Peter Van de Veire en Geraldine Kemper presenteren 'Big Brother' op VIER

Peter Van de Veire en de Nederlandse Geraldine Kemper worden de presentatoren van 'Big Brother 2021', dat in 2021 uitgezonden wordt op zowel VIER als het Nederlandse RTL 5.
Peter en Geraldine nemen de presentatie van 'Big Brother: De Start', de wekelijkse liveshow 'Big Brother: Live' en 'Big Brother: De Finale' voor hun rekening.
Annick Bongers, Programmadirecteur SBS: ''Big Brother' is meer dan ooit nu: we worden voortdurend in de gaten gehouden én houden elkaar in de gaten. Met Peter krijgt 'Big Brother' op VIER de best denkbare host: naast zijn ongelooflijke presentatietalent én ervaring met straffe liveshows, weet Peter als geen ander hoe het voelt om - ook ongewild - schijnwerpers op je te krijgen én om meningen van anderen te moeten slikken. En dat maakt van hem een nog betere schouder voor de kandidaten. Streng, maar rechtvaardig, en meer dan ooit: empathisch. 2021 krijgt met deze nieuwe 'Big Brother' een ontzettend interessant experiment voor alle generaties.'
Ruim 20 jaar nadat 'Big Brother', de moeder van alle realityshows in Nederland tot leven kwam, keert het grootste en bekendste tv-programma eindelijk terug naar de lage landen: VIER, RTL 5 en Videoland in Nederland brengen 'Big Brother' in 2021 gezamenlijk terug op het scherm. Het legendarische format is inmiddels uitgezonden in 66 landen en wordt wereldwijd nog steeds omarmd door miljoenen kijkers. 'Big Brother' is in andere Europese landen aan een geslaagde revival bezig.
Peter Van de Veire: ''Big Brother' is het Moederschip van de reality-televisie. Nét als 'Het Rad' het Moederschip is van alle goede gameshows. Ik ben blij dat die alle twee geland zijn bij VIER en VIJF, en nog verheugder dat ik beide met ontzettend veel goesting mag hosten. Want 'Big Brother', dat is een spel én een boeiende soap, heerlijke eerlijke opdrachten én tegelijk een bijzonder menselijk en sociologisch spel tussen de bewoners. En de kijkers thuis: want 'Big Brother' is ook een spiegel, soms warm, soms hard. Want wat je ziet, ben je zelf. Ook al zal je luidop roepen van niet.'
Geraldine Kemper: 'Het is super vet dat ik zo'n groot programma mag presenteren. Een project dat 100 dagen loopt en 24/7 doorgaat. En dan ook nog elke week live! Wij leven nu natuurlijk allemaal inmiddels in een 'Big Brother' wereld, met social media waarbij iedereen zich van zijn beste kant laat zien met filters en effecten. Ik verwacht echt een 'Big Brother' 2.0, waarbij wij 24/7 gaan kijken wat er gebeurt als je al die filters weghaalt en mensen volledig op zichzelf en hun nieuwe huisgenoten zijn aangewezen. En ik vind het superleuk dat ik het met Peter mag presenteren. Wij kennen elkaar nog niet zo goed, maar we hadden wel gelijk een goede klik. Het is ook te gek om in een Vlaams-Nederlands team te werken!'
'Big Brother 2021': een nieuw experiment
'Big Brother 2021' weet alles van je en houdt iedereen een spiegel voor. Hij daagt de samenleving opnieuw uit om deel te nemen aan zijn experiment.Wat gebeurt er als wildvreemde mensen, 100 dagen lang, niet anders kunnen dan zichzelf zijn, zonder filters en social media, en ondertussen 24/7 bekeken en beoordeeld worden door de kijker? Wat is perceptie en wat is realiteit? 'Big Brother' zoekt het uit.
Wanneer?
Wanneer 'Big Brother in 2021' terugkomt maken RTL en SBS België op een later moment bekend. 'Big Brother 2021' wordt geproduceerd door EndemolShine Nederland in samenwerking met Lecter Media.
Volg 'Big Brother'
Voor meer informatie over 'Big Brother' kijk op bigbrother2021.com en volg 'Big Brother' op Instagram: bigbrothernlbe en Facebook: Big Brother 2021.
