Overleven Lars, Quinten, Simon en Stefanie de start van het nieuwe 'Familie'-seizoen?

zondag 22 augustus 2021

Vanaf maandag 23 augustus zit Vlaanderen rond 20.00 uur weer op het puntje van de stoel. Dan wordt het nieuwe, 31ste, seizoen van 'Familie' afgetrapt met een knaller van een dubbelaflevering. En daarin stijgt de spanning naar ongeziene hoogte.

In de seizoensfinale hingen namelijk heel wat levens aan een zijden draadje. Lars werd brutaal ontvoerd na de uitreiking van de FJUTR-awards voor 'onderneming van het jaar'. Quinten zakte bewusteloos in elkaar na zijn marathon. En Simon (Braam Verreth) en Stefanie (Jasmijn Van Hoof) stonden oog in oog met een losgeslagen Jonas (David Cantens). Overleeft iedereen de start van het nieuwe seizoen?


In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen maakt ook een nieuw personage zijn opwachting: Leon De Bodt. Een rol die gespeeld wordt door rasacteur Herbert Flack. De eerste beelden van het mysterieuze personage beloven echter weinig goeds. Leon blijkt de ontvoerder van Lars te zijn en is duidelijk niet van plan zijn gevangene zomaar vrij te laten. Maar waarom? En wie ís Leon De Bodt?


'Het voelt goed om in de huid te mogen kruipen van een personage waar zoveel mysterie rond hangt', licht Herbert Flack een tipje van de sluier. 'Het is duidelijk dat Lars en Raven op een belangrijk keerpunt stonden in de zoektocht naar hun vader of grootvader. Die zoektocht leidt hen naar Leon De Bodt, een ex-kolonel die duidelijk een hele geschiedenis met zich meedraagt. Maar wie is Leon juist? Welke rol speelt hij in de zoektocht naar Lars' vader? Wat heeft hij met de ontvoering te maken? Dat mijn personage meteen zo'n cruciale rol mag spelen in een grote verhaallijn is enorm fijn. En ik kan alvast verklappen dat er meteen heel wat spanning zit aan te komen.'

Maar ook andere personages doen de spanning maandag stijgen. Welk nieuws krijgt Hanne (Margot Hallemans) te horen na de inzinking van Quinten (Maxime De Winne)? Hij stuikte in elkaar nadat hij de Muur van Geeraardsbergen opreed met zijn wheeler. En dat net nadat de vonk tussen hen opnieuw was overgeslagen. Wordt het hartinfarct hem fataal?

Tenslotte doen ook Jonas (David Cantens), Simon (Braam Verreth) en Stefanie (Jasmijn Van Hoof) de hartslag van de kijkers stijgen. Bij Jonas kookt het potje helemaal over. Hij wil Simon voorgoed uit de buurt van zijn geliefde Stefanie en sloot hem op in een havencontainer. Stefanie kwam Simon op het spoor en probeerde hem te bevrijden, tot Jonas de container binnenstapte. Met een onmiskenbare dreiging in de ogen. De confrontatie loopt maandag helemaal uit de hand.

Dit zie je in de eerste week van 'Familie'! Lees de vooruitblik!

30 jaar 'Familie'
Op donderdag 30 december viert 'Familie' feest. Die dag blaast Vlaanderens langstlopende dagelijkse serie 30 kaarsjes uit. Een mijlpaal die heel wat verrassingen belooft en op zaterdag 29 januari 2022 wordt gevierd met een groot live spektakel in de Lotto Arena. Tickets zijn te verkrijgen via 30jaarfamiliefeest.be.

In de aanloop naar de 30ste verjaardag zorgt 'Familie' opnieuw voor een dagelijkse portie spanning en ontspanning. Te beginnen dus met de emotionele dubbelaflevering van nu maandag 23 augustus om 20.00 uur bij VTM.



TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De leden van het cryptozoölogische instituut Monarch nemen het op tegen immens grote monsters, waaronder de machtige Godzilla, die in botsing komt met Mothra, Rodan en zijn grootste aartsvijand: de driekoppige koning Ghidorah. Wanneer deze eeuwenoude monsters weer opstaan, strijden ze allemaal om de macht, waardoor het bestaan van de mensheid in gevaar komt.

'Godzilla: King of the Monsters', film uit 2019 met oa. Millie Bobby Brown, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    Homo Universalis
    20:10
    Het weer
  • 19:10
    De Campus Cup
    20:00
    Terzake
  • 19:55
    Zo Cool!
    20:00
    Geen uitzending
  • 19:55
    Het Weer
    20:00
    Familie
  • 19:35
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
    20:30
    Angel Has Fallen
  • 19:35
    How I Met Your Mother
    20:35
    Jumanji: Welcome to the Jungle
  • 19:40
    Ultimate Police Interceptors
    20:35
    Bird on a Wire
  • 19:10
    S.W.A.T.
    20:50
    Narcos
  • 19:30
    David
    20:00
    Ramona
  • 19:10
    De Container Cup
    20:00
    De Tafel van de Week
  • 19:40
    FBI: International
    20:35
    Matlock
  • 19:40
    Lost Car Rescue
    20:35
    A Clockwork Orange
  • 19:45
    Wat goééééd! Het beste van Chateau Meiland
    20:35
    Junior Bake Off Vlaanderen
  • 19:40
    Snapped
    20:30
    Murders in Paradise: The Byron Bay Killings
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:44
    Mijn tuin
    19:59
    Diy on wheels
  • 19:50
    Beach Barbecue
    20:10
    Karola's Kitchen
  • 19:10
    Father Brown
    20:05
    Hudson & Rex
  • 19:45
    NCIS: Los Angeles
    20:35
    NCIS
  • 19:05
    Carrie op Vrijdag
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:50
    Meldpunt Actueel
    20:25
    2 voor 12
  • 19:25
    First Dates
    20:25
    Holland Zingt Hazes