Rino Ver Eecke moet MNM redden

maandag 25 januari 2010

Amper enkele weken na het uitblazen van het eerste verjaardagskaarsje wordt de VRT-zender MNM onthoofd. Greet Santy, huidig MNM-netmanager, wordt door de VRT bedankt voor haar inzet en enthousiasme, maar de samenwerking wordt stopgezet. Rino Ver Eecke neemt haar plaats in en krijgt de belangrijke opdracht om MNM te inhoudelijk te versterken met meer focus op de waarden van de openbare omroep.

De samenwerking met Greet Santy, huidig MNM-netmanager, wordt dus stopgezet. Tegenvallende luistercijfers maar ook het ingrijpend besparingsplan deden haar de das om. Vanaf midden 2008 startte Greet Santy in het grootste geheime met de voorbereidingen voor de start van MNM. Nadien werd ze netmanager van het gloednieuwe radiostation. Maar MNM kon zijn voorganger Donna niet overtreffen, bepaalde bronnen spraken zelfs over nog minder luisteraars dan Donna in zijn laatste weken. 

MNM komt nu onder leiding van Rino Ver Eecke. Hij zal de komende maanden werken aan de inhoudelijke versterking van MNM met meer focus op de waarden van de openbare omroep. Rino Ver Eecke is een ervaren radiomaker, en leidde sinds 2007 de nationale productie van Radio 2.

Wie is de nieuwe netmanager van MNM?
Rino Ver Eecke (°1965) startte zijn loopbaan bij de openbare omroep in 1986 als regie- en productieassistent bij televisie. Zo werkte hij o.a. mee aan 'FC De Kampioenen'. Begin jaren 90 combineerde hij televisie met een aantal radioprojecten om dan in 1993 de definitieve overstap te maken naar Radio 2 waar hij producer werd bij Radio 2 Antwerpen. De jaren daarna was Rino bij tal van Radio 2 programma’s betrokken, als producer en presentator van o.a. 'Radio Rijswijck' en 'Met Twee'. Sinds 1999 coördineerde hij grote acties en evenementen zoals 'Radio 2 Zomerhit' en 'De Eregalerij'. In 2007 werd hij als netproducent Radio 2 verantwoordelijk voor de nationale productie van het radionet.

Bron: persbericht VRT



DOSSIER: Crisis bij de VRT

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play4 logo

Wanneer Marks vrouw Lisa en zoontje Jeroen tijdens een korte vakantie aan de kust plots verdwijnen, vraagt hij zijn broer Erik, hoofd van de Cel Vermiste Personen, om een zoekactie op te starten. Jeroen wordt snel teruggevonden, maar Lisa blijft spoorloos. Is ze gevlucht of ontvoerd?

'Vermist', om 22.20 uur op Play4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:15
    Journaallus
    13:30
    De mosterd van Meus
  • 01:10
    Nachtlus
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 21:00
    Geen uitzending
    14:00
    Tik Tak
  • 01:30
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:55
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:40
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:55
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 02:00
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:05
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:10
    Geen uitzending
    13:50
    Uit de Schelp
  • 02:30
    Geen uitzending
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 01:25
    Geen uitzending
    14:00
    Neighborhood Wars
  • 03:00
    Geen uitzending
    19:45
    Komen eten
  • 01:25
    Geen uitzending
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 03:22
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 04:17
    Mijn tuin
    14:00
    De Muziekshow
  • 04:20
    Lekker Messy
    14:00
    Open Vuur
  • 04:15
    Midsomer Murders
    15:00
    Father Brown
  • 03:55
    The Resident
    20:00
    Blowing LA
  • 03:40
    NOS Journaal
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 01:55
    Nieuwsuur
    19:25
    Mammals
  • 03:48
    Tekst-TV
    20:00
    Meer dan verwacht