TVgids - VTM 4

Andere zender »
x
VRT 1VRT CANVASKetnetVTMVTM 2VTM 3VTM 4VTM KIDSVTM GOLDPlay 4Play 5Play 6Play7njam!KanaalZMENT TVDOBBIT TVvlaamsparlement.tvPlay Sports OpenBBCFirstFOXNPO 1NPO 2NPO 3
01:35 Geen uitzending
Geen uitzending.
«
»
09:35 Geen uitzending
Geen uitzending.
«
»
14:20 NYPD Blue
Russell en Kirkendall komen erachter dat een baby dood is geschud.
«
»
15:15 NYPD Blue
Een dragqueen zoekt politiebescherming wanneer een vriend een dodelijk ultimatum stelt.
«
»
16:10 NYPD Blue
Vermoeide Sipowicz botst met een rapper die weigert mee te werken aan een onderzoek.
«
»
17:05 All New Traffic Cops
De agenten in Derbyshire treden op tegen gevaren op regionale snelwegen.
«
»
18:05 'Allo 'Allo!
René brengt Edith, Yvette en Mimi op de hoogte van Denises moordplannen.
«
»
18:35 'Allo 'Allo!
De generaals komen samen om de invasieplannen te bespreken. De langeafstandseend wordt losgelaten.
«
»
19:00 'Allo 'Allo!
Wanneer het bevel wordt gegeven om René neer te schieten, schiet Leclerc hem te hulp. René probeert te ontsnappen met een unieke vermomming.
«
»
19:30 'Allo 'Allo!
«
»
20:00 'Allo 'Allo!
Bang dat hij de schuld zal krijgen voor het versturen van de Duitse generaals naar Engeland, vermomt René zich als een franciscanermonnik.
«
»
20:35 Thunderball
Geheim agent James Bond probeert het duivelse plan van misdaadorganisatie SPECTRE te dwarsbomen.
«
»
23:00 Police Interceptors
Agenten Dan Robson en Tom Powell hebben hun handen meer dan vol om een automobilist een halt toe te roepen die vier keer de toegestane snelheid rijdt.
«
»
00:00 Ambulance: Code Red
De ambulancedienst reageert op een oproep over een dubbele steekpartij in Birmingham en meer.
«
»
00:55 Drones Gone Rogue
Er hangen alsmaar meer drones in de lucht, maar die worden niet altijd op een goede manier gebruikt.
«
»
01:50 Geen uitzending
Geen uitzending.
«
»

Meest recente

Loading

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VTM 3 logo

Nick Marshall is een ambitieuze macho die actief is in de reclamewereld. Hij heeft zijn zinnen gezet op de functie van creative director, maar ziet de promotie aan zijn neus voorbijgaan. Zijn baas weet immers dat Nick als de beste de vrouwen in bed kan praten, maar er geen flauw benul van heeft wat er in hen omgaat en welke reclamecampagnes hen aanspreken. De job gaat bijgevolg naar een vrouw: Darcy McGuire. Maar dan krijgt Nick een stroomstoot, waardoor hij alles kan horen wat vrouwen denken. De reclamemaker besluit zijn geheime wapen maximaal in te zetten om de baan van Darcy in te kunnen pikken.


'What Women Want', om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers