Nieuw seizoen 'Matthijs Gaat Door' bij BNNVARA

vrijdag 2 september 2022
Foto: © BNNVARA 2022

Matthijs van Nieuwkerk begint aanstaande zaterdag met een nieuw seizoen van 'Matthijs Gaat Door'. Ook in deze vierde reeks zijn er weer mooie en ontroerende gesprekken, met als vaste basisspeler de rubriek 'Forever Young'.

En er is natuurlijk heel veel muziek. Zoals altijd onder leiding van de Sven Hammond Big Band.


In de eerste aflevering is er muziek van Ilse DeLange; zij speelt haar nieuwe single ‘Willing’. Claudia de Breij begint volgende week met de try-outs voor haar Oudjaarsconference en vertelt hoe het er tot nu toe voorstaat. Schrijfster en columniste Yvonne Kroonenberg is Forever Young. Xander Vrienten, zoon van Henny Vrienten, en Trijntje Oosterhuis werken aan een plaat die bestaat uit liedjes van de laatste drie soloplaten van Henny. Matthijs gaat met ze in gesprek over Henny en zijn liedjes, en ze treden op met de Sven Hammond Big Band.

Nieuw dit seizoen is de rubriek ‘Bandje in de wolken’, geïnspireerd op het gelijknamige liedje van Vrienten. Daarin bezingt hij de groten uit de muziekgeschiedenis die niet meer onder ons zijn. Hij fantaseert hoe het zou zijn als hij in de hemel met ze meespeelt. Elke zaterdag wordt de uitzending afgesloten met een liedje van één van de muzikanten uit dit hemelse bandje, met daarin John Lennon, Frank Sinatra, Amy Winehouse, Chet Baker, Janis Joplin, Otis Redding en vele anderen.

'Matthijs Gaat Door' is een coproductie van BNNVARA en MediaLane.

'Matthijs Gaat Door' is vanaf 3 september iedere zaterdag om 21.30 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1.


DOSSIER: Najaar 2022: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lichtpuntjes tegen Kanker' (VRT)

Met uitzicht op het Grootste Lichtpunt tegen Kanker in De Schorre in Boom luistert Siska Schoeters naar verhalen van bekende en onbekende mensen die met kanker kampen. We ontdekken hoe lama’s helpen om kanker te bestrijden, dj Vincent Fierens en de leden van de dansende lotgenotengroep Esperanza doorbreken het taboe op kanker in de schaamstreek, en Goedele Wachters en Geert De Vlieger zijn klaar om 1.000 kilometer te fietsen voor Kom op tegen Kanker.

'Lichtpuntjes tegen Kanker', om 21.35 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:30
    Sporza: Milaan Cortina 2026
    18:04
    VRT NWS Update
  • 17:05
    Living Next Door to Putin
    18:00
    Sporza: Milaan Cortina 2026
  • 17:05
    Spring
    17:30
    GameKeepers
  • 16:35
    Sara
    17:10
    Welkom Aan Boord
  • 16:15
    Ik Vertrek
    17:10
    Helicopter ER
  • 15:50
    Mystery 101: Killer Timing
    17:25
    S.W.A.T.
  • 16:25
    24
    17:10
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 16:40
    Suits
    17:25
    ER
  • 16:45
    Home Improvement
    17:10
    SOS Piet
  • 16:00
    De Tafel van Tine
    17:20
    Nonkels
  • 17:05
    Walker
    17:55
    Big Sky
  • 17:00
    Family Matters
    18:10
    UEFA Europa League
  • 16:30
    Bachelor in Paradise Australia
    17:45
    A Place in the Sun
  • 17:00
    Panic 9-1-1
    18:40
    Forensic Files II
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:02
    Zo doe je het!
    17:55
    Sixties To Six
  • 16:55
    Soep!
    17:15
    Loïc: Zot van Koken
  • 16:50
    Call the Midwife
    17:55
    Death in Paradise
  • 16:55
    Below Deck Sailing Yacht
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 16:35
    NOS Olympische Winterspelen
    21:50
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
    17:10
    Tijd voor Max
  • 17:00
    Peperbollen
    17:30
    Wilde buren alleen maar love