André Kuipers, Henny Huisman en Bobbi Eden te gast in een nieuw seizoen EO-programma 'De Kist'

zaterdag 13 januari 2024
Foto: © Evangelische Omroep 2024

Het nieuwe seizoen van het EO-programma 'De Kist' wordt afgetrapt door André Kuipers. In 2024 is het twintig jaar geleden dat de astronaut zijn Delta-Missie maakte.

Deze elf dagen in de ruimte hebben zijn blik op de aarde voor altijd veranderd, vertelt hij in 'De Kist'. EO-presentator Kefah Allush ontvangt naast André Kuipers ook William Rutten, Bobbi Eden, Henny Huisman, Evelien de Bruijn, Glen Faria, Saskia Noort en Lucille Werner.


William Rutten doet mee aan 'De Kist' om een document voor zijn twee zoons na te laten. Bobbi Eden is open over hoe ze door een hersenvliesontsteking tweemaal bijna is overleden. Ook vertelt ze over haar recente confrontatie met de dood. Henny Huisman deelt meer over hoe hij een slechte uitslag kreeg en de artsen vertelden dat hij nierkanker had. Evelien doet een boekje open over haar onrustige jeugd. Ze denkt dat dit best wat gespreksstof op gaat leveren met haar ouders. Toch denkt Evelien dat ze klaar is om alles op tafel, de kist, te gooien.

Persoonlijke verhalen
In 'De Kist' voert Kefah open en échte gesprekken met zijn gasten over leven en dood. Het gaat niet alleen over het overlijden van anderen, hij laat zijn gasten ook nadenken over hun eigen dood. Allush: 'Ik spreek acht hele verschillende mensen, die me allemaal, stuk voor stuk en elk op eigen wijze, wisten te raken met hun persoonlijke verhaal. Elk verhaal was openhartig en intiem. Mooi om dit programma weer te maken.'

Podcast
Alle afleveringen worden na de uitzending ook aangeboden als podcast en zijn te beluisteren op eo.nl/podcast en via de gratis NPO Luister-app.

Overzicht gasten
Zondag 14 januari – André Kuipers
Zondag 21 januari – William Rutten
Zondag 28 januari – Bobbi Eden
Zondag 4 februari – Henny Huisman
Zondag 11 februari – Evelien de Bruijn
Zondag 18 februari – Glen Faria
Zondag 25 februari – Saskia Noort
Zondag 3 maart – Lucille Werner

Het nieuwe seizoen van 'De Kist' start op zondag 14 januari en is wekelijks te zien rond 23.35 uur bij de EO op NPO 2.



DOSSIER: Voorjaar 2024: alle plannen, alle zenders (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Eenmaal Andermaal' (VTM)

Axel vormt een duo met actrice Sandrine André, terwijl Jacques samen met acteur Roel Vanderstukken probeert de beste verborgen parels voor een prikje op de kop te tikken. Ze trekken daarvoor naar een van de grootste antiek- en brocantemarkten van Europa.

'Eenmaal andermaal', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 Top 500 van de 90s
    00:10
    Journaallus
  • 09:00
    Lentebeelden
    00:45
    Nachtlus
  • 10:25
    Waiko: reis door de ruimte
    21:00
    Geen uitzending
  • 09:50
    Geen uitzending
    06:00
    Kabouter Plop
  • 10:00
    Een Eigen Huis
    01:50
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:25
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    02:15
    De Tafel van Tine
  • 09:45
    SkyMed
    02:20
    This Is Us
  • 10:25
    Borderforce USA: The Bridges
    01:20
    Bar Rescue
  • 09:35
    Love Island UK
    01:40
    Botched
  • 10:00
    Killer Couples
    01:15
    FBI
  • 09:29
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:25
    Hallo Roger
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:20
    Becoming Meewis
    02:10
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 09:50
    Murdoch Mysteries
    02:35
    The Count of Monte Cristo
  • 10:05
    Shipping Wars
    02:10
    Cougar Town
  • 10:15
    Nederland in Beweging
    02:00
    EenVandaag
  • 09:50
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 10:25
    Hoi Duggee
    02:40
    BRANDMERK - Kind van een Vermoorde Ouder