'The Masked Singer' is terug bij RTL 4!

donderdag 3 november 2022

'The Masked Singer' is terug met alweer het vierde seizoen! Vanaf vrijdag 4 november is het populaire programma negen weken lang te zien bij RTL 4.

In deze gloednieuwe reeks draait het allemaal weer om die ene vraag: ‘wie gaat er schuil achter welk masker?’ Vijftien BN’ers gaan zingend, maar compleet onherkenbaar de strijd met elkaar aan en zijn volledig gehuld in de meest indrukwekkende pakken. Dit seizoen maken we kennis met vijftien splinternieuwe karakters: Bijenkoningin, Teddybeer, Joker, Krab, Flamingo, Olifant, Ridder, Paard, Kikker, Tijger, Panda, Heks, Pinguïn, Mummie en Zeemeermin.  


Onder leiding van presentator Ruben Nicolai nemen vertrouwde gezichten Gerard Joling & Buddy Vedder en Carlo Boszhard & Loretta Schrijver plaats in het panel en doen zij hun uiterste best om de ware identiteit van de gloednieuwe karakters te achterhalen. In de eerste drie shows worden steeds vijf nieuwe karakters geïntroduceerd, waarvan er eentje zich aan het einde van de aflevering zal moeten onthullen. Ook zijn er dit seizoen weer een aantal keer, bijzondere en eenmalige gemaskerde gastoptredens te zien, waarbij het masker dezelfde aflevering nog afgaat.

Over 'The Masked Singer'
In 'The Masked Singer' gaan gemaskerde BN’ers zingend én dansend de strijd met elkaar aan en zetten daarbij spetterende solo-optredens, duetten en groepacts neer. Niet alleen professionele zangers of zangeressen doen mee, maar bijvoorbeeld ook acteurs, presentatoren en sporters. Tijdens de show komen er hints voorbij en breekt het panel hun hoofd over wie er in welk pak zit. Het publiek in de zaal stemt iedere week op hun favoriete karakter van de avond. Degene met de minste stemmen moet zijn of haar ware identiteit onthullen en het programma verlaten.

Het vierde seizoen van 'The Masked Singer' is vanaf vrijdag 4 november om 20.00 uur negen weken lang te zien bij RTL 4 en wordt geproduceerd door Blue Circle.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2022: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Breendonk' (VRT/Streamz)

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.

'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:50
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:25
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 22:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:10
    Geen uitzending
    01:05
    Gooische Vrouwen
  • 01:40
    Geen uitzending
    00:50
    Border Security: Australia's Front Line
  • 01:20
    Geen uitzending
    00:55
    The Big Bang Theory
  • 01:25
    Geen uitzending
    00:25
    Police Interceptors
  • 01:05
    Joe
    05:55
    Mystic Christmas
  • 01:30
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:45
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 02:40
    Geen uitzending
    01:15
    NCIS: Hawaii
  • 01:45
    The Girl in the Spider's Web
  • 02:05
    De Moeite Waard?!
    01:50
    A Place in the Sun
  • 02:25
    Strike
    01:25
    Cold Case
  • 01:01
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:57
    Publireportage
    00:00
    Oh What A Night
  • 02:40
    De Eregast
    01:20
    Puur Oosters - Japans
  • 02:40
    Murdoch Mysteries
    01:35
    Outrageous
  • 02:55
    The Resident
    01:05
    NCIS: Los Angeles
  • 02:35
    NOS Journaal
    01:10
    EenVandaag
  • 00:55
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:15
    First Dates
    01:20
    De Narsisters