Gooit 'geest uit het verleden' roet in het liefdesgeluk van Jonas en Lisa?

Na een korte winterslaap is de telenovelle 'Lisa' vanaf maandag 21 februari weer helemaal terug met een derde seizoen. Met verrassende plotwendingen en meeslepende intriges wist het tweede seizoen van Lisa gemiddeld een half miljoen kijkers aan het scherm te kluisteren, goed voor een bijzonder sterk marktaandeel van 42% op VVA 18-54 en zelfs 48% in de jonge doelgroep VVA 18-44.
Met nóg meer spanning, een resem dramatische gebeurtenissen én een nieuw gezicht dat voor heel wat beroering zal zorgen belooft ook het derde seizoen van de telenovelle de fans van 'Lisa' op hun wenken te bedienen.
In de seizoensfinale van seizoen twee vierde de liefde tussen Jonas en Lisa (Tinne Oltmans) hoogtij. Zo smolten de harten van de 'Lisa'-fans toen ze elkaar éindelijk de liefde verklaarden. Maar zal hun sprookje blijven duren? De liefde tussen de kersverse tortelduifjes wordt in het nieuwe seizoen alvast stevig op de proef gesteld wanneer plots een geest uit Jonas zijn verleden opduikt.
De mysterieuze 'geest' heet Olivia en wordt vertolkt door radio-dj Anushka Melkonian. Anushka maakt met 'Lisa' haar acteerdebuut en zal de vaste cast van de telenovelle vervoegen.
Anushka: 'Wanneer het productiehuis De Mensen me belde met het nieuws dat ik de rol van Olivia mocht vertolken, heb ik wel 5 keer gevraagd of dat wel echt waar was. Zo blij was ik! Ik vind het super om in de huid van Olivia te kruipen, al hebben we eigenlijk niet zoveel met elkaar gemeen. Ik denk dat we enkel ons empathisch vermogen delen. Op het eerste gezicht staat Olivia heel relaxed, vrolijk en positief in het leven. Ze maakt zich weinig zorgen over de toekomst en doet waar ze zin in heeft. Maar, ze heeft tegelijk veel interne struggles die ze zo ver mogelijk probeert weg te duwen. Al komen ze doorheen dit seizoen wel bovendrijven…'
Bekijk hier hoe Olivia Jonas volledig van de kaart brengt:
[video]
De laatste aflevering van het vorige seizoen riep ook heel wat vragen op over de toekomst van Gert (Bert Verbeke). Zien we hem nooit meer terug, nu de politie zijn ring in een plas bloed heeft teruggevonden? Of zal Gert terug opduiken in dit nieuwe seizoen om met zijn malicieuze kantje voor de nodige portie drama te zorgen? Dorine (Hilde Heijnen) en Jonas (Oscar Willems) krijgen in de eerste aflevering in ieder geval schokkend nieuws over Gert te verwerken.
Ook voor het derde seizoen strijken de cast en het productieteam neer in Vilvoorde, de thuisstad van 'Lisa' waar de buitenopnames doorgaan en die samen met de tax shelter van de Vlaamse Overheid de productie ondersteunt.
Hans Bonte, burgemeester van Stad Vilvoorde: 'Ook voor dit seizoen blijft Vilvoorde de thuisstad van 'Lisa'. We zijn benieuwd hoe het verhaal verder loopt en kijken ernaar uit om via de serie nog meer leuke plekjes in Vilvoorde te delen met Lisa's fans.'
Wie zijn geheugen wil opfrissen, kan de vorige seizoenen van 'Lisa' (her)bekijken op VTM GO. Ook de afleveringen van het derde seizoen zijn daar te (her)bekijken.
'Lisa', vanaf maandag 21 februari om 18.20 uur bij VTM.
Lees ook:
De liefde viert hoogtij in de seizoensfinale van 'Lisa'
Dit zie je deze week in 'Lisa'! – PREVIEW
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Voorjaar 2022: alle plannen, alle zenders (BE)
volledig dossier- In 'Da’s Dikke Liefde' springen Lotte Vanwezemael en Servaas Bingé voor vier koppels in de bres
- Lidewij Nuitten zoekt uit waarom familie zo belangrijk is in 'We Are Family'
- Nieuw seizoen van 'De Noodcentrale' op Eén
- 'Helden van Hier: De MUG' kijkt achter de schermen bij spoeddienst AZ Sint-Lucas
- Nieuwe Play 4-serie 'Nonkels' binnenkort in premičre op Streamz
- 'Luchthaven 24/7' vat post achter de schermen van Brussels Airport
- Dit is de startdatum van 'De Dag Van Vandaag', de nieuwe Eén-quiz met Bart Cannaerts en Fien Germijns
- Als het (maandag)avond is… worden Suzan & Freek bezongen in het nieuwe seizoen van 'Liefde voor Muziek'
- Paracommando Kurt en zoon Yannis raken meteen gevoelige snaar in 'Come Dance With Me'
- 'Junior Op Zoek Naar De Liefde': een zoektocht naar de liefde en naar jezelf
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Willy Sommers verklapt eigen bezoek aan 'Maison Verhulst'
- 'De Tafel van Tine' plots onderbroken door technische storing
- Mona Mina Leon genomineerd voor International Emmy Award voor haar hoofdrol in Streamz Original 'Holy Sh!t'
- 'Chilean miners rescue' vanaf vrijdag op National Geographic
- NPO doet weer mee aan het Eurovisie Songfestival
- Jade Mintjens probeert het begrip 'Girl math' uit te leggen: 'Mijn vriend snapt het niet!'
- 'Kotmadam Sergeant' krijgt bezoek van haar man Roland
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': verwaarloosde gebitten bij kwetsbare ouderen
- Seppe staat om 5 uur ’s ochtends al in kamerjas en op pantoffels aan zijn bedrijf in Knokke
- 'Emo wint het altijd van ratio': Jinnih en Danira botsen in tweestrijd aan De Ronde Tafel
- Peter Van de Veire danst opnieuw 24 uur tegen kanker
- Na het verhaal van zussen Femke en Janne in Q-studio: opbrengst van Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 gaat naar Bednet
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Alkmaar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark
Kijktip van de dag

Twintiger Emma trok naar Hawaii voor haar studies en verloor er haar hart aan surfen. Haar buurman en mede-Belg George vocht voor de VS in Irak en Afghanistan. Het duo neemt Karine mee in de wondere wereld van het prachtige eiland. Onder meer surfen, met haaien duiken en een ontroerend bezoek aan Pearl Harbor staan op het programma.
'Home Sweet Home: Vlamingen in Amerika', om 20.50 uur op VRT 1.





































