Ketnet start deze zomer met de opnames van 'Kids on the Block'

Ketnet heeft een drukke zomer voor de boeg. Maar liefst vijf fictiereeksen worden opgenomen tijdens de zomermaanden. Naast het derde seizoen van '3Hz', nieuwe avonturen van 'Meisjes', het tweede seizoen van 'GameKeepers' en gloednieuwe afleveringen van 'Samson & Marie IJsjestijd' start Ketnet ook met de opnames van de nieuwe fictiereeks 'Kids on the Block'.
De fictiereeksen van Ketnet kennen ook internationaal groot succes. Na 'Hoodie', 'Tik Tak' en 'Campus 12' trekt ook '3Hz' de landsgrenzen over. En '#LikeMe' breidt zijn succes verder uit want de reeks zal binnenkort te zien zijn bij RTBF.
'Kids on the Block': jong talent op de set in Limburg
Deze zomer starten in Beringen de opnames van een gloednieuwe humoristische fictiereeks. In 'Kids on the Block' volgen we de avonturen en deugnieterij van een groep kinderen in een cité in Limburg. Van een talentenjacht over verliefdheid tot een handel in diepgevroren pizza’s.
De reeks wordt geregisseerd door Sarah Kasmi. Zij brengt als regisseuse met Marokkaanse roots en moeder van drie kinderen, graag diversiteit op het scherm. Ze legt haar focus op leuke, inspirerende verhalen waarin uiteenlopende kinderen mekaar kruisen en samen plezier, kleine drama’s en eerste liefdes delen. In de reeks biedt Ketnet opnieuw de kans aan heel wat jong talent om hun eerste stappen in de acteerwereld te zetten.
'Kids on the Block' is een programma van A-team productions voor Ketnet en zal te zien zijn in 2023 op Ketnet.
Een drukke zomer voor Ketnet
Naast de opnames van 'Kids on the Block' neemt Ketnet deze zomer maar liefst vier fictiereeksen op. Het derde seizoen van '3Hz', de vijfde reeks van 'Meisjes', het tweede seizoen van 'GameKeepers' en nieuwe afleveringen van 'Samson & Marie IJsjestijd'.
Deze zomer starten de opnames van de derde en laatste reeks van '3Hz'. Daarin kunnen de Ketnetters opnieuw een spannend verhaal ontdekken. Ook de 'Meisjes' starten met opnames. Vanaf het najaar kan je ze volgen op het eerste middelbaar. De komende maanden zijn er ook volop opnames van het tweede seizoen van 'GameKeepers', de spannende en escapistische fictiereeks met in de hoofdrol Jean Janssens en Andres Doise. Ook Samson & Marie staan op de set voor gloednieuwe afleveringen van 'Samson & Marie IJsjestijd'.
'3Hz' is een programma van De Mensen voor Ketnet. Reeks twee kan je nu exclusief bekijken op Ketnet.be, VRT NU en in de Ketnet-app. De derde reeks zal te zien zijn in het najaar van 2023.
'Meisjes' is een programma van Sputnik Media voor Ketnet en zal te zien zijn vanaf het najaar van 2022.
'Samson & Marie IJsjestijd' en 'GameKeepers' zijn coproducties tussen Ketnet en Studio 100 en zullen dit najaar te zien zijn op Ketnet, VRT NU, Ketnet.be en in de Ketnet-app.
Ketnet-reeksen blijven scoren in het buitenland
Sinds enkele jaren werkt Ketnet aan een sterk internationaal parcours. Ketnet-reeksen zoals 'Hoodie', 'Campus 12' en 'Tik Tak' gooien hoge ogen in het buitenland en worden intussen uitgezonden in meer dan 70 landen over heel de wereld.
Ook '#LikeMe' is intussen te zien in meer dan tien landen. Binnenkort steekt de succesvolle Ketnet-reeks ook de taalgrens over, want de reeks zal te zien zijn bij RTBF. Maar ook '3Hz' scoort internationaal, kinderen uit Noorwegen, Zweden, Frankrijk, Luxemburg en Nederland kunnen binnenkort genieten van de spannende fictiereeks.
'Fictie is ontzettend belangrijk voor Ketnet en de Ketnetters hebben die reeksen al langer in hun hart gesloten. Heel fijn dat ook kinderen in de rest van de wereld nu kunnen genieten van kwaliteit van Belgische bodem', Annemie Gulickx, netmanager Ketnet.
Voor de internationale verkoop van '#LikeMe' werken Ketnet en Fabric Magic samen met ZDF Studios. Ketnet en De Mensen werken samen met Global Screen voor de verkoop van '3Hz'. Ketnet en Hotel Hungaria werken samen met ZDF Studios voor de internationale verkoop van 'Hoodie'. Beta Film zorgt voor de distributie van 'Campus 12' voor Ketnet en Studio 100. 'Tik Tak' wordt verdeeld door distributeur Serious Kids.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Najaar 2022: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossier- Piet Huysentruyt haalt zijn iconisch valiesje weer boven in SOS Piet XL
- Deze bekende Vlamingen doen mee aan 'Alex Agnew's Fear Factor'
- De gezelligste Kotmadam van het land is terug met een nieuw seizoen
- Deze 10 kandidaten wagen hun kans in het nieuwe seizoen van 'Bake Off Vlaanderen 2022'
- Bruno Vanden Broecke laat vijf mensen met een burn-out de pauzeknop indrukken in 'Out Of Office'
- Dit is de startdatum van 'SOS Piet XL', de comeback van Piet Huysentruyt bij VTM!
- Dan start 'Alex Agnew's Fear Factor' op Play4
- Post Oosteroever onder druk in nieuw seizoen 'Onder Vuur'
- 'Château Planckaert' is terug!
- Maak kennis met de gezichten van 'The Sky Is The Limit'
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden'
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- MAX is er, de hele zomer
- Proximus presenteert: Best of Rock Werchter en Les Ardentes 2026 én verjaardagscadeau
- Graham Norton interviewt Madonna
- Documentaireserie over Michael Jackson gaat controverses niet uit de weg
- Vlak voor haar huwelijk: 'Telefacts Zomer' brengt het liefdesverhaal van Taylor Swift
- In nieuwe 'Powned of View' duikt Filemon in de wereld van de Enhanced Games
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Ruben Van Gucht trapt nieuwe seizoen af van 'Tess on the Beach': 'Als je dat wilt weten, zul je met mij moeten daten'
- Dit hoor je zaterdag in 'FM op 5'
- Van Admiral Freebee tot Sons: Willy palmt deze zomer opnieuw M Leuven in
- Brahim vanaf september te horen op Radio 2
- Steven Lemmens stopt als nethoofd van MNM, VRT ontkent link met dalende luistercijfers
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch'
Kijktip van de dag

De firma zoekt iemand voor de technische dienst. Herman en Martine schuiven Bambi naar voren, tegen de zin van Dick in. Het werkvolk is niet opgezet. De burgemeester komt zijn beloftes niet na en wordt door Kevin en Frans onder druk gezet.
'De Zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.



































