Kunnen Loïc Van Impe en Marcelo Ballardin deze aflevering van 'Het Jachtseizoen' winnen?

dinsdag 3 oktober 2023
Foto: VTM - © DPG Media 2023

Jagers Laura Tesoro, Nora Gharib en Julie Van den Steen kunnen maar beter goed voorbereid zijn om niet door de mand te vallen. Morgen, om 20u35 bij VTM, slaan chef-koks Loïc Van Impe en Marcelo Ballardin op de vlucht.

De heren zijn meesters in organiseren en werken onder tijdsdruk, maar komen die keukenvaardigheden ook van pas om de drie jagers af te schudden?


'Loïc is Franstalig, dus ze zouden ook naar Wallonië kunnen gaan', beseft Laura. Met dat in het achterhoofd denken de dames het plan van de boeven een stapje voor te zijn. Ze zetten koers richting de Ardennen, maar al snel blijkt het geen eenvoudige opdracht om door het bos de bomen te zien. Waar zitten ‘les hommes avec des vêtements orange’?

De drie jagers zijn alleszins niet ver van hun prooi verwijderd. Loïc en Marcelo regelen twee elektrische fietsen en trekken het bos in. Twintig minuten later en enkele hobbelige wegen verder, moeten ze hun vervoermiddel droppen. Wanneer ze hun tocht te voet verder zetten, voelen ze de hete adem van de dames in hun nek. En het wordt nog spannender, wanneer de boeven hen van slechts 12 meter afstand kunnen spotten. Eén blik naar links en de masterchefs zijn ontdekt. Blijven ze onopgemerkt als kameleons in het struikgewas of belanden ze uiteindelijk zelf op het hakblok?


'Het Jachtseizoen', woensdag 4 oktober om 20.35 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2023: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Door de Bomen' - Joke Devynck (VRT 1)

Joke Devynck stapt het bos in op een vreemd moment in haar leven. Tien dagen eerder stond de tijd voor haar stil toen haar papa plots overleed. Nog geen twee jaar na het verlies van haar mama voelt ze zich voor het eerst in haar leven een wees. De natuur zet haar zintuigen op scherp en in de stilte van het bos vindt ze de rust om haar diepe verdriet toe te laten. Maar door de milde herinnering aan haar vrije kindertijd overvalt haar vooral een gevoel van grote dankbaarheid.

'Door de Bomen', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: WinWin
    02:10
    VRT NWS laat
  • 09:00
    Lentebeelden
    17:00
    The Canary Islands
  • 09:10
    Timbalo
    06:00
    Tik Tak
  • 09:10
    De avonturen van Lolly Lolbroek
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:35
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    The Goldbergs
    01:35
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:05
    Geen uitzending
  • 08:45
    Geen uitzending
    15:20
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    09:35
    Zo doe je het!
  • 09:05
    Modern Family
    02:55
    Geen uitzending
  • 09:05
    Seal Team
    02:20
    Blue Bloods
  • 08:35
    Open Vuur
    02:10
    48 Hours to Buy
  • 08:45
    Killer at the Crime Scene
    02:15
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 04:05
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:02
    Zo doe je het!
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:45
    Vlaamse Klassiekers
    02:25
    Vanavond bij ons
  • 08:45
    Midsomer Murders
    04:10
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 08:55
    Scrubs
    02:30
    Grey's Anatomy
  • 09:00
    NOS Journaal
    02:05
    NOS WK Avond
  • 09:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    08:00
    Petrus in het land
  • 09:10
    PAW Patrol
    02:25
    Parels voor de zwijnen