Gala van de Gouden K's brengt voor het eerst ter wereld een liveshow met XR technologie

zaterdag 30 januari 2021

Zaterdag 30 januari vindt het 'Gala van de Gouden K's' plaats. De awardshow van Ketnet zorgt doorgaans voor een tot de nok gevuld Sportpaleis.

Door de coronamaatregelen is dat dit jaar niet mogelijk. Maar de kinderzender van de VRT heeft voor deze uitzending wel een wereldprimeur. Voor het eerst zal een liveshow gebruik maken van XR technologie.


'Bij Ketnet staan we op de eerste rij om nieuwe technologieën uit te proberen. Met het 'Gala van de Gouden K's' brengen we dit jaar voor het eerst een technologisch experiment live op televisie. Een wereldprimeur voor onze sterke ploeg in samenwerking met AED studios, Malfmedia, AVWizard en Eurogrip. En een mooi alternatief voor de live-show in het Sportpaleis. We willen de Ketnetters een indrukwekkend 'Gala van de Gouden K’s geven'', vertelt Annemie Gulickx, de netmanager Ketnet.


XR staat voor Extended Reality. Ketnet maakt tijdens het 'Gala van de Gouden K's' live gebruik van deze technologie. De genodigden als de artiesten bevinden zich in een virtuele wereld van 3D-beelden. De technologie werd eerder al gebruikt door wereldsterren als Katy Perry maar wordt nu dus voor het eerst toegepast in een live-uitzending.

Het 'Gala van de Gouden K’s 2020' is live te volgen op zaterdag 30 januari vanaf 18.30 uur op Ketnet, VRT NU, Ketnet.be en in de Ketnet-app.

De uitzending van het 'Gala van de Gouden K's' is ook te bekijken met Vlaamse Gebarentaal op woensdag 3 februari om 13.30 uur op Ketnet.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Voorjaar 2021: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ann Tuts als Doortje in 'F.C. De Kampioenen'

Pascale zou graag eens alleen zijn met Maurice en stelt hem voor om samen een weekendje weg te gaan. Maurice kan echter niet omdat hij zijn moeder niet alleen kan laten. Fernand zet Boma aan om Pascale mee te nemen naar Spanje. Hij hoopt zo Maurice te ontmoedigen nog in het café te komen. Pascale stemt toe, maar enkel om Maurice jaloers te maken en het er eens goed van te nemen. Carmen heeft een auditie gedaan voor een film en heeft een hoofdrol gekregen.

'FC De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:30
    Radio 2 Zomerhits 1000
    12:00
    Zomerbeelden
  • 09:00
    Zomerbeelden
    12:00
    Radio 1: #Weetikveel
  • 11:30
    Mironins
    11:35
    Yetili vertelt
  • 09:55
    Geen uitzending
    12:00
    Medisch Centrum West
  • 11:30
    Rich Kids Go Skint
    12:15
    Gordon Ramsay's 24 Hours to Hell and Back
  • 09:00
    Geen uitzending
    14:50
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:50
    Most Daring
  • 09:10
    Geen uitzending
    15:55
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:05
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    12:15
    Oogappels
  • 11:20
    The Rookie
    12:10
    FBI: International
  • 11:10
    Geen uitzending
    12:10
    3rd Rock From the Sun
  • 11:25
    Sort Your Life Out
    12:30
    The Block Australia
  • 11:15
    Soham: Catching a Killer
    13:00
    Killer at the Crime Scene
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:29
    Hallo Roger
    11:55
    5-voor-12
  • 11:25
    Lekker Messy - Weekmenu
    12:15
    Open Vuur
  • 11:30
    Death in Paradise
    12:30
    Hudson & Rex
  • 11:15
    Below Deck
    12:05
    Grey's Anatomy
  • 11:25
    NOS Journaal
    13:20
    Kook mee met MAX
  • 11:05
    Adieu! volgende kaart
    11:35
    MAX Maakt Mogelijk Helpt
  • 11:30
    Meneer Papier
    11:35
    Zin in Zappelin