Nieuw seizoen 'Van Onschatbare Waarde' met Dionne Stax bij MAX

dinsdag 15 augustus 2023
Foto: Omroep MAX - © Elvin Boer 2023

Dinsdag 26 september is het MAX-programma 'Van Onschatbare Waarde' terug. Verkopers van bijzondere en waardevolle spullen krijgen de kans om hun object te verkopen aan één van de zes experts.

Eenmaal een bod geaccepteerd of geweigerd, is er geen weg meer terug. De presentatie is in handen van Dionne Stax.


In het nieuwe seizoen van 'Van Onschatbare Waarde' opent Paleis Soestdijk opnieuw haar deuren voor het programma. De experts verheugen zich op de komst van verkopers met bijzondere objecten.

Nieuwe experts
We verwelkomen dit seizoen twee nieuwe experts: de broers Sebastiaan en Roeland Kramer. De handel in antiek is de broers Kramer met de paplepel ingegoten. Van Delfts blauw, glazen, sieraden, tafelzilver en bodemvondsten tot antieke klokken en horloges; de broers zijn echte alleseters. Verder zijn experts Arnold Wegh, Bert Degenaar, Bas Jonker en Bianca Frölich weer te zien.

Aflevering 1 - dinsdag 26 september 2023
Lodewijk is de eerste verkoper in dit nieuwe seizoen. Hij heeft een 17e eeuws schilderij meegenomen. Stuk voor stuk zijn de experts onder de indruk, maar wie gaat het bedrag betalen dat Lodewijk in zijn hoofd heeft?

Olly is 95 jaar oud en al 65 jaar werkzaam als restaurateur. De ivoren krab die hij wil verkopen stond - zolang hij zich kan herinneren - in het atelier van zijn vader. Wie van de experts slaat zijn slag en gaat met deze krab naar huis?

'Van Onschatbare Waarde', vanaf dinsdag 26 september om 21.30 uur bij MAX op NPO 1.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2023: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend terug naar huis terug zal brengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen.

'Titanic', film uit 1997 met Kate Winslet en Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:55
    VRT NWS Update
    18:05
    Down The Road
  • 17:25
    Jamie Cooks the Mediterranean
    18:10
    JFK: the home movie that changed the world
  • 17:50
    De week van Karrewiet
    18:00
    Ket & Doc
  • 16:25
    I Can See Your Voice
    18:20
    SOS Piet XL
  • 17:35
    Only Joling
    18:55
    Alle Remmen Los!
  • 17:40
    9-1-1
    18:35
    Return to the Blue Lagoon
  • 17:45
    Caught on Dashcam
    22:30
    Deadly Inferno
  • 17:30
    S.W.A.T.
    22:55
    Magnum P.I.
  • 17:40
    Keeping Up Appearances
    20:30
    Nonkel Jef
  • 17:30
    Komen Eten
    20:30
    Blind Gekocht NL
  • 17:55
    NCIS
    22:40
    Criminal Minds
  • 17:30
    Two and a Half Men
    20:35
    Joker
  • 17:15
    The Block Australia
    20:35
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 17:55
    World's Most Evil Killers
  • 17:49
    Fleet TV
    18:23
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 17:48
    Het perfecte terras
    18:00
    Classics 55
  • 17:15
    Lekker Messy - Weekmenu
    18:00
    Urban Barbecue
  • 17:15
    Whitstable Pearl
    18:10
    McDonald and Dodds
  • 17:15
    Below Deck
    18:10
    White Collar
  • 16:55
    Ode aan onze Veteranen
    17:56
    Socutera
  • 17:55
    EO Metterdaad
    18:15
    Nederland Zingt
  • 17:55
    Zapp detective: Summer Vibes Italië
    18:05
    De Eindmusical