Over Geraldine Kemper
De 29-jarige Geraldine Kemper won in 2009 het programma 'Sterretje Gezocht' waarin BNNVARA op zoek ging naar nieuw presentatietalent. Voor diezelfde omroep maakt ze later programma's als 'Try Before You Die', 'Spuiten en Slikken', 'Je Zal Het Maar Zijn', 'Misbruikt', 'Verkracht of niet', 'Proefkonijnen' en '3 op Reis'. Na tien jaar maakte zij in 2019 de overstap naar RTL. Daar presenteerde zij 'Expeditie Robinson Videoland' en is ze backstage reporter bij 'The Voice of Holland'. Sinds dit jaar is haar programma 'Geraldine en de Vrouwen' te zien bij RTL 4, waarin zij zes vrouwen die slachtoffer zijn van seksueel geweld volgt tijdens hun therapietraject waarin zij hun PTSS proberen te bedwingen.
Over Peter Van de Veire
Peter Van de Veire is na elf jaar nog steeds elke werkdag te horen in de best beluisterde ochtendshow én is een referentie voor wakker wordend Vlaanderen. Je hoort hem van maandag tot vrijdag in zijn 'Grote Peter Van de Veire Ochtendshow' op MNM. Na jarenlang (live) programma's maken voor de openbare omroep, is Peter sinds deze zomer en de erg succesvolle remake van 'Het Rad' voor televisie verbonden aan SBS Belgium, de moederholding van zenders VIER en VIJF.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Voorjaar 2021: alle plannen, alle zenders (BE)
volledig dossier- VTM brengt hulde aan 'de man van 1 miljard smoelen' in 'Viva Vermeire'
- Jacques wordt 70: Vader en dochter Vermeire op roadtrip langs plekken waar het voor hem begon
- 'Helden van Hier: De Kust': hoe beleefden hulpdiensten Oostende moeilijkste zomer ooit?
- Dit zijn de reporters van het nieuwe 'Vlaanderen Vakantieland'
- Fitmom Delphine ruilt met ambulancier Debby in eerste aflevering van 'Op Een Ander'
- 'De Kemping': Tijs Vanneste start met negen jongeren in hartje Kempen een camping op
- Nieuw gezin én nieuwe huisregels in nieuw Play5-programma 'Op Een Ander'
- Wat als er een vergeten fortuin op je ligt te wachten? Axel Daeseleire start de zoektocht!
- Bekende Vlamingen laten Loïc Van Impe kookbattles aangaan met chef-koks in 'Loïc Tussen 2 Vuren'
- Arnout Hauben start maandag zijn tocht 'Dwars door de Middellandse Zee'
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe reeks 'Met het Mes op Tafel' op NPO 2
- 'Play that Song' sluit succesvol tv-seizoen af op een eivol Marktplein in De Panne
- Kijk vanaf maandag naar 'Extreme Buyers Club' op HGTV
- 'De Ideale Wereld' begint maandag aan het nieuwe seizoen
- 'Fawlty Towers'-vervolg definitief van de baan
- Dit zijn de hoogtepunten van Pickx+ in oktober
- Superhelden, halloweenpret & mysteries in oktober op Cartoonito
- TV5MONDE viert in oktober de Week van de Smaak
- Oktober staat bol van nieuwe detectives en geliefde crime-series op BBC NL en BBC NL+
- Check de highlights van STAR Channel in oktober
- Giel Beelen keert terug in vaste programmering Radio Veronica
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Peter Van de Veire danst opnieuw 24 uur tegen kanker
- Na het verhaal van zussen Femke en Janne in Q-studio: opbrengst van Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 gaat naar Bednet
Multimedia SPOTLIGHT
-
De groep valt uiteen in 'De Verraders' -
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin
Kijktip van de dag

Een Syrische academica in Amsterdam ontvangt beelden van een bloedbad onder burgers, gepleegd door een onbekende officier tijdens de oorlog in Syrië. De beelden laten haar niet los. Ze spoort de dader op en doet zich voor als 'Anna' om via Facebook contact te leggen, waarna ze hem verleidt tot een reeks onthullende gesprekken.
'Killing Anna', om 22.40 uur op VRT Canvas.




































