Dit kijk je dit voorjaar op VTM 2, VTM 3 en VTM 4: pittige Vlaamse reality én meer darts!

Wie houdt van pittige reality en verslavende verhalen zit goed bij VTM 2. De zender vuurt in het vroege voorjaar alvast 5 splinternieuwe lokale programma's af. Een van de eyecatchers is 'Blijven Slapen', het dagelijkse datingprogramma waarin vrijgezellen minstens 24 uur lang in hetzelfde huis samenwonen om elkaar beter te leren kennen.
Ook nieuw is 'De Vuilste Jobs van Vlaanderen', dat de mensen volgt die de meest dirty jobs van het land uitvoeren. In 'Missie Callcenter' worden de telefoonlijnen bemand door Vlaanderens mooisten. Missen met een missie luisteren naar de verrassende vragen en verhalen van hun bellers. 'Costa Belgica' volgt vijf succesvolle makelaarsfamilies, die hier alles achterlieten om Vlamingen te helpen aan een droomplek in Spanje. In 'Uit De Kleren' geven vrijgezellen zich letterlijk bloot en leren ze elkaar kennen in bed. Start de liefde waar ze gewoonlijk eindigt? Verder zijn er ook nieuwe afleveringen van het succesvolle 'Lady Truckers', dat de baan opgaat met vrouwelijke truckchauffeurs.
Filmzender VTM 3 blijft ook in het voorjaar van 2021 elke dag voor topfilms zorgen, o.a. met premières van 'T2 Trainspotting', 'Venom' en 'Girls Trip'. Verder is er de nieuwe serie 'Timeless', net zoals nieuwe seizoenen van 'Mayans MC' en 'Orange is the New Black'. De vertrouwde sitcoms zoals 'The Big Bang Theory', 'The Simpsons', 'Modern Family' blijven ook trouw op post. Wie van actie en nostalgische classics houdt, blijft goed zitten bij VTM 4.
Sport is er dit voorjaar niet enkel met de Rode Duivels bij VTM. De UEFA Champions League is op woensdag te volgen bij VTM 2 en de Croky Cup bij VTM 4. Ook voor de vele (nieuwe) fans van het darts is er goed nieuws, want de successen van Dancing Dimi en co worden ook dit voorjaar op de voet gevolgd. Zo zal het Masters-toernooi met de 24 beste spelers van de wereld deze keer zijn plek krijgen bij VTM 2, waar het hele weekend van 29 t.e.m. 31 januari helemaal in het teken van de pijltjes zal staan.
Kristine Willems, channel manager VTM 2, VTM 3 en VTM 4: 'In september vorig jaar zijn we van start gegaan met onze ‘family of channels’, met naast VTM ook VTM 2, VTM 3 en VTM 4. Met dit aanbod bieden we voor elk wat wils. De zenders hebben op amper vier maanden tijd een mooie ‘smoel’ gekregen en daar zijn we erg blij mee. VTM 3 belooft elke dag de beste films, VTM 4 staat voor actie en classics en lanceerde eind vorig jaar een echte hype met het WK Darts van onder andere Dancing Dimi. We zijn blij dat we daar nog een mooi vervolg aan kunnen breien met de Masters eind deze maand, waarvoor we met plezier plaats maken op VTM 2. Verder blijven we met VTM 2 inzetten op prikkelende, verslavende reality, met focus op lokale titels.'
Lees ook:
Deze 12 nieuwkomers zie je dit voorjaar bij VTM
Veronique De Kock, Ann Van Elsen, Celine Van Ouytsel en andere collega-missen openen eigen callcenter in 'Missie Callcenter'
VTM 2 verhuist gloednieuw 'Costa Belgica' naar maandagavond!
Nieuwe spannende datingshow bij VTM 2: Vlaamse singles gaan - letterlijk - 'Uit De Kleren'
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Voorjaar 2021: alle plannen, alle zenders (BE)
volledig dossier- VTM brengt hulde aan 'de man van 1 miljard smoelen' in 'Viva Vermeire'
- Jacques wordt 70: Vader en dochter Vermeire op roadtrip langs plekken waar het voor hem begon
- 'Helden van Hier: De Kust': hoe beleefden hulpdiensten Oostende moeilijkste zomer ooit?
- Dit zijn de reporters van het nieuwe 'Vlaanderen Vakantieland'
- Fitmom Delphine ruilt met ambulancier Debby in eerste aflevering van 'Op Een Ander'
- 'De Kemping': Tijs Vanneste start met negen jongeren in hartje Kempen een camping op
- Nieuw gezin én nieuwe huisregels in nieuw Play5-programma 'Op Een Ander'
- Wat als er een vergeten fortuin op je ligt te wachten? Axel Daeseleire start de zoektocht!
- Bekende Vlamingen laten Loïc Van Impe kookbattles aangaan met chef-koks in 'Loïc Tussen 2 Vuren'
- Arnout Hauben start maandag zijn tocht 'Dwars door de Middellandse Zee'
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Vakantiekriebels, swiffers en een surprisebox voor koppels in nieuw seizoen van 'Met Vier in Bed'
- 'Ik ben het cadeautje!': Komst van energieke vrijgezel zet de boel meteen op scherp in de eerste week van 'B&B Zoekt Lief'
- Volg de weg naar 'Sing & Dance UP! 2026' in nieuw tv-programma
- Zinderende start voor 'Play that Song' in bloedheet Kortenberg
- Danny Ghosen legt de schokkende illegale medicijnhandel bloot in nieuwe PowNed-serie 'Danny en de Medicijnmaffia'
- Dit heeft National Geographic in juli te bieden
- Met deze programma's luidt STAR Channel de zomer in!
- Juli brengt Britse topseries en zomerse must-sees naar BBC NL en BBC NL+
- De leukste zomervakantie beleef je op Cartoonito
- Cartoon Network maakt van juli één groot zomeravontuur
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur
Kijktip van de dag

Pascale zou graag eens alleen zijn met Maurice en stelt hem voor om samen een weekendje weg te gaan. Maurice kan echter niet omdat hij zijn moeder niet alleen kan laten. Fernand zet Boma aan om Pascale mee te nemen naar Spanje. Hij hoopt zo Maurice te ontmoedigen nog in het café te komen. Pascale stemt toe, maar enkel om Maurice jaloers te maken en het er eens goed van te nemen. Carmen heeft een auditie gedaan voor een film en heeft een hoofdrol gekregen.
'FC De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.




































