'Huizenjagers' sluit tiende seizoen af met BV-week in Antwerpen

In de laatste week van 'Huizenjagers' speuren drie nieuwe makelaars Antwerpen af, op zoek naar verschillende droompanden voor vier bekende Vlamingen.
Saartje Vandendriessche, Iante Tavernier, Jo Hens en Liandra Sadzo zijn alle vier op zoek naar een nieuwe woning, en daarbij schakelen ze de hulp in van 'Huizenjagers'.
Makelaars
Ria Verlaet maakt een comeback in het 'Huizenjagers'-busje. In 2019 ging ze al eens met de 'Huizenjagers'-trofee aan de haal en nu, op 62-jarige leeftijd, is ze vastberaden om opnieuw te schitteren. Met haar gulle lach en professionele aanpak is Ria een echte vakvrouw. Ze lijkt misschien op de 'Mrs. Bouquet' van Antwerpen, maar schijn bedriegt; deze makelaar is niet alleen vriendelijk, maar ook zeer gedreven en ambitieus.
Jens Urabin is een man met een missie. Als een van de hardst werkende makelaars in de regio heeft hij zich opgewerkt tot een sterke speler in de vastgoedmarkt, gedreven door de wens om zijn familie, en in het bijzonder zijn invalide broer, te ondersteunen. Jens staat bekend om zijn informele stijl en zal je dan ook niet snel in een kostuum zien. Hij staat 24/7 klaar voor zijn klanten en streeft altijd naar het beste resultaat.
Leylah Alliet brengt haar gedrevenheid en perfectionisme, gekweekt tijdens haar tijd als eredame bij Miss België, mee naar de vastgoedwereld. Ooit actief in de autosales, heeft ze nu de vastgoedmicrobe te pakken en droomt ze van een eigen kantoor. Deze West-Vlaamse schone, die voor de liefde naar Antwerpen verhuisde, voelt zich helemaal thuis in de stad en doet er alles aan om haar klanten hetzelfde gevoel te geven. Met slechts twee jaar ervaring in vastgoed, maar een levenslange passie voor het vak, is Leylah klaar om haar stempel te drukken.
Aflevering 1: Jo Hens – Woning met plaats voor muziek
Jo Hens, bekend van zijn acteerwerk, is op zoek naar een woning in Mortsel of omgeving, waar veel van zijn vrienden naartoe zijn verhuisd. Naast voldoende ruimte voor zijn hond, is het essentieel dat het huis een plek biedt voor zijn muziek, zowel voor zijn instrumenten als om te repeteren. Met een budget van €625.000 hoopt Jo een woning te vinden die hem compleet omver blaast.
Aflevering 2: Ianthe Tavernier – Woning dichter bij familie en rust
Ianthe Tavernier zoekt een rustig gelegen, vrijstaande woning net buiten de stad, waar ze meer privacy kan vinden en dichter bij haar familie, en vooral haar zus, kan zijn. Met een budget van €450.000 is ze op zoek naar een knus, maar comfortabel huis. Actrice en vriendin Dorien Reynaert staat haar bij tijdens deze zoektocht.
Aflevering 3: Liandra Sadzo – Eerste huis met veel kamers en rust
Liandra Sadzo, bekend van '#LikeMe' en 'D5R', is klaar om het ouderlijk huis te verlaten en op eigen benen te staan. Ze zoekt een huis met veel kamers voor haar diverse hobby’s en werk, zoals sport, video-opnamen, en opslag voor haar make-up lijn. Groen en rust zijn voor haar van groot belang, evenals een badkamer met daglicht. Haar budget bedraagt €350.000.
Aflevering 4: Saartje Vandendriessche – Woning met link met natuur en ruimte voor workshops
Saartje Vandendriessche is al geruime tijd op zoek naar een woning waar ze zowel kan wonen als werken. Ze geeft workshops over wilde planten, biodiversiteit en bootcamps bij haar thuis, en zoekt een huis dat voldoende ruimte biedt voor deze activiteiten. Een open en gastvrije sfeer is essentieel voor haar, maar ook een sterke verbinding met de natuur. Met een budget van €750.000 hoopt ze eindelijk haar ideale woning te vinden.
'Huizenjagers Antwerpen', vanaf morgen om 21.15 uur op Play4 en integraal op GoPlay.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe eerste keren, nieuwe chaos: KRO-NCRV-serie 'De Eerste Keer' is terug met seizoen 2
- Muzikale gameshow 'I’ve Got The Music In Me' op SBS6
- BBC verlengt het op 'De Verraders' gebaseerde format 'The Traitors' tot 2030
- 15 jaar na haar eerste auditie: herkent Dan Karaty deze 'So You Think You Can Dance'-kandidaat nog?
- Opnames gestart van psychologische thrillerserie 'De Prijs'
- Dit zijn zaterdag de onderwerpen van 'Kassa'
- Geert-Jan Knoops is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- 'Ik wil jou weleens Justin Bieber horen zingen': Mathieu Terryn en Laura Tesoro voegen de daad bij het woord in 'The Voice'
- Nieuwe aflevering van 'De Arbeidsvitaminen Quiz' op NPO 1
- Nieuwe 'MAX Muziekspecial': Emma Kok schittert in het Concertgebouw
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Weer veel muzieknieuws zaterdag in 'FM Op 5'
- Na 12 dagen is het zover: Lize uit Tielt-Winge wint de Camper van Sven & Anke
- JOE-dj’s Coen & Sander na ruim 72 uur gevonden aan de Panelenweg in Tiel
- 'Villa VdB' vier keer vanuit meest gemiddelde stembureau van Nederland
Multimedia SPOTLIGHT
-
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole'
Kijktip van de dag

Mira is een jonge alleenstaande moeder, altijd positief en boordevol energie. Ze heeft een fijne job als thuisverpleegster, hechte vrienden en een goede relatie met haar jongste broer. Maar dan krijgt ze nieuws dat inslaat als een bom. Mira besluit om het contact met haar oudste broer te herstellen in een poging het gezin dat er nooit echt één was te herenigen. En zo trekt deze niet-alledaagse en op zijn zachtst gezegd kleurrijke familie voor een weekend naar de Ardennen. Mira wacht een uitdaging om de familiebanden aan te halen.
'J'aime La Vie', film uit 2023 met oa. Jurgen Delnaet, om 20.45 uur op VRT 1.



































