Nieuw seizoen 'Vier Handen Op Eén Buik' met o.a. Kim Kötter, Heleen van Royen en Özcan Akyol

maandag 29 augustus 2022

In 'Vier Handen Op Eén Buik' volgen we aanstaande moeders die laten zien hoe zij zich voorbereiden op de komst van hun kindje. Ze worden dit seizoen weer stevig aangemoedigd door bekende moeders en een bekend stel.

Met hun ervaring loodsen zij de tienermoeders en -vaders door deze bijzondere en spannende tijd. Want wat komt er allemaal op ze af op weg naar het ouderschap? En hoe bereiden ze zich daarop voor? Kim Kötter, Heleen van Royen, Tabitha én Özcan Akyol met zijn vrouw Anna van den Breemer begeleiden ze voor, tijdens en na de bevalling.


Heleen van Royen: 'Het is mooi om vrouwen te ontmoeten die op het punt staan moeder te worden. De omstandigheden waarin ze een kind krijgen zijn meestal niet ideaal, maar ze doen hun best om er met onze ondersteuning het beste van te maken. Dat ze me zo dichtbij laten, vind ik heel bijzonder. Je bouwt een sterke band op en die blijft bestaan, ook na het programma.'

In de eerste aflevering volgen we Meli (20). Op haar vijftiende beviel ze onverwachts van haar eerste kindje: dochter Nay-Zylla. Vier jaar later leert ze Geronimo kennen en al snel raakt ze opnieuw in verwachting en bevalt ze van een zoon. De kersverse ouders hebben veel ruzie en maken een einde aan hun relatie, maar dan komt Meli erachter dat ze wéér zwanger is. Omdat ze al twee kinderen heeft, in een te klein huis woont, nog met school bezig is en schulden heeft, twijfelt ze om het kindje te houden. Maar deze twijfel verdwijnt als blijkt dat er een tweeling in haar buik groeit. Dat vindt ze zo bijzonder dat ze het avontuur met vier kinderen aangaat. Ze krijgt het hierdoor wel druk, want ze staat er vrijwel alleen voor en heeft nog weinig babyspullen voor de tweeling. Bekende moeder Kim Kötter staat haar bij in deze bijzondere, maar ook hectische periode.

'Vier Handen Op Eén Buik' is een coproductie van BNNVARA en SkyhighTV.

'Vier Handen Op Eén Buik’ is vanaf 30 augustus om 20.25 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2022: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Time:out' (VRT MAX)

Fré wil naar Ibiza vertrekken met Brecht én Julie en Milou. Daniël reageert niet goed op Rani’s plan. Tarik probeert Ellis op afstand te houden. Vera wil Louis weer aan haar kant krijgen.

'Time:Out', om 21.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:05
    Monster Shaker
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Herfstbeelden
  • 06:10
    Timbalo
    06:00
    Tik Tak
  • 03:25
    Geen uitzending
    05:45
    Kabouter Plop
  • 01:45
    Geen uitzending
    10:55
    MasterChef Australië
  • 06:00
    Qmusic
    01:55
    Geen uitzending
  • 01:15
    Geen uitzending
    01:05
    Te bepalen
  • 06:00
    Entertaining Christmas
    05:20
    Twinkle All the Way
  • 06:00
    Joe
    02:25
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:00
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    05:45
    Grey's Anatomy
  • 06:05
    Pawn Stars Do America
    03:15
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    03:10
    Oh Oh Den Haag
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:10
    Without a Trace
  • 04:03
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:08
    De perfecte oprit
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:05
    Guillaume's Paris
  • 06:00
    Ghosts
    03:05
    Agatha Raisin
  • 06:00
    Below Deck Down Under
    02:30
    Below Deck Mediterranean
  • 06:10
    MAX Geheugentrainer
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 01:25
    Nieuwsuur
    02:15
    Buitenhof
  • 06:05
    Angelina Ballerina
    02:25
    NOS Studio Sport