Wordt het een meisje… of niet? Op deze datum start 'K2 zoekt K3'

Wordt het een meisje... of niet? Dat is dé vraag in 'K2 zoekt K3', de meest spraakmakende zoektocht van het jaar. Vanaf zaterdag 11 september gaat Vlaanderen bij VTM op zoek naar een opvolger van Klaasje. En dat hoeft voor het eerst niet noodzakelijk een meisje te zijn.
Kürt Rogiers en de Nederlandse Tooske Ragas leiden de grote show in goede banen. Die wordt spannender dan ooit. Want nog vóór de kandidaten voor de 100-koppige publieksjury staan, moeten ze eerst twee professionele jury’s trotseren. Wie mag z’n leven binnenkort compleet omgooien en is meteen zeker van een blitzcarrière? Met 'K2 zoekt K3' pakt VTM uit met een tweede grote entertainmentshow in het weekend, naast 'Belgium's Got Talent' op vrijdag.
Kürt Rogiers: 'Mensen vragen mij wel eens: ‘Komaan Kürt, dat staat toch al allemaal vast? Degene die dit gaat winnen is een Nederlands meisje.' Wel, met mijn hand op het hart: niks staat vast. Want de jongens zijn écht heel goed. In het begin is het een beetje wennen om een jongen Oya Lélé te horen zingen, maar op één of andere manier klinkt dat heel snel heel vertrouwd. En we mogen niet vergeten dat de oorspronkelijke K3, die bijzonder succesvol was in Nederland, gewoon drie Vlaamse meiden waren. Dus: niks staat vast. Alleen dat we een ontzettend fijn familieprogramma aan het maken zijn voor jong en oud.'
Dat de opvolger van Klaasje niet noodzakelijk een meisje hoeft te zijn, is niet de enige vernieuwing in 'K2 Zoekt K3'. De driedubbele jury zorgt voor een extra verrassende twist. Natalia en de Nederlandse zangeres Samantha Steenwijk vormen samen de hoor-jury, die de audities enkel kan horen en niet kan zien. Zij jureren dus blind en beoordelen in de ‘luisterbox’ alleen de stem en het zangtalent van de kandidaten. De zie-jury bestaat uit Ingeborg en de flamboyante Gordon. Zij zijn in de 'kijkbox' enkel aangewezen op hun ogen. Ze horen de audities niet, maar oordelen over de performance en de K3-factor van de kandidaten. Alleen wanneer alle vier de juryleden positief zijn, gaan de juryboxen de hoogte in en stoot de kandidaat door naar de publieksjury. 100 willekeurige Vlamingen en Nederlanders van allerlei leeftijden delen punten uit en beslissen wie 1 van de 10 felbegeerde Golden Seats mag innemen. Deze 10 stoten door naar de studioshows, waar alleen voor de allerbeste K3'tjes in spe een plek is weggelegd.
Geen 'K2 Zoekt K3' zonder Hanne en Marthe zelf. Uiteraard is er ook voor hen én voor Gert Verhulst een rol weggelegd in de grote zoektocht. Maar wat die rol precies inhoudt, komen de kijkers te weten in de allereerste auditieshow van 'K2 zoekt K3' op zaterdag 11 september om 20.30 uur bij VTM.
Wie wordt de nieuwe K3? Ontdek in primeur de kandidaten via vtm.be
Wie nu al benieuwd is naar wie straks de opvolger wordt van Klaasje en zelf voor hoor- en zie-jury wil spelen kan dat doen via vtm.be. In de online auditietool van 'K2 zoekt K3' kan iedereen de preaudities beoordelen van de 68 kandidaten die straks hun kans wagen in de show. En dat enkel op basis van hun stem óf hun look. Zie je de kandidaten liefst aan het werk vanuit de kijkbox of hoor je ze liever uitsluitend vanuit de luisterbox? Test het zelf uit en geef jouw favorieten een 'Oja' of een 'Néné'. Eén van deze 68 wordt straks dé opvolger van Klaasje.
'K2 zoekt K3', vanaf zaterdag 11 september om 20.30 uur bij VTM.
DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossier- Dan start het nieuwe seizoen van 'Dancing With The Stars'!
- Pieter Timmers, Nora Gharib, Jonatan Medart en Yemi Oduwale vervolledigen line up 'Dancing With The Stars 2021'
- Mamma Mia! Broadway komt naar Vlaanderen met 'James De Musical'
- Frances Lefebure en Ruth Beeckmans gaan voor niets minder dan onbeperkte liefde in 'Cupido Ofzo'
- 'Sabena': de geschiedenis van onze nationale luchtvaartmaatschappij op Canvas
- Eddy Planckaert bijt de spits af van zevende seizoen 'Het Huis': 'Ik was vanaf mijn geboorte een coureur'
- Annemie Struyf volgt draagmoeders en wensouders in intieme en ontroerende reeks
- 10 krachtpatsers zoeken hun limieten op in 'De Sterkste Handen'
- Deze 9 bekende Vlamingen scherpen hun dartpijlen op VTM2!
- Play4 opent maandag de 'Klopjacht'
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VRT stelt in opspraak geraakt onderzoek 'Foto van Vlaanderen' open voor grotere groep experten
- Kijkcijfers: donderdag 21 mei 2026
- Liefde, leugens en loslaten in slotseizoen 'Dertigers'
- Dit is de winnaar van 'Celebrity MasterChef Vlaanderen': 'Een exceptioneel persoon'
- Zoektocht naar dé nieuwe girlband van Nederland in 'WHO’S NXT'
- Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': post-covid patiënten in de kou door dreigende sluiting expertisecentra
- Nieuwe duo’s en dubbele duetten zorgen voor zenuwslopende halve finale van 'So You Think You Can Dance'
- Wie wint 'Celebrity MasterChef Vlaanderen 2026'?
- Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen in 'Brieven Aan Samson'
- De lucht kleurt Q: Berre geeft in luchtballon van Qmusic spectaculaire showcase vanuit de lucht
- K3 keert na ruim 16 jaar terug in de Top 40 met het Foute Anthem van Qmusic 'Schaduw'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Marieke Elsinga wint spectaculaire Qmusic-strijd 'Mattie versus Marieke'
- Qlas en Lil Kleine grote winnaars NPO FunX Awards
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dit was de Q-Lift Off! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies?
Kijktip van de dag

De leden van het cryptozoölogische instituut Monarch nemen het op tegen immens grote monsters, waaronder de machtige Godzilla, die in botsing komt met Mothra, Rodan en zijn grootste aartsvijand: de driekoppige koning Ghidorah. Wanneer deze eeuwenoude monsters weer opstaan, strijden ze allemaal om de macht, waardoor het bestaan van de mensheid in gevaar komt.
'Godzilla: King of the Monsters', film uit 2019 met oa. Millie Bobby Brown, om 20.35 uur op Play.



































