Nieuw seizoen 'Vier Handen Op Eén Buik' met o.a. Kim Kötter, Heleen van Royen en Özcan Akyol

maandag 29 augustus 2022
Foto: BNNVARA / SkyhighTV 2022

In 'Vier Handen Op Eén Buik' volgen we aanstaande moeders die laten zien hoe zij zich voorbereiden op de komst van hun kindje. Ze worden dit seizoen weer stevig aangemoedigd door bekende moeders en een bekend stel.

Met hun ervaring loodsen zij de tienermoeders en -vaders door deze bijzondere en spannende tijd. Want wat komt er allemaal op ze af op weg naar het ouderschap? En hoe bereiden ze zich daarop voor? Kim Kötter, Heleen van Royen, Tabitha én Özcan Akyol met zijn vrouw Anna van den Breemer begeleiden ze voor, tijdens en na de bevalling.


Heleen van Royen: 'Het is mooi om vrouwen te ontmoeten die op het punt staan moeder te worden. De omstandigheden waarin ze een kind krijgen zijn meestal niet ideaal, maar ze doen hun best om er met onze ondersteuning het beste van te maken. Dat ze me zo dichtbij laten, vind ik heel bijzonder. Je bouwt een sterke band op en die blijft bestaan, ook na het programma.'

In de eerste aflevering volgen we Meli (20). Op haar vijftiende beviel ze onverwachts van haar eerste kindje: dochter Nay-Zylla. Vier jaar later leert ze Geronimo kennen en al snel raakt ze opnieuw in verwachting en bevalt ze van een zoon. De kersverse ouders hebben veel ruzie en maken een einde aan hun relatie, maar dan komt Meli erachter dat ze wéér zwanger is. Omdat ze al twee kinderen heeft, in een te klein huis woont, nog met school bezig is en schulden heeft, twijfelt ze om het kindje te houden. Maar deze twijfel verdwijnt als blijkt dat er een tweeling in haar buik groeit. Dat vindt ze zo bijzonder dat ze het avontuur met vier kinderen aangaat. Ze krijgt het hierdoor wel druk, want ze staat er vrijwel alleen voor en heeft nog weinig babyspullen voor de tweeling. Bekende moeder Kim Kötter staat haar bij in deze bijzondere, maar ook hectische periode.

'Vier Handen Op Eén Buik' is een coproductie van BNNVARA en SkyhighTV.

'Vier Handen Op Eén Buik’ is vanaf 30 augustus om 20.25 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3.


DOSSIER: Najaar 2022: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

In San Francisco wordt een vrouw door een sluipschutter doodgeschoten. Inspecteur Harry Callahan, bijgenaamd Dirty Harry, krijgt het onderzoek toegewezen. De moordenaar, een zekere Scorpio, eist ondertussen 100.000 dollar van het stadsbestuur, anders zal hij iedere dag iemand neerschieten. Kort na de eerste geldeis, laat Scorpio een tweede bedreiging achter bij de politie: hij heeft een veertienjarig meisje gegijzeld. Als hij geen tweehonderdduizend dollar krijgt, zal hij haar levend begraven.

'Dirty Harry', film uit 1971 met oa. Clint Eastwood, om 22.30 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:00
    De Zevende Dag
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 08:00
    Lentebeelden
    12:50
    Sporza: Luik Bastenaken Luik
  • 12:00
    De mini's
  • 12:00
    De Branche-Expert
    13:00
    VTM Nieuws
  • 10:30
    Geen uitzending
    12:35
    Achter gesloten deuren
  • 09:40
    Geen uitzending
    12:15
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 10:00
    Geen uitzending
    15:20
    Baywatch Hawaii
  • 09:10
    Geen uitzending
    15:40
    Murder in a Small Town
  • 10:00
    Joe
    15:25
    Geen uitzending
  • 11:25
    Achter de schermen
    12:35
    Friends
  • 11:55
    CSI: Miami
    16:55
    Criminal Minds
  • 11:35
    Geen uitzending
    12:35
    Borderforce USA: The Bridges
  • 11:50
    Het Blok
    12:40
    Ware Delicatessen
  • 12:10
    Killer Couples
    15:40
    Fear Thy Neighbour
  • 11:57
    Trends Talk
    12:31
    Fleet TV
  • 12:08
    Zelf gedaan, goed gedaan
    13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 11:40
    Becoming Meewis
    12:20
    Vlaamse Klassiekers
  • 11:50
    McDonald and Dodds
    13:40
    Midsomer Murders
  • 12:10
    Cougar Town
    13:35
    NCIS: Los Angeles
  • 12:10
    Buitenhof
    13:10
    NOS Studio Sport Live
  • 12:05
    De Joodse Wereld
    12:40
    BinnensteBuiten
  • 12:00
    Peter Pan
    12:25
    BarnKidz