Nederlandse succesreeks 'Oogappels' doet intrede op Play5!

donderdag 7 september 2023
Foto: BNNVARA - © Mark de Blok 2023

De komische dramareeks én kijkcijfersucces 'Oogappels' ontving bij onze noorderburen vrijwel alleen maar lovende kritieken en is ondertussen al toe aan zijn vijfde seizoen in Nederland.

De hitserie viel al verschillende keren in de prijzen en is nu zelfs genomineerd voor de Gouden Televizier-Ring 2023, een gala-avond waarbij de belangrijkste Nederlandse publieksprijzen voor televisieprogramma’s worden uitgereikt. Onder andere de Belgische actrice Eva Van der Gucht ('Mijn Slechtste Beste Vriendin', 'Iedereen Beroemd!'...) is te zien in deze reeks en wordt vergezeld door Nederlandse topacteurs als Bracha van Doesburgh, Malou Gorter, Ramsey Nasr, Nadia Amin, Jeroen Spitzenberger en Mike Libanon.


In 'Oogappels' worden vier Nederlandse gezinnen gevolgd met kinderen die op dezelfde middelbare school zitten. De ouders hebben allen hun eigen, en vooral compleet verschillende manier van opvoeden, maar voor hen geldt allemaal maar één ding: de lat voor zichzelf én hun oogappels torenhoog leggen om zo het perfecte leventje te kunnen leiden. Sociale media, prestatiedruk, drugs, merkkleding en seks: de maatschappelijke druk op ouders om de opvoeding van hun pubers méér dan goed te doen, is voor heel veel mensen herkenbaar.

Naast een nominatie voor de Gouden Televizierring 2023 kreeg de populaire dramareeks eerder ook de NPO Start Award 2022 voor Meest Gestreamde Serie en de Binge Streaming Video Award in de categorie Beste Nederlandse Productie.

'Oogappels', vanaf dinsdag 12 september om 20.35 uur als dubbelaflevering op Play5.


DOSSIER: Najaar 2023: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Zes mannen uit Gent zoeken naar liefde, geluk en zichzelf in een wereld vol onzekerheden. Ze worstelen met de vraag hoe ze man moeten zijn, terwijl ze navigeren door de verwachtingen van vrouwen en de complexe zoektocht naar hun eigen identiteit.

'Wat Mannen Willen', film van Filip Peeters uit 2015, met oa. Jonas Van Geel en Nathalie Meskens, om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:25
    Vive le vélo
    13:30
    De mosterd van Meus
  • 08:00
    Zomerbeelden
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 11:40
    Casper en Emma
    14:00
    Tik Tak
  • 09:55
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:25
    Bel-Air
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 10:50
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:40
    De kunstenaar
    13:50
    Uit de Schelp
  • 11:30
    Geen uitzending
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 11:35
    Border Security: Canada's Front Line
  • 11:05
    Open Vuur
    19:45
    Komen eten
  • 11:40
    Poisoned Love: The Stacey Castor Story
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 11:40
    Trends Talk
    14:59
    Herhalingslus
  • 11:32
    Roger
    14:00
    De Muziekshow
  • 11:25
    Het Weekmenu
    14:00
    Open Vuur
  • 11:30
    Around the World in 80 Days
    14:00
    Midsomer Murders
  • 11:00
    Resident Alien
    20:00
    Blowing LA
  • 11:40
    Andere Tijden Sport
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 11:45
    Sitar in de Polder
    19:25
    Mammals
  • 10:50
    Dolfje Weerwolfje
    20:00
    Meer dan verwacht