Vliegdekofficier, grasmaaierracer of buikspreker? Klaas kan alles!

vrijdag 29 september 2023
Foto: © KRO-NCRV 2023

Zaterdag 30 september start het negende seizoen van het populairwetenschappelijk familieprogramma 'Klaas Kan Alles' op Zapp/NPO3. In dit KRO-NCRV-programma draait alles om technologie, wetenschap en slimme gadgets.

Presentator Klaas van Kruistum krijgt elke week een grote uitdaging, die hij met behulp van technologie en wetenschap probeert te laten slagen.


In dit seizoen krijgt Klaas weer een aantal bijna onmogelijke missies: Kan hij een AI- tafeltennis robot verslaan? Kan Klaas een wereldrecord verbreken? Kan Klaas een boodschap de ruimte in sturen? En kan Klaas het schaatsrecord van Kjeld Nuis verslaan op het natuurijs van Noorwegen?

Ook probeert Klaas elke aflevering voor één dag een bijzonder beroep. Dit seizoen is hij onder andere: vliegdekofficier, grasmaaierracer en buikspreker.

Als kind heb je het je vast wel eens afgevraagd: kun je over de kop met een schommel? In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen zoekt Klaas een antwoord op die vraag. Bij de Estlandse sport ‘kiiking’ is het doel om zo snel mogelijk met een schommel over de kop te gaan. Hilco van Maanen is recordhouder van de hoogste schommelzwaai van Nederland. De perfecte coach voor een potje over de kop schommelen dus. Dit blijkt voor Klaas nog niet zo makkelijk en daarom roept hij de hulp in van YouTuber én werktuigbouwkundige ‘Mastermilo’. Lukt het Klaas om met de autoschommel die hij samen met de TU Eindhoven heeft gebouwd over de kop te gaan?

En Klaas is voor één dag hoteltester. Voor dit beroep bezoekt Klaas als mystery guest een hotel en test de kamers, service, het eten én de bowlingbaan.

'Klaas Kan Alles', zaterdag 30 september om 18.35 uur bij KRO-NCRV op NPO Zapp.



DOSSIER: Najaar 2023: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Gekocht' (Play)

Anne en Hannelore geven de experten twee opties: een woning voor Anne alleen of een huis voor hen samen. Britt en Nils hopen dan weer op een laagbouwwoning voor henzelf en hun dochtertje Gloria.

'Blind Gekocht', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:35
    De repair shop
    22:15
    VRT NWS laat
  • 21:25
    De Campus Cup
    22:15
    Michael Palin in Venezuela
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:50
    Moordzaken: Liefde is geen Alibi
    23:00
    Ze Zeggen Dat
  • 21:20
    The Rainmaker
    22:50
    The Good Doctor
  • 20:35
    R.I.P.D.
    22:15
    Underworld
  • 20:35
    10 Minutes Gone
    22:15
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
  • 21:35
    Snowpiercer
    22:30
    ER
  • 21:35
    De Planckaerts
    22:40
    Baywatch
  • 21:15
    Blind Gekocht
    22:20
    De Container Cup
  • 20:35
    The Girl With the Dragon Tattoo
    23:35
    Friends
  • 21:30
    Seal Team
    22:25
    Doom Patrol
  • 21:25
    Komen Eten
    22:20
    Huizenjagers
  • 21:25
    World's Most Evil Killers
  • 21:28
    De CFO podcast
    22:02
    Z-accelerate
  • 21:45
    Mijn tuin
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 21:50
    Beach Barbecue
    22:15
    De Dagschotel
  • 21:00
    Beyond Paradise
    22:05
    Vienna Blood
  • 21:45
    Prison Break
    22:40
    NCIS: Los Angeles
  • 21:30
    Blauw
    22:20
    Pauw & De Wit
  • 21:10
    Oorlog is Erfelijk
    22:00
    Nieuwsuur
  • 20:25
    Het Verloren Transport
    22:05
    Het verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog