Na VT4 schrapt ook vtm zijn belspelletjes!

woensdag 14 mei 2008

Het verhuizen van de belspelletjes naar de nachtelijke uren van VT4 heeft nu ook de VMMa in beweging gezet. Vanaf vrijdag beperkt ook vtm haar belspelletjes tot een minimum. Opvallend is dat vtm de omgekeerde beweging maakt, onmiddellijk na zendersluiting volgen herhalingen van 'Het Nieuws'.

G


een nachtelijke belspelletjes meer op vtm, wel meer 'Puzzeltijd' overdag. Dat leert ons een eerste blik op de aangepast uitzendschema's van de commerciële zender. Vanaf vrijdag 16 mei staan er na 'Married With Children' geen belspelletjes meer op het menu. Onmiddellijk na de Amerikaanse sitcom staan voortaan herhalingen van 'Het Nieuws' geprogrammeerd.

Op werkdagen verdwijnt het belspelletje 'Woordzoeker' volledig op vtm. Om 11.15 uur is er voortaan 'Puzzeltijd', net als na 'Het Weer' om 13.40 uur. Na de tweede ronde van 'Puzzeltijd' volgen dan om 14.45 uur herhalingen van de Amerikaanse ziekenhuisserie 'ER' met daarna 'De nieuwe mama' en 'All Saints'. Vanaf maandag 19 mei krijgt vtm daarmee opnieuw een volwaardige namiddagschema.

Toch verdwijnt het gewraakte 'Woordzoeker' niet helemaal. Op 2BE lijkt 'Woordzoeker" na de herhaling van Home and Away om 14uur overeind te blijven. Ook de 'Woordzoekers' op zaterdag en zondag voor 'Het Nieuws' van 13uur op vtm lijken te blijven. Ook 'Astrotijd' en de 'TEK TV-shop' blijven trouw op post.

Bron: VMMtv.be (met dank aan Fast2be)

LEES OOK: VT4 verhuist alle belspelletjes naar late avond

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Van rekkenvuller in de Colruyt tot megacomedyster in Vlaanderen en ver daarbuiten: dat is de switch die Philippe Geubels op enkele jaren tijd heeft gemaakt. De impact van die plotse bekendheid op zijn leven was de inspiratiebron voor zijn theatershow 'Hoe moet het nu verder?'. Goed voor talloze hilarische beslommeringen over het BV-schap, en zoals het iemand betaamt die eenzaam aan de top staat, over de wanhopige zoektocht naar liefde. 'Hoe moet het nu verder?': na 210 uitverkochte voorstellingen overal te lande, nu eindelijk op tv.

'Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder ?', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Erediensten
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Herfstbeelden
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 10:00
    Kapot gaan
    05:15
    Geen uitzending
  • 09:40
    Geen uitzending
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 10:00
    Champions League Magazine
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:45
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 08:50
    A Royal Queens Christmas
    05:40
    Sugarplummed
  • 10:00
    Joe
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:25
    De Gastentafel
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:35
    FBI
    01:00
    Fire Country
  • 09:35
    Hawaii Five-0
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:45
    Merry Kiss Cam
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:50
    The Killer With No Name
    05:00
    Geen uitzending
  • 09:33
    Trends Talk
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:57
    Hobbyklus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:55
    Het Perfecte Feestmenu
    07:00
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 09:50
    The Chelsea Detective
    01:30
    London Kills
  • 09:50
    First Dates Australia
    06:50
    Storage Wars
  • 10:00
    WNL op Zondag
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 10:00
    Eucharistieviering
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:00
    De Piraten van Hiernaast 2: De Ninja's van de Overkant