Nieuw presentatieteam voor 'De Muzikale Fruitmand'

Vanaf zondag 4 september heeft het EO-radioprogramma 'De Muzikale Fruitmand' een nieuw presentatieteam. Elsbeth Gruteke, Jurjen ten Brinke en Tirza van der Graaf gaan het programma mee presenteren.
Wekelijks wordt vaste presentator Gerja Wolf ondersteund door een van de drie EO-presentatoren. 'De Muzikale Fruitmand' is hét verzoekprogramma van de EO waarin luisteraars muziek kunnen aanvragen die voor hen een speciale betekenis heeft of waarmee ze iemand anders een muzikaal hart onder de riem willen steken.
Langstlopende radioprogramma
'De Muzikale Fruitmand' is een van de langstlopende programma’s op de Nederlandse radio en in al die tijd nagenoeg onveranderd gebleven. Al meer dan vijftig jaar staat het programma bekend als hét verzoekprogramma voor psalmen, lofzangen en christelijke liederen. Gerja Wolf is sinds juni de vaste presentator van 'De Muzikale Fruitmand' na het vertrek van Tjitske Volkerink. Gerja presenteert de podcast 'De Stem', is regelmatig te horen op NPO Radio 4 en was de vaste weekendpresentator van het NPO Radio 5 programma 'Thuis op 5'.
Nieuw team van presentatoren
Vanaf zondag 4 september krijgt Gerja een team van drie presentatoren die afwisselend naast haar plaatsnemen om het programma mee te presenteren. Jurjen ten Brinke, Elsbeth Gruteke en Tirza van der Graaf wisselen elkaar af als medepresentator. Jurjen ten Brinke is o.a. presentator van het nieuwe EO-programma 'Bid, Bedank, Bewonder', medepresentator van de podcast 'Deze Week', een van de voorgangers van 'Vroeg op 5' en voorganger in Amsterdam. Elsbeth Gruteke is predikant van de Kruiskerk in Huizen en presentator. Ze is al jarenlang een bekende stem op de radio. Zo presenteert ze het NPO Radio 4 programma 'Musica Religiosa' en de podcasts 'Het Ene Moment' en 'Alle Registers Open'. Tirza van der Graaf is regelmatig als presentator op NPO Radio 1 te horen, daarnaast is ze werkzaam op de redactie van 'Nederland Zingt' en was ze tot 2021 sidekick van het royaltyprogramma 'Blauw Bloed'.
Gerja Wolf over het nieuwe team: 'Ik kijk ernaar uit om samen met mijn collega’s elke week een mooie uitzending van 'De Muzikale Fruitmand' te vullen. We zijn vier hele verschillende mensen, maar hebben hetzelfde doel, namelijk de luisteraar van 'De Muzikale Fruitmand' bemoedigen en laten weten dat er een God is die van ze houdt! Dat hoor je terug in de rubrieken, in de gesprekken die we hebben met gasten en natuurlijk in de verzoeken van de luisteraars. Dat is en blijft het hart van 'De Muzikale Fruitmand': verbinden, feliciteren, bemoedigen en iemand een hart onder de riem steken.'
Zondag 4 september
Zondag 4 september presenteert het hele nieuwe team 'De Muzikale Fruitmand'. Die zondag zijn alle presentatoren te horen. Zondag 11 september bijt Elsbeth Gruteke het spits af als medepresentator.
'De Muzikale Fruitmand' is iedere zondag van 18.00 tot 22.00 uur te horen op NPO Radio 5.
DOSSIER: Najaar 2022: alle plannen, alle zenders! (NL)
volledig dossier- 'The Masked Singer' is terug bij RTL 4!
- 'The Masked Singer' is terug bij RTL 4!
- Phara de Aguirre en Thomas Huyghe presenteren '25 jaar Canvas' quiz
- 'André Hazes': het echte verhaal van André bij Videoland
- Woensdag start nieuwe true crime-serie 'Net5 Moorddossier'
- André Hazes over docuserie: 'Ik schaam me gewoon voor mezelf als ik dit zie'
- Ga samen met André Kuipers op expeditie naar Mars!
- SBS6 volgt het luxueuze leven van zes selfmade vrouwen in nieuwe realityserie 'Goud Zuid'
- Gloednieuwe Internationale serie op FOX met Nederlandse acteur Raymond Thiry
- Dit zijn ze dan: de deelnemers van 'Special Forces VIPS' 2022
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Vierdelige serie 'Cruijff' toont nooit eerder vertoonde familiebeelden
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Nieuwe namen voor romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee'
- Astrid Kersseboom verteller van 'The Passion 2026'
- Drie idealisten strijden voor verandering in KRO-NCRV's 'Het Systeem'
- 'Je Zal Het Maar Hebben Junior' zondag met Jernilius en Esila
- Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren met zijn bod op tekening van Le Corbusier
- Amerikaanse ambassadeur Joe Popolo bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' zondag live vanuit gemeente West Betuwe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'Pointer' zet onderzoek naar AI-chatbots verder
- Alex Warren, Roxy Dekker en Suzan & Freek grote winnaars tijdens Qmusic Top 40 Live in Rotterdam Ahoy
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt'
Kijktip van de dag

Philippe stoomt zijn raceteam verder klaar en neemt hen mee naar Lommel voor een slipcursus. Mies en Nel, de tweeling met podiumangst, worden geconfronteerd met hun grootste angst: zingen voor een volle AFAS Dome tijdens de Night of the Proms. Philippe wil Evi en Jorn van hun hoogtevrees afhelpen en ontdekt opnieuw dat hij nog met angsten worstelt.
'Gene paniek', om 20.05 uur op VRT 1.



































