Telenet en Eleven dicht bij een akkoord

donderdag 13 augustus 2020

De eerste speeldag van de Belgische voetbalcompetitie is al achter de rug. En dat was zonder akkoord tussen rechtenhouder Eleven en Telenet. Nu zou er dan toch witte rook op komst zijn.

De wedstrijden van de eerst speeldag van de Jupiler Pro League waren te volgen bij Proximus, Orange, Voo, TV Vlaanderen en de app van Eleven. Niet bij Telenet. De operator was nog niet tot een akkoord gekomen met Eleven. Ook waren er hierdoor geen samenvattingen op een Vlaamse zender te zien. De fans reageerden verontwaardigd en voor Telenet doemde al een spookbeeld op dat vele klanten zouden overstappen naar een andere operator. Er moest dus een akkoord uit de bus komen. En snel ook.


Volgens Het Nieuwsblad zouden beide partijen het nu met elkaar eens zijn. De deal zou vandaag gefinaliseerd worden. De wedstrijden van 1A, 1B en het vrouwenvoetbal zullen dus ook door Telenet-klanten kunnen bekeken worden. Dat zal echter niet meer gebeuren op de eigen Play Sports-zenders, maar wel via de Eleven-kanalen. Die worden nu ook al door Telenet aangeboden.

De samenvattingen zouden dan weer, net als voorgaande jaren, te zien blijven op VIER. De kans is dus groot dat er vanaf dit weekend weer kan gekeken worden naar 'Sports Late Night'.

Bron: Het Nieuwsblad - eigen bericht


DOSSIER: Voetbalcontract naar Eleven Sports

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Ziekenhuizen voeren vaker een alcoholverbod in, maar hoeveel wordt er gedronken op plaatsen waar er geen verbod geldt? Met Imke Courtois en Thomas Buffel test Dina voetbalmythes, terwijl Andy onderzoekt wat helpt tegen een lookadem. En wie laat zich digitaal misleiden?

'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    11:00
    Lentebeelden
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 10:55
    Vos en Haas
    11:05
    Kaatjes Kameraadjes
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:50
    Familie
  • 10:40
    Geen uitzending
    13:30
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 09:00
    Geen uitzending
    11:30
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:30
    Police Interceptors
  • 08:50
    Geen uitzending
    16:00
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    11:55
    Huizenjagers
  • 10:30
    Sullivan's Crossing
  • 10:35
    Pawn Stars
    11:25
    Geen uitzending
  • 10:35
    A Place in the Sun
    11:25
    Masterchef USA
  • 10:25
    Killer Couples
    11:10
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:57
    De kunstenaar
    11:00
    Vitamine 55
  • 10:35
    Snel, Makkelijk & Lekker
    11:00
    De Garde van Gert
  • 10:10
    Murdoch Mysteries
    11:05
    Death in Paradise
  • 10:55
    Shipping Wars
    11:25
    First Dates Australia
  • 10:45
    NOS Journaal
    11:15
    Tijd voor Max
  • 10:40
    Expeditie Nederland
    11:20
    BinnensteBuiten
  • 10:55
    Timmy tijd
    11:00
    Tip de Muis