NPO 3FM start vanaf september met nieuwe programmering

De nieuwe programmering op NPO 3FM is vanaf maandag 12 september te horen. Rob Janssen en Wijnand Speelman zijn vanaf dan elke werkdag te horen met hun nieuwe ochtendprogramma.
Barend van Deelen komt het 3FM-team versterken en is de nieuwe presentator van de middagshow. Menno de Boer, zendermanager 3FM: 'Met Barend kiezen we voor een groot radiotalent. Ik ben trots dat hij terugkeert bij 3FM. Hij heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot een onderscheidende en ervaren radiomaker met een eigen sound. Hij is klaar om de middag te veroveren.'
Bij 3FM start de dag met het positieve geluid van radioduo Rob Janssen en Wijnand Speelman (AVROTROS/KRO-NCRV), elke werkdag van 6.00 tot 9.30 uur. In deze show staat humor, het hier en nu en muziek centraal.
'Rob en Wijnand hebben zich als duo op de vrijdagavond en de doordeweekse avond ijzersterk bewezen. Ik bewonder hun drive, inzet en creativiteit. Dit is het moment om samen hun ambitie – een eigen ochtendshow - waar te maken. Ze zijn ‘die hard’ muziekliefhebbers, hebben waanzinnige chemie en staan met hun programma in het hier en nu', aldus Menno de Boer. 'We willen een zender zijn waar je je snel thuis voelt, met een brede blik en open mind: soms hoor je bij ons nét even die andere classic of iets gloednieuws. Juist dat maakt 3FM zo verrassend en dat avontuur past bij ons.'
Muziek centraal
Jorien Renkema blijft van 09.30 tot 12.00 uur te horen met 'Het Betere Werk' (AVROTROS). Timur Perlin verrast luisteraars ook in het nieuwe radioseizoen met zijn lunchprogramma 'Requestival', van 12.00 tot 13.00 uur (BNNVARA). Deze show markeert het midden van de werkdag en geeft de lunch een onderscheidend geluid, waarbij de luisteraar samen met Timur elke dag de playlist bepaalt. Nieuw is Sander Hoogendoorn in de middag van 13.00 tot 16.00 uur (BNNVARA), met een show waar muziek centraal staat en de eindsprint richting het einde van de werkdag met karakter wordt ingezet. Op maandag 3 oktober start het nieuwe middagprogramma met Barend van Deelen (PowNed), te horen tussen 16.00 tot 19.00 uur van maandag tot en met donderdag. Een middagshow die frisser, sneller is en avontuur in zich heeft. Aansluitend presenteert Frank van der Lende (BNNVARA) de vroege avond van 19.00 tot 21.00 uur, waar artiesten en live-muziek een belangrijke rol krijgen. Sagid Carter sluit de werkdag af met 3voor12 Radio (VPRO) dat van maandag tot en met donderdag te horen is tot middernacht.
Eddy Keur op 3FM
3FM verwelkomt ook Eddy Keur (PowNed) in de programmering. Op vrijdagmiddag hangt hij elke week de slingers op met een andere 3FM-dj. Eddy is vrijdag van 16.00 tot 19.00 uur te horen. Jamie Reuter en Olivier Bakker (PowNed) vormen een nieuw duo op de vroege vrijdagavond, van 19.00 tot 22.00 uur, met een programma bomvol nieuwe én livemuziek. Het weekend goed inzetten kan als altijd met 'De Boem Boem Discoshow', gepresenteerd door 3FM-dj Rámon Verkoeijen (BNNVARA).
Menno de Boer: 'Met deze getalenteerde radiomakers hebben we een perfecte flow in de dag te pakken. Ik kijk ontzettend uit naar de nieuwe programma’s en hoe de teams zich de komende tijd gaan ontwikkelen. Ook in het nieuwe radioseizoen blijft 3FM dé zender met een grenzeloze liefde voor muziek die we graag delen met luisteraars. We zijn de kraamkamer van Nederlands talent en we supporten acts vanaf het prille begin tot en met hun grote shows. Het 3FM-geluid zal onderscheidend zijn: pop in de breedte gecombineerd met bandgeluid, nieuwe muziek en live-optredens.'
Meer smaken dan ooit
In de late uren biedt 3FM meer smaken dan ooit. Met '3voor12 Radio' (VPRO) doordeweeks van 21.00 tot 00.00 uur en op vrijdagavond 'De Boem Boem Discoshow' (BNNVARA) met de lekkerste dance tracks. In het weekend neemt Vera Siemons de luisteraars mee naar de tofste festivals, concerten en artiesten in 'Vera on Track' (NTR), van 19.00 tot 22.00 uur. In 'Club Cleven' (VPRO) covert Eva Cleven samen met de luisteraar het moderne Nederlandse uitgaansleven in brede zin: van Lowlands’ X-Ray tot clubavonden in TivoliVredenburg en Encore in De Melkweg. Op zaterdag van 22.00 tot 00.00 uur. Zondag op hetzelfde tijdstip doet het programma 'Wat Anders' (ZWART) zijn intrede op 3FM waar volop ruimte is voor hiphop.
De nieuwe programmering is vanaf maandag 12 september te horen op NPO 3FM.
DOSSIER: Najaar 2022: alle plannen, alle zenders! (NL)
volledig dossier- 'The Masked Singer' is terug bij RTL 4!
- 'The Masked Singer' is terug bij RTL 4!
- Phara de Aguirre en Thomas Huyghe presenteren '25 jaar Canvas' quiz
- 'André Hazes': het echte verhaal van André bij Videoland
- Woensdag start nieuwe true crime-serie 'Net5 Moorddossier'
- André Hazes over docuserie: 'Ik schaam me gewoon voor mezelf als ik dit zie'
- Ga samen met André Kuipers op expeditie naar Mars!
- SBS6 volgt het luxueuze leven van zes selfmade vrouwen in nieuwe realityserie 'Goud Zuid'
- Gloednieuwe Internationale serie op FOX met Nederlandse acteur Raymond Thiry
- Dit zijn ze dan: de deelnemers van 'Special Forces VIPS' 2022
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nu wordt het menens: 'The Voice' gaat helemaal live!
- Een huwelijkscrisis neemt een ongeziene grootte aan in 'The Miniature Wife'
- Heerlijke Vlaamse fictie bij VRT en Streamz: opnames gestart van 'Chantal' 4, 'Kassa Kassa' 2 en 'Onder Vuur' 4
- National Geographic viert 100 jaar Sir David Attenborough
- Muziekformat 'Play that Song' trekt deze zomer opnieuw door Vlaanderen
- EO zendt 'Attenborough: Wild London' uit op 100e verjaardag van Sir David Attenborough
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': AOW-korting terecht of onterecht?
- Isabelle Beernaert zet de puntjes op de i in 'So You Think You Can Dance'
- Wining & dining met 'slechte urinestraal' en 'ammoniakgeur' in 'Celebrity MasterChef Vlaanderen'
- Viktor keert terug naar zijn favoriete kapsalon waar 30 jaar lang niets veranderde
- Qmusic brengt K3 en Donnie samen voor het Foute Anthem van 2026
- Luistercijfers: Beste aprilmaand ooit voor radio van DPG Media
- JOE-dj's Coen & Sander gaan de strijd aan met de swipe-verslaving en introduceren 'Mei Smartphonevrij'
- Qmusic-luisteraars geven Finn het allerlaatste ticket voor de liveshows van 'The Voice' in team Maarten & Dorothee
- Beleef mee de Koningin Elisabethwedstrijd Cello 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand
Kijktip van de dag
Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.



































