Breken Kurt en Jan het record van 'De Premiejagers'?

Precies één maand nadat Vico Cockx en Koen Guilmet een nieuwe record vestigden in 'De Premiejagers', staat het record alweer op de helling. Vrijdag slaagden Kurt en Jan erin hun tiende aflevering op rij te winnen en het record van Vico en Koen te evenaren. Als de sympathieke collega's uit Kortrijk en Boortmeerbeek dat kunstje op maandag 15 augustus nog eens kunnen herhalen, zijn zij de nieuwe recordhouders van 'De Premiejagers'.
Kurt Himpens en Jan Claes zijn stilaan vertrouwde gezichten in 'De Premiejagers' op Eén. Op maandag 1 augustus deden ze voor het eerst mee en sindsdien hebben de collega’s er een regelrechte zegetocht opzitten. In hun tiende aflevering op rij, op vrijdag 12 augustus, waren ze te sterk voor Sebastiaan en Mireille. Daarmee evenaarden ze het record dat Vico Cockx en Koen Guilmet op 15 juli had gevestigd.
MAANDAG RECORDPOGING
Op maandag 15 augustus doen Kurt en Jan een gooi naar het record. Ze nemen het in die aflevering op tegen Michelle en Geert uit Tongeren. Michelle is een accountmanager die luxebeddengoed verkoopt en Geert, de man van een jeugdvriendin van Michelle, is aan de slag bij een bank. Of het duo sterk genoeg staat om pletwalsen Kurt en Jan te counteren, wordt maandag duidelijk.
Als Kurt en Jan erin slagen hun elfde aflevering op rij te winnen, zijn zij officieel de sterkste kandidaten die 'De Premiejagers' ooit gekend heeft. Het zou hen behalve eeuwige roem ook een homecinemasysteem opleveren, bovenop de prijzen die ze eerder al hebben verzameld.
WIE ZIJN ZE?
Kurt Himpens woont in Kortrijk en Jan Claes woont in Boortmeerbeek. De twee zijn collega’s bij ArgosOil, een Nederlandse petroleummaatschappij in Gent, en zitten iedere dag naast elkaar op bureau. Kurt neemt de voorraadadministratie en de accijnsopvolging voor zijn rekening en Jan is de manager van het depot en dus ook de baas van Kurt.
Kurt liet zich de voorbije afleveringen opmerken door zijn stoïcijnse houding. Naar eigen zeggen was hij wel nerveus, maar daar was aan de buitenkant helemaal niets van te merken.
'De Premiejagers', elke werkdag om 20 uur op Eén.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: donderdag 2 april 2026
- Durf jij de rode box aan? VTM zoekt kandidaten voor nieuw seizoen van 'De Box'
- Opnames ‘The Voice van Vlaanderen’ tijdelijk stilgelegd na incident tussen Joost Klein en Koen Wauters
- Camelia's eerste etentje als nieuwe 'Housewife' loopt meteen uit de hand
- 100 vakken, 100 kandidaten, 0 genade: de strijd barst opnieuw los in 'The Floor'
- Dit zijn zaterdag de onderwerpen van 'Kassa'
- Van VRT naar VTM: An Lemmens verrast Yasmina in laatste Blind Auditions van 'The Voice'
- 'De Trein' onthult verborgen koninklijk erfgoed van Brussel-Centraal
- 'Meldpunt Actueel' over pensioencompensatie
- Ex-Mol Eline kaart mogelijke medische fouten aan bij verlies van pasgeboren kindje in 'Justice For All'
- The Cats ontvangt NPO Radio 5 Evergreen Award
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' viert start Evergreen week van de jaren 60
- Estelle Cruijff en Johnny de Mol luiden weekend in met nieuwe radioshow op Radio Noordzee
- Politiek commentator Kees Boonman stopt bij 'Nieuwsweekend'
Multimedia SPOTLIGHT
-
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max
Kijktip van de dag

Twee van de kandidaten nemen het meteen tegen elkaar op in een duel, waarbij de verliezer direct afvalt. Na deze eerste schifting blijven nog 89 kandidaten over in de strijd om 40.000 euro.
'The Floor', om 20.30 uur op VTM.





































