Dit zijn de reporters van het nieuwe 'Vlaanderen Vakantieland'

dinsdag 20 april 2021

Inspiratie nodig voor een uitstap in eigen streek? Dan komt de gloednieuwe reeks van 'Vlaanderen vakantieland' vanaf zaterdag 1 mei als geroepen. Reporters Laura Govaerts, Maureen Vanherberghen en Soe Nsuki nemen de Vlaming acht weken lang mee op sleeptouw door het prachtige Vlaanderen.

Elke aflevering van 'Vlaanderen vakantieland' draait om een bepaald thema. Dat gaat van concrete thema's als 'water' tot abstracte als 'wereldberoemd'. In dit eerste seizoen trekken Laura en Maureen er om beurten op uit met een bekende Vlaming om samen activiteiten te beleven binnen dat thema, en mooie en interessante plekken te ontdekken in Vlaanderen. Dat kunnen culturele of culinaire hoogstandjes zijn, maar net zo goed puur vakantieplezier voor het hele gezin, toeristische trekpleisters die tot ver in het buitenland bekend zijn, naast kleine leuke plekjes met een verhaal, net om de hoek. Er is altijd wel iets nieuws te ontdekken en voor elk wat wils.

In haar vlog SOE-gesties tipt Soe Nsuki nog vier leuke locaties die een bezoekje meer dan waard zijn, en sluit zo elke aflevering af. In deze tijden van corona trekt iedereen er meer op uit dicht bij huis. Laura, Soe en Maureen willen de kijkers extra inspiratie bieden en zin geven om leuke toeristische bestemmingen te ontdekken en verrassende activiteiten uit te proberen. Want ook al zijn de mogelijkheden dit voorjaar wat beperkter door COVID-19, er is nog meer dan genoeg te doen en te ontdekken. Vlaanderen vakantieland keert ook na de zomer terug op Eén, met nog meer inspiratie voor het najaar.

MNM-luisteraars kennen Laura Govaerts natuurlijk al: zij presenteert sinds afgelopen najaar het avondblok 'Gillis & Govaerts' op de radiozender. Maureen Vanherberghen is gekend als een van de 'Helden' van Ketnet en als zangeres in de Ketnetband, en presenteert op QMusic. Soe Nsuki is comédienne en graag geziene gaste in quizzen en panelshows, en was onlangs nog te zien in de fictiereeks 'De Shaq' op Eén, waar ze mee aan schreef.


'Vlaanderen vakantieland': vanaf 1 mei elke zaterdag om 18.40 uur op Eén.


DOSSIER: Voorjaar 2021: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (foto: VTM - © DPG Media 2019)

Rik heeft het moeilijk nu hij weet dat het huwelijk van Nieke niet zal doorgaan en hij bovendien nog 'bompa' zal worden. Zowel hij als moeder Lisa gaan op zoek naar de geschikte bruidegom en vader voor Niekes kind. Zotte Raymond, de keuze van Rik, wordt door Ida en Lisa gekeurd, maar te licht bevonden. Moeder Lisa daarentegen verrast het hele gezelschap met haar voorstel.

'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Sporza: Baloise Ladies Tour
    23:30
    Journaallus
  • 20:35
    Sporza: UEFA Euro 2025 Vrouwen
    23:00
    The Old Man & the Gun
  • 16:15
    Zig & Sharko
    08:00
    Sofia zapt terug
  • 15:20
    America's Funniest Home Videos
  • 20:00
    Darts
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    The Goldbergs
    23:05
    Te bepalen
  • 22:30
    Dog Day Afternoon
    00:35
    Police Interceptors
  • 00:10
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:45
    SOS Piet
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:20
    Friends
    23:05
    Geubels en de Belgen
  • 04:57
    Geen uitzending
    23:00
    Criminal Minds
  • 12:55
    Forged in Fire
    01:40
    Rabbit Hole
  • 01:25
    The Fear Clinic
    23:10
    Naked Attraction
  • 01:50
    Geen uitzending
    23:50
    The First 48
  • 22:25
    Trends Talk
    22:59
    Z-Weekoverzicht
  • 23:48
    Roger
    22:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 22:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
    23:00
    De Zomertafel
  • 06:30
    Death in Paradise
    23:35
    Harry Wild
  • 01:50
    First Dates Australia
    23:35
    The Resident
  • 23:10
    NOS Journaal Laat
    23:10
    NOS Sport: EURO 2025
  • 15:19
    EO Metterdaad
    23:10
    The Sixth Commandment
  • 01:50
    3 Op Reis
    14:00
    Wordt aangekondigd