Olympische ondersteuning voor Thomas van der Vlugt in nieuw seizoen StukTV-serie '(On)Mogelijk'

dinsdag 5 september 2023
Foto: StukTV - © Talpa Network 2023

Na een bijzonder eerste seizoen is Thomas van der Vlugt terug met een gloednieuwe vierdelige reeks van '(On)Mogelijk'. In het tweede seizoen van de StukTV-serie gaat hij opnieuw vier voor hem ogenschijnlijk onmogelijke uitdagingen aan.

Zo heeft hij in het diepste geheim, zonder medeweten van zijn kompanen Giel de Winter en Stefan Jurriëns, getraind om als eerste Nederlander ooit de hele kustlijn van Nederland in open zee af te zwemmen. Liefst 120 kilometer moet hij hiervoor afleggen. Gesteund door voormalig Olympisch en wereldkampioen openwaterzwemmen Maarten van der Weijden doet hij een ultieme poging. Of Thomas hierin is geslaagd? Dat is vanaf woensdag 6 september 17.00 uur te zien op het YouTube-kanaal van StukTV. Vier weken op rij een uitdaging. Vier weken op rij een video. '(On)Mogelijk' is terug!


In het grootste geheim trof Thomas zijn voorbereidingen. Voor zijn zwemchallenge, maar óók om te leren schansspringen van een zestig meter hoge schans en om solo de Mont Blanc te beklimmen. Maandenlang sliep hij in een hoogtekamer en zwom hij meerdere keren per dag kilometerslang in open zee. Een team van onder meer topsporters stond hem bij. Naast Maarten van der Weijden deed Thomas een beroep op Ferry Weertman, goud op de 10 kilometer open water op de Olympische Zomerspelen van 2016 in Rio de Janeiro, en op Sara Marita Kramer. De skischansspringster werd in 2021 wereldkampioen schansspringen in de landenwedstrijd. Op de Mont Blanc werd Thomas begeleid door een ervaren mountain leader; een militaire berggids van Korps Mariniers.

In de video’s op het YouTube-kanaal van StukTV zien we het resultaat van zijn inzet, toewijding en doorzettingsvermogen. Met als ultiem slot: de grote reveal aan Giel en Stefan!

Uitzending, vanaf woensdag 6 september vier weken op rij om 17.00 uur een nieuwe aflevering op het YouTube-kanaal van StukTV. 


Persbericht StukTV
https://stuktv.nl

DOSSIER: Najaar 2023: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Wanneer Gandalf ontdekt dat de duistere Sauron zijn zinnen heeft gezet op de verovering van Minas Tirith, reist hij in allerijl naar de versterkte stad af. Hij waarschuwt stadhouder Denethor voor het nakende gevaar en hij wil hem overtuigen de hulp in te roepen van de koning van Rohan en zijn trouwe volgelingen. Daar wil Denethor echter niets van weten. Hij wil zijn macht met niemand delen. Ondertussen worstelt Aragorn met zijn lot als leider. Hij moet de bewoners van Midden-Aarde aanvoeren in de strijd tegen de troepen van Sauron.

'The Lord of the Rings: The Return of the King', film uit 2003 met oa. Elijah Wood, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    07:30
    Stresskippen
  • 09:00
    Herfstbeelden
    00:40
    Nachtlus
  • 10:29
    Lu en de dolle boel minis
    07:00
    Kaatje zingt
  • 09:50
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Achter gesloten deuren
    02:40
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    14:55
    The Devil Wears Prada
  • 10:00
    Geen uitzending
    16:00
    The Golden Girls
  • 10:30
    The Truth About Christmas
    12:15
    Three Wise Men and a Baby
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    13:00
    De Zussen Coorevits
  • 10:20
    Walker
    06:35
    Coroner
  • 10:15
    Two and a Half Men
    12:30
    Cobra Kai
  • 10:15
    Patti Stanger: The Matchmaker
    12:50
    The Sky is the Limit
  • 10:15
    Social Media Murders
    12:55
    Snapped
  • 10:00
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:33
    Mijn tuin
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 10:00
    Bon Appetit
    12:30
    Het Weekmenu
  • 10:00
    Death in Paradise
    08:55
    Murdoch Mysteries
  • 10:10
    The Real Housewives of Beverly Hills
    12:55
    Storage Wars
  • 10:30
    MAX Geheugentrainer
    13:00
    NOS Journaal
  • 09:55
    Nieuwsuur
    13:00
    NOS Journaal
  • 10:25
    Pieter Konijn
    12:35
    Peperbollen