TVgids - VRT CANVAS

Andere zender »
x
VRT 1VRT CANVASKetnetVTMVTM 2VTM 3VTM 4VTM lifeVTM GOLDPlay 4Play 5Play 6Play7Play CrimeKanaalZMENT TVnjam!BBCFirstFOXNPO 1NPO 2NPO 3
18:10 Crab world - realm of the robber crab - Christmas Island
De klapperdief is een gigantische krab met een spanwijdte van een meter en die klauwen heeft die kokosnoten kunnen kraken.
«
»
20:00 Terzake
Terzake gaat dieper in op de actualiteit. Met gasten en reportages die het nieuws bepalen aan de hand van scherpe, kritische en verhelderende interviews.
«
»

Meest recente

Loading

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

De jonge Michelangelo trotseert zijn vader en zet alles op zijn artistieke ambities. Hij weet de aandacht te trekken van Lorenzo de' Medici, de machtige heerser van Firenze. Leonardo da Vinci daarentegen heeft het moeilijker: hij vindt nauwelijks werk en moet zijn geluk beproeven bij de gewelddadige en gevaarlijke hertog van Milaan, Ludovico Sforza.

'Renaissance: The Blood and the Beauty', om 20.10 uur op VRT Canvas.

Dossiers