Jamine verschijnt als zeemeermin en deelt het bijzondere verhaal achter haar transitie in 'B&B Zoekt Lief'

zaterdag 8 augustus 2026
Foto: VTM - © DPG Media 2026

In Frankrijk deelt vrijgezel Jamine een bijzonder persoonlijk verhaal met Isaura. Als zeemeermin in het zwembad vertelt ze openhartig over haar transitie en de lange weg naar zelfacceptatie.

'Als kind was ik gefascineerd door het typische zeemeerminverhaaltje, maar ik zat met twee fundamentele issues. Het eerste was vooral watervrees, het andere was dat ik eigenlijk geen meisje was', vertelt Jamine. 'Ik heb lang moeten strijden om echt mezelf te kunnen worden. Daarom dat de kracht van water zo belangrijk is voor mij. Door die verbinding heb ik mezelf gevonden.'



In Senegal zorgt nieuwkomer Cathy meteen voor een verrassing. Ze vertelt Sam over een vakantieliefde uit haar jeugd: een Fransman genaamd Benoit. 'Toen ik jong was, ben ik hier wel eens geweest, dat heeft m’n leven wel beïnvloed', zegt Cathy. 'Ik was iemand die nog niet veel wist van de wereld. Ik heb hier toen een avontuur beleefd en een vakantieromance gehad met een Fransman.' Tot Cathy's verbazing denkt Sam hem te herkennen. Hij neemt Cathy meteen mee op zoektocht. 'Misschien moeten we hen terug koppelen', lacht Sam.


'B&B Zoekt Lief', vanaf zaterdag te bekijken met VTM GO+ en van maandag tot donderdag om 19.55 uur bij VTM en op VTM GO.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Getrouwd' - Hyndi & Valentin (VTM)

De koppels groeien dichter naar elkaar toe tijdens hun huwelijksreis in Zuid-Tirol. Elke deelt een belangrijk geheim met Denzel. Marjan en Mattias praten over hun relatie, terwijl Hyndi Valentin uitdaagt. Ellen en Matti hervinden hun speelsheid.

'Blind Getrouwd', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:30
    Groeien & Bloeien
    00:00
    Thuis
  • 22:50
    Mijn woord tegen het mijne
    00:42
    Het weer
  • 21:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:10
    Telefacts
    00:15
    De Verraders
  • 23:20
    S.W.A.T.
    00:15
    Blind Getrouwd UK
  • 22:55
    Resident Evil: Welcome to Raccoon City
    00:55
    S.W.A.T.
  • 22:40
    Caught on Dashcam
    23:45
    Police Interceptors: Pursuit and Capture
  • 23:25
    ER
    00:20
    Suits
  • 23:35
    'Allo 'Allo!
  • 23:00
    Axel Terug Naar Amerika
    00:05
    De Tafel van Tine
  • 23:15
    Friends
    23:45
    Modern Family
  • 23:30
    Hawaii Five-0
    00:35
    The Paddock
  • 23:15
    Love It or List It UK
    00:15
    Masterchef New Zealand
  • 23:20
    CSI: Crime Scene Investigation
    00:15
    Cold Case
  • 23:35
    Z-Nieuws
    23:46
    Z-Beurs
  • 23:31
    Het appartement
    00:19
    Tooldokter
  • 23:30
    Indian Summer
    00:15
    Het Weekmenu
  • 23:25
    Blue Lights
    01:20
    Harry Wild
  • 23:30
    Costiera
    00:25
    Burn Notice
  • 23:20
    NOS Journaal Laat
    23:40
    Opsporing Verzocht in 1 minuut
  • 22:45
    Het Uur van de Wolf: Gene Wilder - Achter de lach
    00:15
    Pauscast
  • 23:05
    Reizen Waes
    23:55
    Van Roosmalen & Groenteman