Proximus en Eleven Sports tekenen overeenkomst voor vijf seizoenen Belgisch voetbal

Proximus heeft een akkoord bereikt voor de distributie van de nieuwe Pro League-kanalen van Eleven Sports, met de live-uitzending van alle Belgische voetbalwedstrijden in de Jupiler Pro League en 1B op al hun schermen via Pickx, en dit voor de komende vijf seizoenen.
Dit nieuwe distributieakkoord met Eleven komt bovenop de rechten op alle wedstrijden van de UEFA Champions League en de verdeling van de bestaande Eleven Sports-zenders, die de grootste Europese voetbalkampioenschappen en tal van internationale competities uitzenden. Proximus-klanten kunnen zo vanaf het begin van het nieuwe seizoen blijven genieten van een zeer uitgebreid sportaanbod via All Sports, waarvan de prijs ongewijzigd blijft.
Vanaf augustus 2020 worden de drie nieuwe zenders van Eleven Sports die voorbehouden zijn voor het Belgische voetbal, toegevoegd aan het All Sports-aanbod van Proximus. Ze zijn beschikbaar op de kanaalnummers 111, 112 en 113.
Dankzij deze overeenkomst kunnen Proximus-klanten de hele Jupiler Pro League en de afdeling 1B, maar ook de Women's Super League, de Supercup en de Proximus eProleague de komende vijf seizoenen op de voet blijven volgen. Wat het internationale voetbal betreft, kunnen ze ook volgend seizoen rekenen op de drie bestaande zenders van Eleven Sports, die de grootste Europese voetbalcompetities uitzenden waarin de meeste van onze Rode Duivels actief zijn (de Spaanse Liga met Eden Hazard en Thibaut Courtois, de Italiaanse Serie A met Romelu Lukaku en Dries Mertens, de FA Cup met Kevin De Bruyne of de Bundesliga met het trio Meunier, Witsel en Thorgan Hazard). Daarbij komen nog tal van prestigieuze internationale competities, zoals de NBA, de NFL en de UFC.
De UEFA Champions League zal nog altijd exclusief op Proximus Sports integraal te bekijken zijn. Dit sportaanbod zal beschikbaar zijn op alle schermen dankzij het Pickx-platform.
Guillaume Collard, Managing Director Eleven Sports Belgium & Luxemburg en Head of Acquisitions Eleven Sports Group: 'Dit akkoord ligt in het verlengde van het strategische partnerschap dat Eleven is aangegaan met Proximus vanaf de lancering van de kanalen van Eleven in 2015. Sindsdien is het aanbod van Eleven alleen maar gegroeid, met het Belgische voetbal als nieuwste aanwinst. We zijn er dan ook erg trots op dat we deze nieuwe kanalen kunnen delen, maar ook dat we een partnerschap rond e-sport hebben.'
'Met Pickx wi Proximus de meest relevante content op een eenvoudige en aantrekkelijke manier naar onze klanten brengen. We zijn dan ook blij met deze overeenkomst, die ons de mogelijkheid biedt om onze voetbalklanten via het Proximus All Sports-aanbod het beste van het Belgische voetbal en de grootste Europese competities te bekijken. We zijn ook blij dat we de e-sport in België verder kunnen ontwikkelen met de Proximus eProleague, die zal worden uitgezonden op Eleven Sports', vertelt Jim Casteele, Chief Consumer Market Officer van Proximus.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Voetbalcontract naar Eleven Sports
volledig dossier- Eleven Sports bereikt akkoord met RTL Belgium: Croky Cup ook bij Club RTL
- Commentator Filip Joos vertrekt al bij Eleven Sports
- Eleven trots op 'maximale distributie Belgisch voetbal'
- Akkoord tussen Eleven Sports en Telenet
- Telenet en Eleven dicht bij een akkoord
- Eleven Sports sluit akkoord met TV-Vlaanderen en Télésat
- Soulwax feat, The Fans: nieuwe sound identity voor de Pro League
- DPG Media en Eleven bereiken akkoord over Croky Cup en uitzending digitale clips
- Telenet kon (nog) geen akkoord bereiken met Eleven Sports over Belgisch voetbal
- VRT bereikte overeenkomst met Eleven Sports over enkele loten van Jupiler Pro League
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Familie' schrijft geschiedenis met ongeziene seizoensfinale
- Michaël Moens, finalist van ‘De Mol’ 2024, overleden
- Froukje, Dione de Graaff, Yentl en de Boer, Loes Luca en Fidan Ekiz in 'Opium op Oerol'
- Laatste week om je kans te wagen: schrijf je nu in voor 'De Mol' 2027
- Dit zijn de WK-afspraken van de Rode Duivels bij Sporza: wanneer België in actie komt
- Ontdek de zomerprogrammering van de Proximus-zenders
- Zoete triomfen en bittere teleurstellingen in 'The Great British Bake Off'
- Maandag in 'Close Up': Kho Liang Ie, ontwerper van zijn tijd
- 'Dagelijkse Kost' sluit het seizoen in schoonheid af aan de Belgische kust
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling
Kijktip van de dag

Wanneer een jongeman geëxecuteerd op straat wordt gevonden en een tweede slachtoffer in de buurt wordt neergeschoten, doen rechercheurs er alles aan om de gevaarlijke schutter op te sporen voordat hij opnieuw iemand doodt.
'The First 48', om 20.35 uur op Play Actie.



































