Kürt Rogiers presenteert spectaculaire knikkershow 'Marble Mania' bij VTM

zaterdag 18 december 2021

Binnenkort waait de Nederlandse knikkersensatie 'Marble Mania' over naar Vlaanderen. VTM maakt een eigen versie van de tv-hit en niemand minder dan Kürt Rogiers zal de show presenteren. Dat nieuws was zonet te zien in de slotaflevering van 'K3, een nieuw begin'.

Want ook Hanne, Marthe en Julia nemen in één van de afleveringen deel aan het programma. De VTM-kijkers zagen in ‘K3, een nieuw begin’ hoe de K3’tjes tijdens de opnames in Nederland warm verwelkomd werden door Kürt, die ze zo voor het eerst terugzagen sinds de grote finale van 'K2 zoekt K3'.


Bekijk de beelden uit ‘K3, een nieuw begin’ hier:


‘Marble Mania’ is een leuke spelshow voor het hele gezin, vol spanning en sensatie en vooral vol knikkerplezier. Elke week nemen drie bekende Vlamingen het tegen elkaar op op de mooiste knikkerbanen, in zenuwslopende rondes van mini-bowlen tot penaltyschieten, geluksraces en de uiteindelijke grote finale.

Kürt Rogiers, host van ‘Marble Mania’, licht toe: 'De Nederlandse tv-show ‘Marble Mania’ was in Nederland een echte hit en bracht knikkeren weer helemaal terug. De knikkerhype laten we nu ook overwaaien naar ons land met deze bijzonder plezante show voor het hele gezin, waarin ook de K3’tjes het tegen elkaar opnemen. Het was een fantastische opnamedag met hen en een fijn weerzien sinds K2 zoekt K3! Ik kijk er erg naar uit om me samen met mijn dochters in de zetel te nestelen en elke week mee te leven met de prachtige knikkerbanen en te genieten van de zenuwslopende races van de BV’s.'

De opnames van Marble Mania zijn inmiddels achter de rug. Wanneer de show bij VTM te zien zal zijn, wordt later bekendgemaakt.


DOSSIER: Voorjaar 2022: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Zes mannen uit Gent zoeken naar liefde, geluk en zichzelf in een wereld vol onzekerheden. Ze worstelen met de vraag hoe ze man moeten zijn, terwijl ze navigeren door de verwachtingen van vrouwen en de complexe zoektocht naar hun eigen identiteit.

'Wat Mannen Willen', film van Filip Peeters uit 2015, met oa. Jonas Van Geel en Nathalie Meskens, om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:25
    Vive le vélo
    13:30
    De mosterd van Meus
  • 08:00
    Zomerbeelden
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 12:00
    Molang
    14:00
    Tik Tak
  • 09:55
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:25
    Bel-Air
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 12:00
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:55
    Het zelfbouwhuis
    13:50
    Uit de Schelp
  • 12:00
    Rizzoli & Isles
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 12:00
    Border Security: Canada's Front Line
  • 11:55
    The Block Australia
    19:45
    Komen eten
  • 11:40
    Poisoned Love: The Stacey Castor Story
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 11:40
    Trends Talk
    14:59
    Herhalingslus
  • 11:54
    Mijn tuin
    14:00
    De Muziekshow
  • 11:25
    Het Weekmenu
    14:00
    Open Vuur
  • 11:30
    Around the World in 80 Days
    14:00
    Midsomer Murders
  • 12:00
    Resident Alien
    20:00
    Blowing LA
  • 11:40
    Andere Tijden Sport
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 11:45
    Sitar in de Polder
    19:25
    Mammals
  • 10:50
    Dolfje Weerwolfje
    20:00
    Meer dan verwacht