Nieuw presentatieteam voor 'De Muzikale Fruitmand'

Vanaf zondag 4 september heeft het EO-radioprogramma 'De Muzikale Fruitmand' een nieuw presentatieteam. Elsbeth Gruteke, Jurjen ten Brinke en Tirza van der Graaf gaan het programma mee presenteren.
Wekelijks wordt vaste presentator Gerja Wolf ondersteund door een van de drie EO-presentatoren. 'De Muzikale Fruitmand' is hét verzoekprogramma van de EO waarin luisteraars muziek kunnen aanvragen die voor hen een speciale betekenis heeft of waarmee ze iemand anders een muzikaal hart onder de riem willen steken.
Langstlopende radioprogramma
'De Muzikale Fruitmand' is een van de langstlopende programma’s op de Nederlandse radio en in al die tijd nagenoeg onveranderd gebleven. Al meer dan vijftig jaar staat het programma bekend als hét verzoekprogramma voor psalmen, lofzangen en christelijke liederen. Gerja Wolf is sinds juni de vaste presentator van 'De Muzikale Fruitmand' na het vertrek van Tjitske Volkerink. Gerja presenteert de podcast 'De Stem', is regelmatig te horen op NPO Radio 4 en was de vaste weekendpresentator van het NPO Radio 5 programma 'Thuis op 5'.
Nieuw team van presentatoren
Vanaf zondag 4 september krijgt Gerja een team van drie presentatoren die afwisselend naast haar plaatsnemen om het programma mee te presenteren. Jurjen ten Brinke, Elsbeth Gruteke en Tirza van der Graaf wisselen elkaar af als medepresentator. Jurjen ten Brinke is o.a. presentator van het nieuwe EO-programma 'Bid, Bedank, Bewonder', medepresentator van de podcast 'Deze Week', een van de voorgangers van 'Vroeg op 5' en voorganger in Amsterdam. Elsbeth Gruteke is predikant van de Kruiskerk in Huizen en presentator. Ze is al jarenlang een bekende stem op de radio. Zo presenteert ze het NPO Radio 4 programma 'Musica Religiosa' en de podcasts 'Het Ene Moment' en 'Alle Registers Open'. Tirza van der Graaf is regelmatig als presentator op NPO Radio 1 te horen, daarnaast is ze werkzaam op de redactie van 'Nederland Zingt' en was ze tot 2021 sidekick van het royaltyprogramma 'Blauw Bloed'.
Gerja Wolf over het nieuwe team: 'Ik kijk ernaar uit om samen met mijn collega’s elke week een mooie uitzending van 'De Muzikale Fruitmand' te vullen. We zijn vier hele verschillende mensen, maar hebben hetzelfde doel, namelijk de luisteraar van 'De Muzikale Fruitmand' bemoedigen en laten weten dat er een God is die van ze houdt! Dat hoor je terug in de rubrieken, in de gesprekken die we hebben met gasten en natuurlijk in de verzoeken van de luisteraars. Dat is en blijft het hart van 'De Muzikale Fruitmand': verbinden, feliciteren, bemoedigen en iemand een hart onder de riem steken.'
Zondag 4 september
Zondag 4 september presenteert het hele nieuwe team 'De Muzikale Fruitmand'. Die zondag zijn alle presentatoren te horen. Zondag 11 september bijt Elsbeth Gruteke het spits af als medepresentator.
'De Muzikale Fruitmand' is iedere zondag van 18.00 tot 22.00 uur te horen op NPO Radio 5.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Najaar 2022: alle plannen, alle zenders! (NL)
volledig dossier- 'The Masked Singer' is terug bij RTL 4!
- 'The Masked Singer' is terug bij RTL 4!
- Phara de Aguirre en Thomas Huyghe presenteren '25 jaar Canvas' quiz
- 'André Hazes': het echte verhaal van André bij Videoland
- Woensdag start nieuwe true crime-serie 'Net5 Moorddossier'
- André Hazes over docuserie: 'Ik schaam me gewoon voor mezelf als ik dit zie'
- Ga samen met André Kuipers op expeditie naar Mars!
- SBS6 volgt het luxueuze leven van zes selfmade vrouwen in nieuwe realityserie 'Goud Zuid'
- Gloednieuwe Internationale serie op FOX met Nederlandse acteur Raymond Thiry
- Dit zijn ze dan: de deelnemers van 'Special Forces VIPS' 2022
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- De leukste momenten uit seizoen 5 van 'De Verraders': nooit eerder vertoonde beelden
- ‘De Verraders’ eindigt met gigantische plottwist: Stephanie Coorevits troeft iedereen af
- November wordt 'Boer zoekt Vrouw'-maand op NPO 1
- Mechelen schitterde voor 25 jaar Qmusic: uniek lichtspektakel lokt meer dan 40.000 bezoekers
- BN'ers nemen mantelzorg over in MAX-programma 'Zorg uit Handen'
- Maandag in 'Het Uur van de Wolf': Sonnekai - het innerlijke goud
- 'Radar' tikt een lijst met klantgegevens op de kop
- Omgaan met fysieke en psychische gevolgen van geweld in 'F*ck You, Flik'
- Laatste aflevering van 'Poorten van Europa' over de politieke grens
- Hoge golven eisen eerste slachtoffer in 'Over De Oceaan': 'Gebroken teen!'
- Justin Timberlake bovenaan jubileumlijst 'THX To You Top 1000': dit zijn de tien populairste nummers uit 25 jaar Qmusic
- Erik de Zwart ontvangt Top 4000 Ere-Icoon uit handen van dochters
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Amsterdam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
Multimedia SPOTLIGHT
-
Hoge golven eisen eerste slachtoffer in 'Over De Oceaan' -
Docu 'De Schiphol Diamantroof' binnenkort nieuw op Videoland -
Dit is de aftermovie van Qmusic Highlights in Mechelen -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Zeeziekte slaat genadeloos toe bij Timon Verbeeck in 'Over De Oceaan' -
Dorien Nuyts beleeft culinaire nachtmerrie in 'Expeditie Robinson' -
'Ik verdien het om te blijven zitten!' -
Kijk de trailer van 'Beauty and the Geek' op Prime Video -
'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas -
Kijk een nieuw seizoen van 'De Wereld van Plopsa' bij VTM -
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes'
Kijktip van de dag

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.
'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.




































