Andy Peelman, Celine Van Ouytsel en Bart De Wever in 'De Vuilste Jobs VIPS' op VTM GO

It's a dirty job, but someone's gotta do it. Vanaf dinsdag 4 januari volgen de VTM 2-kijkers in het tweede seizoen van 'De Vuilste Jobs van Vlaanderen' de superhelden van de schoonmaak in verwaarloosde huizen vol stank, overvolle beerputten en vieze zolderkamers die barsten van het ongedierte.
Maar hoe voelt het om één van de vuilste jobs van Vlaanderen te doen? Dat ervaren tien BV’s aan den lijve, want zij steken samen met de professionele cleaners uit 'De Vuilste Jobs van Vlaanderen' de handen uit de mouwen voor een dag die in hun geheugen gegrift zal staan. In de nieuwe, exclusieve VTM GO-reeks 'De Vuilste Jobs VIPS' gaan onder andere acteur Andy Peelman, ex-miss België Celine van Ouytsel en burgemeester Bart De Wever de strijd aan tegen hopen vuil. De bekende cleaners ad interim worden opgehaald zonder te weten wat hen te wachten staat. Zo wordt Andy Peelman in de eerste aflevering ingeschakeld om samen met cleaner Ronny een erg verwaarloosde woning leeg te halen. De penetrante koelkastgeur van rotte etenswaren krijgt hij er gratis bij.
12-jarige kleindochter van Willy schittert in nieuw seizoen van 'De Vuilste Jobs van Vlaanderen' bij VTM 2
Trouwe fans van 'De Vuilste Jobs van Vlaanderen' zullen blij zijn met de terugkeer van Willy, de ster van het eerste seizoen. Deze keer brengt hij zijn kleindochter Ilena (12) mee naar het werk. Het jong geweld helpt tijdens de schoolvakanties haar bompa mee met het reinigen van mobiele toiletten en wordt tijdens de eerste ronde ingeschakeld om wc’s van chauffeurs spik en span te maken. Ook cleaner Tim is terug van de partij en ruimt in de eerste aflevering in Ukkel een sterk vervuilde studio met bergen afval op. De stoere broers Ercan en Erdal zijn dan weer gespecialiseerd in het ruimen van beerputten en septische kelders. Op Linkeroever staat hen een overvolle beerput te wachten. Hun taak: leegzuigen, afdalen en uitspuiten om het laatste vuil weg te halen.
Het tweede seizoen van 'De Vuilste Jobs van Vlaanderen' start op dinsdag 4 januari om 21.35 uur bij VTM 2 en ook op VTM GO. De nieuwe reeks 'De Vuilste Jobs VIPS' is vanaf dinsdag 4 januari om 21.35 uur exclusief te zien op VTM GO.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Voorjaar 2022: alle plannen, alle zenders (BE)
volledig dossier- In 'Da’s Dikke Liefde' springen Lotte Vanwezemael en Servaas Bingé voor vier koppels in de bres
- Lidewij Nuitten zoekt uit waarom familie zo belangrijk is in 'We Are Family'
- Nieuw seizoen van 'De Noodcentrale' op Eén
- 'Helden van Hier: De MUG' kijkt achter de schermen bij spoeddienst AZ Sint-Lucas
- Nieuwe Play 4-serie 'Nonkels' binnenkort in premičre op Streamz
- 'Luchthaven 24/7' vat post achter de schermen van Brussels Airport
- Dit is de startdatum van 'De Dag Van Vandaag', de nieuwe Eén-quiz met Bart Cannaerts en Fien Germijns
- Als het (maandag)avond is… worden Suzan & Freek bezongen in het nieuwe seizoen van 'Liefde voor Muziek'
- Paracommando Kurt en zoon Yannis raken meteen gevoelige snaar in 'Come Dance With Me'
- 'Junior Op Zoek Naar De Liefde': een zoektocht naar de liefde en naar jezelf
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- BN'ers nemen mantelzorg over in MAX-programma 'Zorg uit Handen'
- Nieuwe bakkers, nieuwe uitdagingen: ‘Heel Holland Bakt’ start aan veertiende seizoen
- 'Diabolical: The Epstein Files' nieuw te zien op HBO Max
- Kijk vanaf zondag de beklijvende historische dramareeks 'Breendonk' op VRT 1
- Docureeks 'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas
- Dorien Nuyts beleeft culinaire nachtmerrie in 'Expeditie Robinson': 'Ik ben dat niet gewoon, niet-gefrituurd eten'
- 'Ik verdien het om te blijven zitten!': Stephanie Coorevits en Thomas Smith vechten voor hun laatste kans in ‘De Verraders’
- Wat schaft de pot in 'Dagelijkse Kost'?
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe'
- Dit zie je deze week in 'Home and Away'
- Justin Timberlake bovenaan jubileumlijst 'THX To You Top 1000': dit zijn de tien populairste nummers uit 25 jaar Qmusic
- Erik de Zwart ontvangt Top 4000 Ere-Icoon uit handen van dochters
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Amsterdam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabčl Usher
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dorien Nuyts beleeft culinaire nachtmerrie in 'Expeditie Robinson' -
'Ik verdien het om te blijven zitten!' -
Kijk de trailer van 'Beauty and the Geek' op Prime Video -
'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas -
Kijk een nieuw seizoen van 'De Wereld van Plopsa' bij VTM -
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice'
Kijktip van de dag

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.
'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.




































