'Mijn Restaurant! De Countdown': ontdek Silke en Kristof (Nieuwpoort)

dinsdag 23 februari 2010

Deze week kan je dagelijks na 'Het Nieuws' om 19.45 een hele week mee aftellen in 'Mijn Restaurant! De Countdown'. Daarin maakt Vlaanderen kennis met de 5 koppels die hun culinaire droom proberen waar te maken: een toprestaurant uitbouwen en runnen. Woensdag is het de beurt aan Kristof en Silke, zij openen hun restaurant in Nieuwpoort.

Silke (20) en Kristof (28) vormen sinds anderhalf jaar een koppel en wonen in Knokke. Koken is zijn lang leven en die passie bracht hem al tot in Londen. Hij deed in de metropool ervaring op als freelance-chef en mocht er voor 'the stars' koken. Momenteel werkt hij als chef in restaurant La Sapinière in Knokke. Zijn eigen zaak runnen, is zijn grote doel want hij wil zijn culinair ei helemaal kwijt kunnen. Silke heeft ervaring in de zaal én heeft een diploma KMO-management op zak. Hun hart ligt bij het zeetje en dus wordt Nieuwpoort voor hen hopelijk een droomlocatie. Ze gaan voor de fusionkeuken met moleculaire toetsen.


Over hun pand
Badstad Nieuwpoort is vooral gekend voor de Visserskaai en de jachthaven, maar ook de binnenstad is mooi en historisch waardevol. Hoewel Nieuwpoort heel wat te verduren kreeg tijdens WO I, werd ze bijna volledig heropgebouwd zoals ze oorspronkelijk was. Vandaag telt Nieuwpoort bijna 11.000 inwoners en de oude stadskern bevindt zich op een drietal kilometer van de kustlijn. Aan de kust is er een 2de toeristische kern ontstaan. De bebouwing langs de vissershaven en de Albert I-laan verbindt deze delen.
 
Silke en Kristof krijgen een pand dat goed gelegen is in de Oostendestraat, die de oude stadskern verbindt met de Visserskaai en op twee minuten wandelen van het Albert I-monument en de markt. Het is een huis met een rijke geschiedenis, want in 1600 verbleven Aalbrecht en Isabella hier.

'Mijn Restaurant! De Countdown' woensdag 24 februari om 19.45 uur op vtm.

Ontdek de fanpagina van Silke en Kristof op Facebook


DOSSIER: Mijn Restaurant! 2010

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play4 logo

De 35-jarige Myriam verdwijnt op klaarlichte dag, net voor ze naar het werk wou vertrekken. Haar baas brengt de Cel op de hoogte van de mysterieuze verdwijning. Een huiszoeking toont aan dat Myriam banden heeft met de sekte The Church of Trust. Deze organisatie blijkt dubieuze praktijken niet te schuwen om haar leden aan zich te binden én financieel te pluimen.

'Vermist', om 22.25 uur op Play4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:00
    Journaallus
    19:40
    Iedereen zomert
  • 00:40
    Nachtlus
    20:00
    VRT NWS Update
  • 04:55
    Geen uitzending
    20:15
    VRT NWS journaal met VGT
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:50
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
  • 02:50
    Geen uitzending
    19:30
    Lady Truckers
  • 01:05
    Geen uitzending
    19:35
    Superstore
  • 02:10
    Geen uitzending
    19:35
    Shark Wranglers
  • 02:30
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:10
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Geen uitzending
    19:40
    Friends
  • 05:00
    Geen uitzending
    19:40
    The Rookie: Feds
  • 05:00
    Geen uitzending
    19:40
    Two and a Half Men
  • 05:00
    Geen uitzending
    19:45
    Blind Gekocht NL
  • 05:00
    Geen uitzending
    19:35
    Snapped
  • 00:51
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 05:33
    De tip
    20:00
    Sunset Boulevard
  • 05:25
    Chris Cooks Cymru
    20:15
    Culinair Thailand
  • 05:15
    Where the Wild Men Are With Ben Fogle
    20:00
    Father Brown
  • 05:15
    Make You Laugh Out Loud
    19:45
    Station 19
  • 03:30
    NOS Journaal
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 01:16
    Tekst-TV
    19:55
    Met het Mes op Tafel
  • 05:35
    Buurman en Buurman
    20:00
    Dertigers