Topmatchen Champions League blijven bij VTM 2

De komende drie seizoenen (2021-2024) zendt VTM 2 opnieuw heel wat UEFA Champions League-wedstrijden uit. Concreet gaat het over de belangrijkste matchen op woensdag, over de finale, over de UEFA Super Cup en over de samenvattingen.
Het nieuwe akkoord geeft VTM 2 telkens de 'first pick' voor de wedstrijden op woensdagavond. Het gaat meer bepaald over de play-offwedstrijden, alle speeldagen van de groepsfase en de matchen in de knock-outfase. Voetbalfans kunnen ook terecht op de zender voor de finale van het kampioenenbal op zaterdag. Daarnaast zijn alle samenvattingen van de overige wedstrijden, die zowel op dinsdag als woensdag worden gespeeld, te zien bij VTM 2 en op HLN.be. Alle wedstrijden en samenvattingen zijn ook te (her)bekijken op VTM GO. Ook de UEFA Super Cup, waarin de winnaar van de UEFA Champions League het opneemt tegen de winnaar van de UEFA Europa League, zit opnieuw in het pakket.
Michiel Ameloot, Hoofdredacteur Sport DPG Media: 'De UEFA Champions League brengt het beste voetbal met de grootste sterren. Het is fantastisch dat wij dit topproduct ook de komende drie seizoenen aan de voetbalsupporters mogen aanbieden. Live voetbal beroert de mensen. Wij zullen er met ons team en onze platformen alles aan doen om die beleving zo optimaal mogelijk te maken.'
Kristine Willems, Channel manager VTM 2: 'De UEFA Champions League is al enkele jaren een vaste waarde. De kijkers vinden elke woensdag opnieuw hun weg naar VTM 2 voor een dosis competitie en een sterk staaltje voetbal. We zijn dus blij dat we hen ook de komende drie jaren kunnen blijven verwennen met de strafste voetbalcompetitie ter wereld.'
Het nieuwe seizoen van de UEFA Champions League gaat komend najaar van start bij VTM 2 en op VTM GO. VTM NIEUWS-sportanker Maarten Breckx is trouw op post om samen met analisten Marc Degryse, Jan Mulder en Gilles De Bilde de voor- en nabeschouwing te doen van de wedstrijden.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Ere Zilveren Nipkowschijf voor 'NOS Jeugdjournaal'
- Thomas Baart en Melanie Amollo versterken De KetnetBand
- Blijft één van de coaches zonder team achter in 'The Voice'?
- Kijkcijfers: dinsdag 12 mei 2026
- Eerste vrouwelijke dansduo raast als 'kleine tornado' over het podium van 'So You Think You Can Dance'
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': woonprojecten voor ouderen onder druk
- Viktor keert voor 'Brieven Aan Samson' terug naar de set van 'Thuis'
- 'Goedemorgen Nederland' op 14 mei geheel in het teken van ruimtevaart
- Ziggo Sport zendt PGA Championship live en exclusief uit
- 'Zembla' donderdag over online medicijnen bestellen
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Def
- Deze onderwerpen hoor je zondag in 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Groeiend succes voor Kai Merckx op JOE: extra show op vrijdagochtend
Multimedia SPOTLIGHT
-
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island'
Kijktip van de dag

Vier astronauten - Reid Wiseman, Victor Glover, Christina Koch en Jeremy Hansen - worden de eerste mensen die de maan omcirkelen sinds 1972. Met unieke toegang volgen we het volledige traject van de ingenieurs die worstelen met technische problemen en een falend hitteschild, tot de astronauten die zich voorbereiden op een missie waar elke fout fataal kan zijn.
'Artemis: To the Moon and Back', om 20.05 uur op VRT Canvas.




































