Ochtendglorie met Tomas De Soete en Sien Wynants, Roos Van Acker als frisse namiddagstem dit najaar op Willy

Een vernieuwde ochtendvibe met Tomas De Soete en Sien Wynants, Roos Van Acker als frisse stem in de namiddag en ervaren rot Wim Oosterlinck in de avondspits.
Dat kan maar één ding betekenen: het nieuwe radioseizoen bij Willy staat voor de deur. Met deze sterke line-up start Willy vol overtuiging aan zijn vijfde levensjaar - een verjaardag die begin oktober uitgebreid gevierd zal worden. Dat doet de zender onder meer met de Willy 1000 en het muzikaal succesvolle recept van alternatieve pop- en rockmuziek in een unieke mix die de luisteraars alleen bij Willy horen.
Willy start de (werk)dag vanaf maandag 26 augustus voortaan met niet één maar twee ochtendstemmen. Tomas De Soete en Sien Wynants trekken als nieuw en vast duo de ochtend van de luisteraars op gang tussen 7.00 en 10.00 uur. Met hun verrassende muziekkeuze, nodige humor, frisse kijk op de actualiteit en unieke dynamiek zorgen ze ervoor dat ontwaken allesbehalve saai is. 'De ochtend op Willy is het mooiste moment van de dag voor een radiomaker. Dat ik die ochtend nu samen met Sien mag maken, daar rol ik met plezier om 4 uur mijn nest voor uit', lacht Tomas. 'Samenwerken met Tomas betekent minstens één keer per ochtend in een slappe lach uitbarsten waar ik maar moeilijk van bijkom. Beter dan dit wordt het niet! De energie die ik krijg van het ochtendblok is ongeëvenaard: daarvoor zet ik met plezier mijn wekker', aldus Sien.
Hoewel de vernieuwde ochtendshow al op 26 augustus van start gaat, zomert Willy in de namiddag (vanaf 11.00 uur) nog even verder in M Leuven. Vanaf maandag 2 september zijn alle Willy-dj’s weer op post in de studio in Vilvoorde, en raast de trein op volle snelheid verder. Tussen 10.00 en 13.00 uur vrolijkt Annelies Orye de ochtend op kantoor op met de beste 'Class X'. Nieuwe stem Roos Van Acker gaf de luisteraars al een voorproefje tijdens de zomer maar wordt dit najaar dé vaste luisterafspraak in de namiddag tussen 13.00 en 16.00 uur. Als nieuwkomer bij de zender brengt ze een frisse energie en jarenlange ervaring in de radiowereld met zich mee. Roos zal ervoor zorgen dat de middaguren voorbij vliegen met een perfecte mix van muziek en boeiende gesprekken. 'Na al die fijne vlieguren deze zomer op het terras van M Leuven, met al die heerlijke Willy-luisteraars die ons kwamen begroeten, sta ik te popelen en zit ik vol goesting om aan dit nieuwe radioavontuur bij de fa-Willy te beginnen. Hey ho, let’s go', vertelt Roos.
In de avond blijft het bij Willy business as usual met de vertrouwde stem van Wim Oosterlinck. Tussen 16.00 en 19.00 uur gidst hij de Willy-luisteraars moeiteloos door de files heen en zorgt hij voor de ideale soundtrack bij het afsluiten van de werkdag. De muzikale fijnproevers worden na 19.00 uur verwend door een heleboel bekende stemmen, zoals Andries Beckers, Iwein Segers, Stijn Meuris en Marcel Vanthilt. Ook Eppo Janssen doet verder met zijn 'Fuzzbox' waar hij elke week de beste nieuwe muziek voorstelt.
Willy is te beluisteren via DAB+, in de Willy-app, via willy.radio en op Telenet digitale televisie. Willy op de voet volgen? Dat kan via Willy’s Facebookpagina en Instagram.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Najaar 2024: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossier- Ook Annemie gaat haar Noorse droom achterna in 'Het Hoge Noorden'
- Deze 8 bekende Vlamingen beklimmen de Kilimanjaro in 'De Rugzak'
- Kotmadam Jeanne wuift haar studenten uit in 'De Kotmadam'
- Wim Ballieu en Jeroen De Pauw verwelkomen zes bekende Vlamingen in de Zwitserse bergen
- Wim Lybaert is bijna terug met 'De Columbus'! Ontdek de acht gasten van het nieuwe seizoen!
- Zeven toppolitica's nemen het iconische Hertoginnedal over
- 'Drugs dus', een nuchtere kijk op geestverruimende shit nieuw op VRT Canvas
- Post Oosteroever krijgt versterking van nieuwe jonge garde in derde seizoen van 'Onder Vuur'
- 'Dag & Bedankt!' Nestverlaters bedanken hun ouders met een onvergetelijk afscheidscadeau
- Wat doet Dany Verstraeten in 'F*** You Very, Very Much'?
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Vakantiekriebels, swiffers en een surprisebox voor koppels in nieuw seizoen van 'Met Vier in Bed'
- 'Ik ben het cadeautje!': Komst van energieke vrijgezel zet de boel meteen op scherp in de eerste week van 'B&B Zoekt Lief'
- Volg de weg naar 'Sing & Dance UP! 2026' in nieuw tv-programma
- Zinderende start voor 'Play that Song' in bloedheet Kortenberg
- Danny Ghosen legt de schokkende illegale medicijnhandel bloot in nieuwe PowNed-serie 'Danny en de Medicijnmaffia'
- Dit heeft National Geographic in juli te bieden
- Met deze programma's luidt STAR Channel de zomer in!
- Juli brengt Britse topseries en zomerse must-sees naar BBC NL en BBC NL+
- De leukste zomervakantie beleef je op Cartoonito
- Cartoon Network maakt van juli één groot zomeravontuur
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur
Kijktip van de dag

Pascale zou graag eens alleen zijn met Maurice en stelt hem voor om samen een weekendje weg te gaan. Maurice kan echter niet omdat hij zijn moeder niet alleen kan laten. Fernand zet Boma aan om Pascale mee te nemen naar Spanje. Hij hoopt zo Maurice te ontmoedigen nog in het café te komen. Pascale stemt toe, maar enkel om Maurice jaloers te maken en het er eens goed van te nemen. Carmen heeft een auditie gedaan voor een film en heeft een hoofdrol gekregen.
'FC De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.



































