Vliegdekofficier, grasmaaierracer of buikspreker? Klaas kan alles!

vrijdag 29 september 2023
Foto: © KRO-NCRV 2023

Zaterdag 30 september start het negende seizoen van het populairwetenschappelijk familieprogramma 'Klaas Kan Alles' op Zapp/NPO3. In dit KRO-NCRV-programma draait alles om technologie, wetenschap en slimme gadgets.

Presentator Klaas van Kruistum krijgt elke week een grote uitdaging, die hij met behulp van technologie en wetenschap probeert te laten slagen.


In dit seizoen krijgt Klaas weer een aantal bijna onmogelijke missies: Kan hij een AI- tafeltennis robot verslaan? Kan Klaas een wereldrecord verbreken? Kan Klaas een boodschap de ruimte in sturen? En kan Klaas het schaatsrecord van Kjeld Nuis verslaan op het natuurijs van Noorwegen?

Ook probeert Klaas elke aflevering voor één dag een bijzonder beroep. Dit seizoen is hij onder andere: vliegdekofficier, grasmaaierracer en buikspreker.

Als kind heb je het je vast wel eens afgevraagd: kun je over de kop met een schommel? In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen zoekt Klaas een antwoord op die vraag. Bij de Estlandse sport ‘kiiking’ is het doel om zo snel mogelijk met een schommel over de kop te gaan. Hilco van Maanen is recordhouder van de hoogste schommelzwaai van Nederland. De perfecte coach voor een potje over de kop schommelen dus. Dit blijkt voor Klaas nog niet zo makkelijk en daarom roept hij de hulp in van YouTuber én werktuigbouwkundige ‘Mastermilo’. Lukt het Klaas om met de autoschommel die hij samen met de TU Eindhoven heeft gebouwd over de kop te gaan?

En Klaas is voor één dag hoteltester. Voor dit beroep bezoekt Klaas als mystery guest een hotel en test de kamers, service, het eten én de bowlingbaan.

'Klaas Kan Alles', zaterdag 30 september om 18.35 uur bij KRO-NCRV op NPO Zapp.



DOSSIER: Najaar 2023: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Stukken van Mensen' (Play)

Een studente modetechnieken biedt een trui van Moschino aan die ze kocht op de rommelmarkt voor amper één euro. Axel Daeseleire komt aankloppen met een werk van Albert Szukalski.

'Stukken van Mensen', om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    #LikeMe
    18:40
    Dierendokters 24/7
  • 16:50
    Sporza: WK Voetbal Vrouwen Kwalificatie 2027
    19:05
    Evangelicals: from faith to power
  • 18:20
    Zig & Sharko
    18:30
    Wannabe's
  • 17:05
    The Voice van Vlaanderen
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:15
    Foute Vrienden Australië
    18:45
    Expeditie Gooris
  • 18:15
    S.W.A.T.
    19:00
    Paddington
  • 18:15
    All New Traffic Cops
    22:30
    Xtinction
  • 18:15
    The Irrational
    00:15
    Geen uitzending
  • 18:20
    Are You Being Served?
    20:00
    Nonkel Jef
  • 18:10
    Huizenjagers
    20:00
    Stukken van mensen
  • 17:40
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 18:05
    Brooklyn Nine-Nine
    20:35
    About My Father
  • 18:00
    Chateau Meiland
    20:35
    Don't Worry, Be Happy
  • 17:30
    World's Most Evil Killers
  • 18:24
    Business Branding
    18:25
    Business Branding Infini Nieuwpoort
  • 18:17
    Roger
    18:55
    Seventies To Seven
  • 17:45
    Het Weekmenu
    18:30
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 18:00
    London Kills
    19:00
    Call the Midwife
  • 18:05
    Lie to Me
    19:00
    Paradise
  • 18:15
    NOS Sportjournaal
    18:30
    EenVandaag
  • 18:10
    Nederland Zingt
    18:35
    Ik mis je
  • 18:10
    Voor het blok
    18:40
    All You Can Eid