'Alles in orde!' met Danira Boukhriss Terkessidis nieuw op VRT 1

Vanaf maandag 2 februari kun je op VRT 1 en VRT MAX kijken naar het gloednieuwe 'Alles in orde!'. Daarin helpt Danira Boukhriss Terkessidis samen met opruimcoach Nele en klusser Kenny gezinnen die zoveel spullen hebben dat ze door de bomen het bos niet meer zien. De opdracht voor elk gezin? Afscheid nemen van minstens de helft van hun spullen zodat hun leven een nieuwe start kan krijgen.
Elk huis wordt op één dag tijd helemaal leeggehaald. Daarna wordt hun hele inboedel item per item uitgestald in een gigantische loods, zodat er duidelijke keuzes kunnen worden gemaakt: wat blijft en wat mag weg? Ondertussen zorgt Kenny er met kluswerken op maat van elk gezin voor dat elk huis een nieuwe uitstraling krijgt die hun praktische noden tegemoetkomt, en Nele zorgt met handige tips en tricks voor een nieuwe en haalbare structuur voor het opbergen van de overgebleven spullen. Nadat alle keuzes in de loods gemaakt zijn en de nodige werken in de huizen uitgevoerd zijn, ontdekt elk gezin zijn nieuwe thuis.
Nele en Kenny
Nele
Opruimcoach Nele is 42 jaar en woont in Melle. Ze is getrouwd en moeder van drie kinderen. Twee van haar kinderen hebben ASS en eentje heeft ook ADD, wat haar een groot inlevingsvermogen en extra ervaring geeft in het organiseren van een gestructureerde omgeving. Nele is al acht jaar professioneel actief als opruimcoach, met uitgebreide kennis en ervaring. Ze is de bekendste opruimcoach in België en leidt een team van organizers. Ze biedt ook onlinecursussen aan en is een motiverende, inspirerende spreker/trainer. Daarnaast is ze auteur van het boek ‘JOMO, Je krijgt zoveel meer JA als je NEE kan zeggen’, waarin ze mensen helpt grenzen te stellen en rust te vinden.
Kenny
Klusser Kenny is 43 jaar en woont in Heusden-Zolder. Hij is al zestien jaar professioneel actief als schrijnwerker en upcycler. Hij runt zijn eigen schrijnwerkerij met personeel en heeft daarnaast een passie voor duurzaamheid via zijn webshop Resurrection Shop, gespecialiseerd in upcycled meubels. Als allround klusser beschikt hij over een schat aan ervaring en staat bekend als energiek, grappig en niet op zijn mond gevallen. Kenny combineert vakmanschap met creativiteit en weet van elke uitdaging iets moois te maken.
Aflevering 1, maandag 2 februari: familie Brantgem (Aalst)
Bij de familie Brantegem hebben de spullen, en dan vooral het speelgoed, het huis overgenomen. Omdat elk gezinslid – zo noemen ze het zelf – een ‘labeltje’ heeft, slagen ze er zelf niet in om de orde en het overzicht in huis te bewaren. De confrontatie met de spullen in de loods zorgt voor een rollercoaster aan emoties, terwijl in huis alles in het werk wordt gesteld om het gezin de juiste handvaten te bieden om de uitdagingen die leven met een label met zich meebrengt, zo verteerbaar mogelijk te maken.
'Alles in orde!', vanaf 2 februari zes weken lang elke maandag om 20.45 uur op VRT 1 en al van 6.00 uur ’s ochtends op VRT MAX.
DOSSIER: Voorjaar 2026: alle plannen, alle zenders (BE)
volledig dossier- Dromen zijn fragiel, deadlines keihard: wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'?
- Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO'
- Strijd tussen de coaches barst meteen los in 'The Voice van Vlaanderen'
- Van advocatenkoppel tot vader en dochter: dit zijn de 10 advocaten in het nieuwe seizoen van 'Justice For All'
- 'Brief aan de Paus': Drie jaar na 'Godvergeten' maken overlevers van kerkelijk misbruik de balans op
- 'Gene Paniek!': Philippe Geubels helpt als angstcoach Vlamingen omgaan met hun angsten
- Nieuwe afleveringen 'Moordzaken: Liefde is geen Alibi' nu exclusief op VTM GO+
- 'True Crime Belgium' keert terug met één van de meest aangrijpende verdwijningsdossiers van ons land
- 'Man Bijt Hond' is terug bij VRT 1! Ontdek de nieuwe rubrieken én reporters!
- Aida Macpherson versterkt het team van 'Karrewiet'
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dromen zijn fragiel, deadlines keihard: wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'?
- Vernieuwde 'MolTalk' warmt kijker op met voorbeschouwing vol theorieën en aanwijzingen
- 'Ik schijt zeven kleuren in mijn broek': wat doet Jonatan Medart in de backstage van 'The Voice'?
- Kijkcijfers: 12, 13, 14 en 15 februari 2026
- Actrice Lynn Van Royen duikt op in 'Florentina'
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
- 'Telefacts' brengt getuigenissen over horrornacht in Crans-Montana
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Deze zaken zie je dinsdag in 'De Rechtbank'
- 'Focus' onderzoekt lithiumvervuiling van de Rijn: een vloek of een zegen?
- Luisteraar Philippe kraakt de tweede lach van JOE en wordt 19.500 euro rijker
- Roxy Dekker, Sef en Bente grootste kanshebbers '3FM Awards'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live uit vanuit café Donkerbroek in Ooststellingwerf
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio Veronica lanceert (S)Top 520 met War Child
Multimedia SPOTLIGHT
-
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz
Kijktip van de dag

Advocate Kate McQuean krijgt doodsbedreigingen. Ze stapt naar de politie waar ze kan rekenen op de steun van detective Max Kirkpatrick. Hij besluit haar in veiligheid te brengen in een afgelegen motel, maar ook daar weten haar belagers haar te vinden. Zelfs de hulp van zijn collega-agenten en de FBI mag niet baten. Max vertrouwt niemand meer en neemt zelf de touwtjes in handen om Kate te redden.
'Fair Game', film uit 1995 met oa. Cindy Crawford, om 20.35 uur op VTM 4.



































