    Sofia zapt terug
  • 15:20
    America's Funniest Home Videos
  • 20:00
    Darts
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    The Goldbergs
    23:05
    Te bepalen
  • 22:30
    Dog Day Afternoon
    00:35
    Police Interceptors
  • 00:10
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:45
    SOS Piet
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:20
    Friends
    23:05
    Geubels en de Belgen
  • 04:57
    Geen uitzending
    23:00
    Criminal Minds
  • 12:55
    Forged in Fire
    01:40
    Rabbit Hole
  • 01:25
    The Fear Clinic
    23:10
    Naked Attraction
  • 01:50
    Geen uitzending
    23:50
    The First 48
  • 22:25
    Trends Talk
    22:59
    Z-Weekoverzicht
  • 23:48
    Roger
    22:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 22:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
    23:00
    De Zomertafel
  • 06:30
    Death in Paradise
    23:35
    Harry Wild
  • 01:50
    First Dates Australia
    23:35
    The Resident
  • 23:10
    NOS Journaal Laat
    23:10
    NOS Sport: EURO 2025
  • 15:19
    EO Metterdaad
    23:10
    The Sixth Commandment
  • 01:50
    3 Op Reis
    14:00
    Wordt aangekondigd